🐑 ''Фермата 7: Време за пробуждане'' - тема 13 (28.11 - 05.12) 🐄

  • 64 351
  • 1 396
  •   1
Отговори
# 1 035
  • Мнения: 745
Не разбирам защо след като Кирил, Любо и Мартина се отделиха от останалите продължават да ги обсъждат? Нямат ли си други теми за разговор? 😏 Може би наистина това ни показват, но все пак... Много обиди, грозна история.

# 1 036
  • на село
  • Мнения: 3 926
Честно да си призная не познавам такъв човек като Кирил, който да бълва такава омраза към друго човешко същество.  Това е брутално, как може да бълваш само цинизми към някого и да си толкова злобен.
Не го разбирам изхаби сумати енергия в омразата си.

# 1 037
  • Другата България
  • Мнения: 37 330
Обаче Стефан така тънко финтира и провокира Киро ....по ягодите, не остана човек, който да харесвам и на когото да симпатизирам, направо няма край тази мъка.

А за Кирил повече просто няма какво да кажа, всичко сте казали.
Аз наистина не разбирам как това се излъчва в праймтайма, и гледат подрастващи, и това е с "възпитателна" цел.
А утре ще се чудим защо поредния мазен пияндурник, самозабравил се и неудовлетворен от живота "мъж", ще разбие с бутилка главата на поредното "Ванче", ще я "напълни с пясък" и ще го захвърли в поредния водоем.
На "Ванчето", което го дразни просто защото не покрива неговите представи за живота, Вселената и отношенията между хората. И защото.....така.

# 1 038
  • София
  • Мнения: 12 554
Не бе, не е психично болен Кирил. Той е просто алкохолик простак.

# 1 039
  • Мнения: 2 937
Ами, няма. То и тук само Ваня и Кирил се дъвчат вече три седмици.
Аз пък днес се смях доста с фермата. Ако ще се натоварвам хич няма да я гледам. И се чудя какъв мазохизъм проявяват някои хора…

# 1 040
  • ново
  • Мнения: 5 964
Слушайки Киро, се моля за жена му и детето му. Вече съм напълно убедена, че е такъв и в живота. Да пази Бог от хора като него! Благодарна съм, че в живота си не съм срещала подобен индивид.

# 1 041
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Стефан е една мижетурка и си го потвърди.
Браво на Пламен.

# 1 042
  • Мнения: 15 960
Много тенденциозно говори гласът зад кадър... "чувството за справедливост"
Абсолютно - пълна подкрепа от продукцията към Киро. А той е някакъв алкохолик - налива се постоянно и не спира да агресира - урод, измет, отрепка, ще й разбие бутилка в главата. Ехооо, нереализираното актьорче, как не случи на мъже вътре да те сгъне някой набързо и да те постави на място.

Иначе Стефан и Живка много ербап - защо не се обадиха сега? Всички мълчат.
А, Живка каза, че ще се обади, когато Ваня стане фермер. Преди това - не. А Стефан си каза, че никога няма да защити жена.

# 1 043
  • Мнения: 680
Много тенденциозно говори гласът зад кадър... "чувството за справедливост"

Многооооооо, а за Ваня за шаловете коментарът на гласа беше “дали това било пробуждането”. WTF?!

# 1 044
  • Мнения: 2 821
Мисля, че т.нар. Продукция Мирон+опосумите няма да издържат на коментарите в социалните мрежи и ще променят посоката на играта.

# 1 045
  • Мнения: 1 059
Мързи ме да си търся поста от преди седмица, но ви казах, че няма да изключа Пламен да си вдигне акциите във финалните седмици, докато Живка "прегрее", колкото повече наближава финала. Май, май натам отиват нещата 😬

# 1 046
  • Мнения: 1 036
Нина, да, Стефан каза. че няма да защити на улицата жена, но каза и че ще се обади на 112.  За предаването 112 са Иван и Андрей. Те трябва да защитят участниците от агресора Кирил. Къде сте ПРОДУЦЕНТИ. КЪДЕ?????????

Последна редакция: пт, 03 дек 2021, 22:36 от kriakla

# 1 047
  • Другата България
  • Мнения: 37 330
Мързи ме да си търся поста от преди седмица, но ви казах, че няма да изключа Пламен да си вдигне акциите във финалните седмици, докато Живка "прегрее", колкото повече наближава финала. Май, май натам отиват нещата 😬
Това идвах да пиша.
Живка определено прегря, и сега, в последните моменти съм напълно съгласна с Мартина.
Живка наистина не се спря, тя така се омота вече в собствените си схеми, машинации, интрижки пред кого какво да каже, как да се постави, как да се представи...чак аз се изморих. И да, не спря. Определено си вкарва автогол, и то не един.

# 1 048
  • Мнения: 2 821
Като си помисля, че ни пускат отбрани по тяхна преценка реплики, какво ли е било всъщност - още по-зле. Направо ми се повръща от манипулациите им вече.

# 1 049
  • Мнения: 15 960
Живка се усети чак на финала, че е можело да натрупа точки, ако защити Ваня, и сега обещава ли, обещава...с надеждата да не й се наложи.

Общи условия

Активация на акаунт