Домакини 79/ Топли и уютни празници

  • 42 114
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 11 664
Лейди, кога сееш семената за мушкато? И направо в земята ли?
 

Не си спомням кога съм ги сяла, че беше преди повече от 5г, но е сигурно, че е било както е отбелязано на опаковката Laughing Иначе винаги семенцата /без значение за какво/ сея първо в кора за яйца Laughing по няколко семенца в дупка. Павя им "мини парник". После лесно се пренасят.

Смърфи много джиджано е станало Kissing Heart

При нас днес беше +11гр, слънчево - разходката беше по къс ръкав LaughingLaughingLaughing

# 676
  • Мнения: 3 855
При нас днес беше +11гр, слънчево - разходката беше по къс ръкав LaughingLaughingLaughing

Въх! Убих тЪ! JoyJoyJoyJoyJoy

# 677
  • при късмета
  • Мнения: 24 128
Добро утро!

# 678
  • Мнения: 9 147
ДоБро утро! Май не ви се измъква изпод юрганите ?!

# 679
  • при късмета
  • Мнения: 24 128
Добро утро!

Не можех да пусна поредни постове. Я да се явите бързо, да съобщите кой какво прави

# 680
  • Мнения: 9 147
Е кво?! Аз съм на работа. Троша нерви с клиенти - не слагат маска и се чувстват длъжни да ми обясняват световната конспирация, чипирането и 5джи, и неоснователното поскъпване на стоката ни. Сметката ми за ток в магазина,където свети една крушка, един лаптоп и една духалка,която не работи непрекъснато, е 130 лв.У дома - хладилници,пералня,сушилня, 2 бойлера, две готварски печки, два климатика,  един конвектор - 300 лв.При нас всичко идва от производител с нови цени, аз няма да работя за тоя дето клати гората.
   И те така - нерви от сутринта за глупости. Ако щат да слагат маски,но има проверки, ще глобят и него и мен.
    Иначе кво- синчето се похвали,че са го повишили в работата, ъот следващия месец ще му вдигнат заплатата, ще има бонуси, а от лятото,като направи 18 г пакет лукс за допълнително здравно осигуряване.Февруари ще ходи на семинари и обучения заедно с баш шефа и неговия тийм лидер.Училището нещо му е като занимание в свободното време,ама не от особено приятните.Хахахаха, пропаднала работа е нашата елитна гимназия, такива глупости натвориха в последните две години.Той е в немска паралелка , която се готви за немска езикова диплома.Подготовката е много сериозна , кажи-речи 3 години.Дъщерята беше в същата и съм играла поддържаща роля в този филм.Учителката,която преподава на синът е гола вода,ама под нулата.Как ще стигнат до изпит не знам.Нашият ходи на уроци, дано това му помогне.Ако не- квот такова.Но се ядосвам, защото това е шанс децата да вземат изпит за ниво,който няма срок, доживотен е. Издава се от немското м-во на образованието, безплатна би трябвало да е подготовката и изпита.Айде,подготовката си я плащаме на частните уроци. А тая ......... е пропуснала срока да подаде децата,които ще се явяват.Отхврлила е в последен момент на голяма част от тях темите,по които да се готвят - те си ги избират,разработват с помощта на учителката.
    И те такива работи,снощи се ядосвах много.
     Ууууу, че чаршаф стана!
 Айде,ставайте , идвайте на отчет!!!!

# 681
  • Мнения: 39 687
Добро утро.
Благодаря за кафето, но тези дни го гледам само, без дори да го мириша, че ми се обажда гастрита.
Напазарувах, направих си разходката. Сега трябва пак да изляза до Пепко, който отваря след 10 ч. и да платя телефоните. После ще правя пилешки хапки с корнфлейкс за обяд.

# 682
  • Мнения: 9 147
Е кога успя ,бе ,жено?

# 683
  • при късмета
  • Мнения: 24 128
марулета, браво на момчето!
Аз се ядосвам със сервиза за телевизора. Ще станат 2 месеца, чакали части. Не били длъжни да спазват едномесечния срок, защото не е по гаранция, а по застраховка. Насметох и тях застрахователите. Оправдават ми се, че идвали от Германия и там разбираш ли била страшна пандемия, нищо не работело, затова се бавели. Глупости на търкалета. Накрая ще ме принудят на КЗП да обясняват трябва или не трябва да спазват срок 1 месец
И аз трябва да ходя на пазар. Преди 10 обаче вече не излизам, че се оказа, че зимно време някои магазини не работят. Точно тези разбира се, към които съм тръгнала Joy

# 684
  • Мнения: 39 687
Е, Марулетка, моето работно време започва от 6.30ч. Simple Smile
Да ти кажа, завидях ти на сметката за домашния ток.

# 685
  • Мнения: 9 147
Недей, у дома се топлим на парно.При положение, че съседи с климатици не стигат 200 лв ток....
   Аз отдавна имам съмнения,че някой нещо е направил на електромера ни,но според ММ само търся интрига и скандал и това е невъзможно. Колко да е невъзможно,като напр. съседите ни, които са точно като нас - двуетажна къща,две семейства, с две малки деца, плащат наполовина на нашата сметка.И те имат същите ел. уреди като нас и се топлят на парно.
    Мен повече ме втрещи сметката на работа,като тя не е на промишлен ток, а на частно лице.
    Благодаря за поздрава за синчето,но аз някак си още не смея да се израдвам .Естествено ,че ми е кеф, но ми се струва някак нереално да има такъв успех на работа, такава амбиция , а в училище каквото стане. И един отвеян, все забравя. И инерцията в училище не е щото работи и учи,ако не работи -същата работа.

# 686
  • Мнения: 11 664
Добро утро и от мен!
Майка беше рано-рано на зъболекар /в 8,30 Laughing /. Извадиха 4 горни зъба..... и ще правим ново горно чене... Крепиха ги до сега, ама вече не става. Сега 3 месеца ще е с временно чене Laughing
Остава ми основната разходка на кучето и седмичното пазаруване..... Докато се обърна и денят ще е минал....
Марулета браво на момчето ти! Здрав е, има амбиции, ангажиран е - какво повече да искаш Kissing Heart

# 687
  • София
  • Мнения: 8 449
Привет, момичета.
Ето и моя отчет. Тази седмица се скапах от работа. Отдавна не бях работила в сутрешните смени. Да не казвам, че в 8.00 вече работех. Добре ми беше графика ден работя, два почивам. Stuck Out Tongue Winking Eye Ще видим занапред как ще е.
Днес съм Пепеляшка - прахосмукачка, перална, печка. Няма да пиша много, че гаджето ще остане без обяд. Правя мусака и супа топчета. Децата й казват супа копчета или супер топчета. Grinning

# 688
  • Мнения: 3 855
При нас се стопли, но за сметка на това духа ураганен вятър. Така свисти покрай блока, че имам усещането, че и кола ще може да вдигне във въздуха. Шантаво време. Имах излизане днес, но ще пропусна. То не се знае какво може да ми падне на главата. Предупрежденията са за код мораво-червен, демек не излизайте от вкъщи.

Сега чета, че и чичко Путин пак нещо си строява и проверява войските покрай границата, та да видим ще се разминем ли и този път или ще трябва да се изнасяме нанякъде.

И родителското тяло ме ядосва с детении последните дни.

И дизайнерската фирма за София никакви не ги е свършила и пак запратям ръкави сама да си търся разни неща из нета и вместо тях да търся решение на разни дребни проблемчета.

Абе, един спокоен ден няма последно време. Оплаках се, ще се извинявате! Hug

# 689
  • Мнения: 39 687
Смърфи, най- много ти съчувствам за родителските изпълнения.
Марулетка, извини ме, забравих да кажа БРАВО на момчето ти.
Фло, колко повече работиш и си скапана, толкова повече клиенти ще са доволни. Simple Smile
Ето, на Лейди майка е от доволните клиенти. Лейди, извини ме за шегата.

Общи условия

Активация на акаунт