🐑 ''Фермата 7: Време за пробуждане'' - тема 13 (28.11 - 05.12) 🐄

  • 64 351
  • 1 396
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Мнения: 421
Кирил е болен човек. Жена му да вземе мерки, да го накара да се лекува. Поведението му е неприемливо, грозно и скандално , а продуцентите са абсолютни олигофрени, че толерират това.
Продължавам да гледам само за да се убедя, че справедливостта ще възтържествува накрая.

# 1 051
  • Мнения: 2 195
А гласът зад кадър ни убеждава колко е лоша Ваня, че искала да купи два шала...За грубостите на Киро нито дума.Личи си отношението  и на продукцията към вербалния агресор.Уж бил на 45 години, би трябвало да има някакво вътрешно чувство за това какво може и какво не може да изрича, но глупостта не може да се скрие в случая.

# 1 052
  • Мнения: 2 866
Имам чувство, че чак сега добивам по-пълна представа за Мартина, а сезонът свърши. Любо не ме дразни с нищо последните два епизода и като не се изживява като император и стратег е забавен. С Пламен добре си подават и връщат реплики.
Коцето идея нямам защо му е зор да стои там. Мисля, че никого не харесва и не е харесвал.
Жоро в агитката пак ме зарадва. Ралица е весела и също най-после я дават повече от преди. Ваня много по-спокойна вече.
За останалите нищо няма да кажа, те самите говориха много и напоително.

# 1 053
  • Мнения: 280
Спойлер за последния епозод. Оказва се , че Кирил е нает заедно с Ваня като актьори да провокират реакцията на останалите участници и на зрителите при вербална агресия. (...)  Просто пробуждането е в последния епизод, до тогава предаването е за кучетата и как да разлайваме кучетата.
Най-свежият коментар днес. Grinning
Това чудо, дето го излъчват е толкова абсурдно, че е трудно да е истина.
Приятен уикенд на всички!

# 1 054
  • Мнения: 15 960
А гласът зад кадър ни убеждава колко е лоша Ваня, че искала да купи два шала...За грубостите на Киро нито дума.Личи си отношението  и на продукцията към вербалния агресор.Уж бил на 45 години, би трябвало да има някакво вътрешно чувство за това какво може и какво не може да изрича, но глупостта не може да се скрие в случая.
Да, Ваня го била казала високомерно ли беше, надменно ли, сякаш 2 шала е нещо недостижимо скъпо, масово хората не могат да си го позволят, затова всички плетат шалове, а Ванчето, като една Мария Антоанета, направо ще купела два. И чувството за справедливост на Киро се пробудило, и щял да й счупи главата с бутилка и т. н. бълнувания на болен мозък.

Последна редакция: пт, 03 дек 2021, 23:35 от Нина*

# 1 055
  • София
  • Мнения: 4 429


  Фермата - сезон 7  
   Епизод 72 (03.12.2021)

# 1 056
  • София
  • Мнения: 5 960
Е, какво стана сега? На Киро всички са му криви - Живка много говори, Пламен що бил при другите, пък дъжавата с какви за нищо неставащи е пълна ... На келявата ракета космосът й е крив.

# 1 057
  • Мнения: 8 526
Е, какво стана сега? На Киро всички са му криви - Живка много говори, Пламен що бил при другите, пък дъжавата с какви за нищо неставащи е пълна ... На келявата ракета космосът й е крив.
И сред цялата тази простотия  блести той-най-некадърния и неразбрания😂

# 1 058
  • ново
  • Мнения: 5 964
И Марта в разговорът с Киро колко не струват хората, прозявайки се "И мързеливи"... Кой го каза???

# 1 059
  • Мнения: 1 059
За да не изглежда, че тотално съм предала симпатиите си към Живка, ще отчета, че анализът й за начина, по който Кирил се държи и иска да впечатлява беше много точен. Най-вече частта, когато спомена как Кирил много често се включва с някакъв цитат, сравнение, или фразичка, дето изобщо не е на място в текущия разговор, но той я изплюва, само и само с цел да бъде оригинален и да си мисли колко е различен от останалите.

# 1 060
  • Мнения: 8 888
Защо ми изтриха коментара?
Използвах думи от речниковия запас на Киро и нищо повече.

# 1 061
  • Мнения: 175
Видиш ли ти къде е било пробуждането, в умението на някой да плете чорапи! Евала! Всичко Мара втаса, те за на Ваня двата шала се хванаха, че щяла да ги купи. Ми като не може да плете какво да направи момичето!? Като човек, който беше твърдо решен да се научи да плете, мога да кажа, че това със сигурност не е за всеки! Ок може би дори не е пробвала и това ги дразни, но гласеца зад кадър прекали. При наличие на един киру вътре, те да обсъждат пробуждане на базата на два шала и чифт чорапЕ. Смях!

# 1 062
  • Мнения: 2 866
Продължавам да се чудя какво се очакваше да компрометира Ваня дотолкова, че да ахнем как сама си го търси и да обърнем плочата. Че не ще да плете шалове за монасите? Сериозно ли?! Не знам защо, но си представих героите от “Ало! Ало!” и как Мишел от съпротивата възлага на сервитьорките да плетат шушони и шалове за някаква партизанска кауза.

# 1 063
  • Мнения: 8 578
Аз съм потресена от днешния епизод. Мислех си, че Кирил не може да се представи по-зле, но не. Той ме опроверга. От седмици обижда Ваня, прави и сцени, във вчерашния епизод и се заканваше какво щял да и направи, ако била мъж. А днес директно заплашваше, че ще и чупи бутилки в главата. 😯😯😯 Добре, че са сред хора и камери, иначе като нищо ще я удари, особено ако се е напил. А гласът зад кадър не го знам на тежък алкохол ли е, на наркотици ли, ама какви ги говори? Ваня ли се опитва да изкара лошата??? Щото не плела чорапи. Тези от продукцията не са добре.
Стефан - много е страхлив, ама много.
Живка - сети се, ама късно. Почва да ми губи симпатиите.
Ралица ми беше забавна днес. Приятен човек е, не се взима насериозно. Жалко, че не я даваха повече.
Пламен малко по-малко ми се връща в плюса.

# 1 064
  • София
  • Мнения: 5 960
Ваня няколко пъти я даваха да плете шал. Поне два от тях беше с Ралица. Ралица плетеше чорап и си говореха. Сега колко се е старала и колко е изплела не знам, но със сигурност плете нещо.

Допълвам - във ФБ, на сайта на Фермата, преди час са пуснали снимки на Ваня и Киро и въпросче към зрителите - кого подкрепят в този конфликт? Скролнах част от мненията - не видях някой да подкрепя Киро.
На И&А май ще им се наложи да сменят плочата.

Последна редакция: пт, 03 дек 2021, 23:28 от Лютичe

Общи условия

Активация на акаунт