🎤 Гласът на България - сезон 8, тема 2

  • 23 925
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 360
На Дара отбора най-слаб до момента, но тя сама си го направи.

# 46
  • София
  • Мнения: 62 595
Не знам защо, но имах усещането, че Галена по лицето й нямаше възхищение, нямаше нищо, беше замръзнало безизразно.

# 47
  • Мнения: 15 428
Отборът на Галена остана наистина с най-добрите. Харесва ми. Сега чакам с нетърпение най-добрия отбор - на Лечев. Харесвам Ричард - дано удържи  до края

# 48
  • Мнения: 3 360
Това на Ричард на нищо не прилича. Не ми харесва.

# 49
  • Мнения: 20 127
Уф, нещо не ме грабва Ричард с тази песен, жалко.

# 50
  • София
  • Мнения: 12 351
Ричард е супер. Много го харесвам.

# 51
  • Мнения: 2 916
Ричи ми изглеждаше на един възголям комар, който само побръмча по-силно и дотам. Големи хвалби от Дара и Любо, ,хайде холан...

# 52
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Не знам защо, но имах усещането, че Галена по лицето й нямаше възхищение, нямаше нищо, беше замръзнало безизразно.

Точно така. Толкова е фалшива, колкото неистинско е лицето ѝ. Казват, че има поне 7 операции на лицето.



Всичко, което прави, иска да ни покаже, че не е най-обикновена чалгаджийка.

Днес Ричард не ми хареса.

# 53
  • Мнения: 9 513
Ох, изпуснах, кои останаха при Галена?

# 54
  • Мнения: 15 428
Не знам защо всички залагат на супер непопулярни песни. Ричард много го харесвам, но песента, като песен не е нищо особено. А и той нещо не се раздаде на макс - притеснен ли беше не знам, ама не му се получи добре. И все пак дано продължи. Сега ще пее и следващия ми любимец - Алексей. Стискам му палци

# 55
  • Мнения: 2 916
С ботокс как да изразиш мимика?!

# 56
  • Мнения: 4 281
Олее, Джими❤️ Вчера му беше РД

# 57
  • Мнения: 11 717
На Дара отбора най-слаб до момента, но тя сама си го направи.
О, аз харесвам отбор Дара. Никак не е слаб. Просто Петя от отбора на Галена печели пред всички с гласа си и най-вече с това, че умее да пее по този начин народна музика.

# 58
  • София
  • Мнения: 7 851
Не знам защо всички залагат на супер непопулярни песни. ...
Избират се по стари песни за да не плащат скъпи авторски права (това според мен).

# 59
  • Мнения: 3 360
zenata,
Петя, Екатерина и Георги

Общи условия

Активация на акаунт