🎤 Гласът на България - сезон 8, тема 2

  • 23 956
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 9 926
Много е давал Бог на Петя! То е глас, то е красота! Дано намери реализация това момиче. Защото Невена Цонева също е красота и глас, но видяхме какво стана. България не цени талантите си. И много ме е яд! Галена взема доста адекватни решения. Приятно съм изненадана!
какво е станало с Цонева? Къде се е изказала Волена, че превъртам...
Петя има ли шанс да спечели? Преди имало ли е такъв случай?

# 61
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Харесва ми Алексей, но това шумно взимане на въздух е недопустимо за певец. На Лечев не му ли прави впечатление?

# 62
  • Мнения: 3 565
Алексей има шанс. По-добре е от Ричард.

# 63
  • Мнения: 15 601
Много готин този Алексей, много хубав глас има, ама тази смотана песен от къде я измисли. Толкова ли нямаше нещо по-хубаво, за да си разгърне потенциала.

# 64
  • Мнения: 3 565
Христо ще отпадне.

# 65
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Бре, Христо ми харесва.

# 66
  • Мнения: 15 601
Еее супер е Христо. Най-добър от тримата до сега. Не знам защо, но като го гледам и слушам, се сещам за Фил Колинс. Дано да удържи до края - заслужава го!

# 67
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Еее супер е Христо. Най-добър от тримата до сега. Не знам защо, но като го гледам и слушам, се сещам за Фил Колинс. Дано да удържи до края - заслужава го!

Сигурно защото визуално прилича на него. Е, Лечев му подписа билета за вкъщи.

Когато Христо излезе на сцената и дадоха другите от отбора, Рая извика "Обичам те!"

# 68
  • Мнения: 15 601
Това момиче защо няма вежди? Изглежда покъртително.

# 69
  • Испания
  • Мнения: 37 503
На 16 години е, а изглежда на 40. Ужас! Харесвам екстравагантните хора, но Рая - не.
За мен има нещо нездраво в нея. Съжалявам, но за мен е така.

# 70
  • София
  • Мнения: 62 595
Браво на Рая, особено ако сама е направила интерпретацията на песента.

# 71
  • Мнения: 3 565
Прекалено различна е и няма да продължи. Не винаги различността и интерпретациите водят до успехи.

# 72
  • Мнения: 11 737
Няколко сходни изпълнения има на тази песен от други певци.
На мен не ми хареса Рая.

# 73
  • Мнения: 15 601
Първо изглежда отвратително, второ - ужасен аранжимент. Песента е много хубава, взривяваща, енергична - защо я изскърца, като несмазана панта, не знам. Отвратително изпълнение!

# 74
  • Мнения: 19 487
Рая е прекалено екстравагантна и това даже й пречи на доброто изпълнение. Много я толерират, необяснимо за мен. Нещо бъркаше ритъма сериозно.

Общи условия

Активация на акаунт