🎤 Гласът на България - сезон 8, тема 2

  • 23 983
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 5 792
На 16 години е, а изглежда на 40. Ужас! Харесвам екстравагантните хора, но Рая - не.
За мен има нещо нездраво в нея. Съжалявам, но за мен е така.
Точно същото е и моето мнение.

# 76
  • Мнения: 3 762
Лечев и той изплиска легена, като Дара.

# 77
  • Мнения: 4 525
Много е давал Бог на Петя! То е глас, то е красота! Дано намери реализация това момиче. Защото Невена Цонева също е красота и глас, но видяхме какво стана. България не цени талантите си. И много ме е яд! Галена взема доста адекватни решения. Приятно съм изненадана!
какво е станало с Цонева? Къде се е изказала Волена, че превъртам...
Петя има ли шанс да спечели? Преди имало ли е такъв случай?
За мен Невена заслужаваше да стане звезда, а не вокал на Ку ку Бенд и то благодарение на връзката си с член на групата. То Гери-Никол и Криско са по-известни от нея. Жалко е!

# 78
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Какво била смачкала, че не видях? Лечев изгони Христо за сметка на това представление. Ще се прави на интересен. Нямам думи.

За мен Невена заслужаваше да стане звезда, а не вокал на Ку ку Бенд и то благодарение на връзката си с член на групата. То Гери-Никол и Криско са по-известни от нея. Жалко е!

А преди да стане вокал на Ку-ку бенд, е била домакиня с депресия. Добре, че Слави я спаси.
Разбира се, че заслужава повече от Гери-Никол, Дара, Тита. Хем е по-талантлива, хем по-възпитана и интелигентна! А, и е страшно скромна. Но у нас пробиват нахалните и разтропаните.

# 79
  • Мнения: 4 525
Лечев за мен трябва да го сменят вече. Подбира си само мъже рокаджии, които предимно викат на сцената и музиката ги заглушава. А в Ричард сякаш вижда себе си на млади години и е запленен. А какво изпя Ричард точно?

# 80
  • Бургас
  • Мнения: 3 598
Рая е връзкарка, като Ния Петрова, дето Лечев я избута до финал и после никой не чу нищо повече за нея, като повечето му финалисти, де...

# 81
  • София
  • Мнения: 5 792
И аз вече подозирам, че има връзки. Има нещо у нея, което ми е неприятно. Как може на стол първи...

# 82
  • Мнения: 11 762
Тази година за мен отбор Лечев е най-слаб. Пеят рок, но нищо отличаващо се за мен. Шеки ми е по-атрактивен и можещ от останалите в отбора.
Не им помня имената на всички, но харесвам Иван от неговия отбор. Дано се добере до стол.

# 83
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Рая е връзкарка, като Ния Петрова, дето Лечев я избута до финал и после никой не чу нищо повече за нея, като повечето му финалисти, де...

Е, Ния е племенница на текстописеца Александър Петров.

Като се замисля, не си заслужава човек да се ядосва, че някой не продължава. Никой от този формат не прокопсва. Да, за Радко е известно.

Боян какво се заби с тази песен? Лечев гледа като отровен. Тази песен може да се пее само от Жоро Станчев. Боян трябва немедленно да си тръгне.

# 84
  • Мнения: 3 762
Ох, мъка е тази имитация на Георги Станчев.

# 85
  • Мнения: 15 747
Това момче защо се самозакопа така с тази трудна песен, за която грам глас няма. Пълен ужас беше това изпълнение

# 86
  • София
  • Мнения: 9 950
Дара от кое село е...мн неприятен изказ.
И Алексей ще си замине..
Тая песен беше за Ицо или Алексей...не за този кръчмаркси глас.

# 87
  • Мнения: 2 998
Аз също харесвам Иван и понеже не го видях дотук, мислех, че някъде нещо съм изпуснала и той е отпаднал.
Нещо позагубих интерес към самия формат заради начина, по който менторите леят толкова ласкателства, дават рамо на не дотам силни гласове, а режат хора с потенциал.

# 88
  • Мнения: 11 762
Днес твърдо сме на ретро концерт. Не че е лошо. Беше ми втръснало от Бионсета, Уитнита и т.н., но ретрото е едно такова, не от най-доброто ретро, а от по-увехтялото. Скучно ми е.

# 89
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ретрото е хубаво, но когато съдържа вечно зелени песни. Такива - бол.

Лечев да не е дрогиран?

Общи условия

Активация на акаунт