Магазин Sinsay - тема 2

  • 45 045
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 15 356
Ще взема да поръчам значи .Тъй като гледам са с по 4 части май .

# 46
  • Мнения: 1 334
Миналата седмица(25-ти) направих поръчка. Не знам защо я платих предварително.... Сега гледам, че статуса е completed, но нямам нито мейл изпратен, нито проследяващ номер, нищо. Някой може ли да ми каже какви са им статусите? Дали да очаквам скоро нещо? Или директно да звъня да питам?

При мен е абсолютно същото. На 25ти поръчах и седи completed. Но нито номер за проследяване, нито нищо.
А и вече съжалявам като четох, че дамските са уголемени. Аз съм С от повечето магазини, но по мерки тук М. И поръчах М.

# 47
  • Мнения: 15 356
Поръчах пъзелите,фенерче за стена и един суитчър за мен 🤷

# 48
  • Мнения: 148
Миналата седмица(25-ти) направих поръчка. Не знам защо я платих предварително.... Сега гледам, че статуса е completed, но нямам нито мейл изпратен, нито проследяващ номер, нищо. Някой може ли да ми каже какви са им статусите? Дали да очаквам скоро нещо? Или директно да звъня да питам?

При мен е абсолютно същото. На 25ти поръчах и седи completed. Но нито номер за проследяване, нито нищо.
А и вече съжалявам като четох, че дамските са уголемени. Аз съм С от повечето магазини, но по мерки тук М. И поръчах М.

Току-що получиш мейл с проследяващия номер.
За номерацията - наистина са им уголемени. Аз понеже имам други неща купувани от физически магазин направих сравнение. Според сайта им трябваше да си взема един номер по-голям на това което съм мерила и купила преди.

# 49
  • Мнения: 38
Номерацията им в сайта не е точна, заради нея и аз първият път като си поръчвах неща за мен ги викнах M размер и после ги връщах Grinning
За малката до сега каквото съм и поръчала и е ставало (1г6м)

# 50
  • Мнения: 1 333
И аз забелязах несъответствието с номерацията. Аз също по принцип нося S, a според таблицата в сайта им трябва да съм M.. като поръчвах се сетих, че имам техни тениски и ги проверих - S са и пак така поръчах.. пък ще видим какво ще дойде и как ще стоят.

# 51
  • Мнения: 416
Искам да похваля това яке. Поръчах го за 15 лв в розово. Много добре стои и е ок като изработка.
https://www.sinsay.com/bg/bg/1431f-79x/kurtka-k-si?algolia_query … cf705f1fbc79fa3e8
Имам още 3 суитчъра на марката и съм доволна, при положение че бяха на символични цени.
Като цяло трудно си харесвам нещо от сайта им.
Хвърлила съм око на един кош за пране.

# 52
  • Мнения: 3 735
Якето отговаря ли си на номера?
Доставката безплатна ли е,незвисимо от сумата?

Последна редакция: вт, 30 ное 2021, 23:51 от sasi6

# 53
  • Мнения: 1
Здравейте, направих поръчка и платих онлайн с карта(плащането е успешно), но получих известие за доставка с наложен платеж.
Писах във формата за контакт, но едва ли ще получа отговор.
Случвало ли се е на някой и как да процедирам?

# 54
  • Мнения: 3 124
Искам да похваля това яке. Поръчах го за 15 лв в розово. Много добре стои и е ок като изработка.
https://www.sinsay.com/bg/bg/1431f-79x/kurtka-k-si?algolia_query … cf705f1fbc79fa3e8
Имам още 3 суитчъра на марката и съм доволна, при положение че бяха на символични цени.
Като цяло трудно си харесвам нещо от сайта им.
Хвърлила съм око на един кош за пране.
Много исках същото яке в цвят пудра,но нямаше нито хс , нито с...м щеше да ми е широко.Имаше др цветове останали когато бе на минус 40процента, дори и жълтото, но не ми се искаше друго и не го взех.Чакам якенце за дъщеря ми.

# 55
  • Мнения: 15 356
Аз за мен поръчах яке .При положение,че един час по-рано поръчах две играчки и суитчер,дали ще ми обединят поръчките в една?
За малката чакам няколко дрешки,забавих какви обаче .

# 56
  • Мнения: 454
От къде се отказва поръчка? С наложен платеж е, ако има значение. Някой може ли да ме ориентира?

# 57
  • Мнения: 2 393
Не обединяват поръчки.
В сайта има бутон за отказване на поръчка, но трябва да е скоро след като е направена. Ако е изпратена няма вече тази опция. Иначе се намира при тези

# 58
  • Мнения: 416
Якето отговаря ли си на номера?
Доставката безплатна ли е,незвисимо от сумата?

Якето си отговоря на размера. Вече зависи дали обичате по-вталени модели. Аз съм между С и М, взех М. Мога да го нося с дебела блуза. Но съм висока. Засега доставката е безплатна, независимо от сумата на поръчка.

# 59
  • Пазарджик
  • Мнения: 733
Знам ,че преди време беше коментирано това палто,но все пак да попитам дали си отговорят на номерата?

Общи условия

Активация на акаунт