🐑 ''Фермата 7: Време за пробуждане'' - тема 13 (28.11 - 05.12) 🐄

  • 64 353
  • 1 396
  •   1
Отговори
# 1 065
  • Мнения: 2 937
И мен ме е яд, че не даваха повече Ралица. Тя е човек над нещата, леко и весело е около нея. Даваха я, като я обявиха за пиянка и толкоз.
Чудя се на Мартина и Любето - не им ли писна от негативизма на другарчето, хейт, плюене, мрънкане. На човек лошо да му стане. Всички избягаха от него само те седят. Как им се слуша Киро по цял ден не знам.

Живяла съм с човек, като Кирил и се радвам, че никога не се поддадох да вярвам, че това е нормалното, дори напротив. Такива хора те превръщат в себе си, почти невъзможно е да ги промениш. Не е вярно, че са съвсем същите с близките си, те просто ги правят, като тях.

# 1 066
  • Наоколо
  • Мнения: 167
Защо ми изтриха коментара?
Използвах думи от речниковия запас на Киро и нищо повече.

Защото модераторите са в пъти по-строги от продуцентите! 😏

Последна редакция: пт, 03 дек 2021, 23:49 от chocolate.queen

# 1 067
  • Мнения: 218
Кефи обаче как тук се оформя някакъв анти-Живка фронт, който се базира на две несъвместими основи - раздразнение, че Живка се вре навсякъде и че се е оплела в интриги и заговори и същевременно едни очаквания и изисквания тя да се намесва навсякъде, да заема винаги позиции и да решава проблеми, в противен случай това са големи черни точки за нея. Grinning Такъв герой и в приказките трудно ще се срещне. Wink Мисля, че някои ще останат много изненадани от вота накрая. Simple Smile

# 1 068
  • Мнения: 2 937
Ааа, аз съм си за Живка.

# 1 069
  • Мнения: 2 868
Аз отдавна съм сигурна, че Живка ще вземе и двата вота. Което не е причина повече да я харесам или не харесам, отколкото досега. А за Кирил вече биха гласували само при негативен вот.

Последна редакция: сб, 04 дек 2021, 00:17 от Mama xxl

# 1 070
  • Мнения: 15 960
Аз Живка никога не съм я харесвала. Такива схемаджии и сметкаджии - не.

# 1 071
  • Мнения: 2 868
Тук някаква агитация да пращаме СМС ли почва? Не е ли малко рано? 🙂

# 1 072
  • Мнения: 2 089
Ваня няколко пъти я даваха да плете шал. Поне два от тях беше с Ралица. Ралица плетеше чорап и си говореха. Сега колко се е старала и колко е изплела не знам, но със сигурност плете нещо.

Допълвам - във ФБ, на сайта на Фермата, преди час са пуснали снимки на Ваня и Киро и въпросче към зрителите - кого подкрепят в този конфликт? Скролнах част от мненията - не видях някой да подкрепя Киро.
На И&А май ще им се наложи да сменят плочата.
Ваня плетеше черен шал и доста беше изплела в деня, в който продукцията я изненада с вот на недоверие. След това и макрамета плетоха с Ралица.

# 1 073
  • Мнения: 10 826
Щом Марта-тихата злоба се напрегна от клетвите на киро... значи вече наистина е извън контрол работата. Любо не го разбирам... В началото на епизода даже се посмях с него и Пацо, със спомена за доенето на коча. Накрая на серията седнал да говори срещу Пацо в комапнията на тези енергийни вампири. Любо с малко повече акъл и по-малко дрънкане, можеше да излезе от првдаването като симпатичен играч. Ама, не...

За финала съм отчаяна просто... ще избирам най-малкото зло, ясно ми е от седмици. Само знам, че киро, Марта и Коце не искам да спечелят.

# 1 074
  • Мнения: 218
Тук някаква агитация да пращаме СМС ли почва? Не е ли малко рано? 🙂

Аз пращам SMS-и само за благотворителни и дарителски кампании, пари на "реалити" продуцентчета не бих дал, изпитвам и едни съмнения в реалността на вота в някои случаи...

# 1 075
  • Мнения: 2 868
Ели-Мели, мисля, че Марта “се напрегна” по същата причина, по която Живка се сети да “защитава” Ваня и анализира Кирил. Ваня поведе в точките първия ден и за всеки случай си постилат за следващата седмица. Не са сигурни в Ралица.

# 1 076
  • Мнения: 528
" Кирил балбука под повърхността на ситуации във фермата , но  Ваня често минавй  граници.те Високомерна реплика на Ваня предизвиква желанието за смирение у Кирил и пробужда чувството му за спрйведливост" . Тея от продукцията определено си подиграват  със зрителите.

# 1 077
  • Другата България
  • Мнения: 37 330
А мен пък ме кефи как човек, регнал се във форума преди две седмици само за да пише в тази тема, в почти всеки пост защитава Живка независимо кой какво дори и малко негативно си позволи да изкаже за нея.
Че и "заплахи" за изненадани при вота накрая....Joy като гледам, на никой вече не му дреме за някакъв вот, нито пък някой от тук списващите ще се юрне да праща СМС -и на продукцията, тъй че моля личните пристрастия /независимо от причините/ да не стават повод за коментари на потребителите, които не ги споделят.

# 1 078
  • Мнения: 4 416
Обаче тук е пълно с расисти и хора обиждащи на професия.  То не беше "цигане" "мургавият" "миячът на чаши" .......

# 1 079
  • при късмета
  • Мнения: 24 014
Обаче тук е пълно с расисти и хора обиждащи на професия.  То не беше "цигане" "мургавият" "миячът на чаши" .......
Значи може да се обижда само по вашия модел, така ли? Не е готино като е с твоите камъни по твоята глава, нали

Общи условия

Активация на акаунт