Магазин Sinsay - тема 2

  • 45 112
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 593
Благодаря, аз наистина пуснах размер нагоре от gym клина. Вместо С - М, пък да видим.

# 721
  • Варна
  • Мнения: 708
Здравейте, как да разбера кои долнички са ватирани и кои не? Примерно тези някой виждал ли е на живо?

Не са ватирани. Взех 80 размер, но да имате предвид, че кройката им не е за слаби бебета. Наживо са една идея по-широки крачолите.
Супер, благодаря много, ние сме шошести 😄

# 722
  • Мнения: 7 003
Вчера ми излезе реклама на капитонирано яке от каквото ще имам нужда и запайки поръчах още някои неща. Всичко в точния размер, да видим..
Досега съм купувала само няколко клина за дъщеря ми, но много се развличаха, сега ще видим и тези

# 723
  • Мнения: 6 814
В магазините и онлайн има още минус 30% на вече намалени артикули.
Купих от физически магазин риза за 4 лв.

# 724
  • Мнения: 5 146
Шантал, с какъв код ги намали, вчера и аз загледах същото яке, но код не го улови, редовната цена му е 24,90

# 725
  • Мнения: 633
Някой с впечатления?

# 726
  • Мнения: 7 003
Абонирах се за бюлетин.

# 727
  • Мнения: 297
Аз си взех същата пижама и съм супер доволна, супер семпла, а цветът на долнището е доста свеж. Като цяло памучна изчистена пижама за 10лв никъде не съм виждала…😬

Вчера ми излезе реклама на капитонирано яке от каквото ще имам нужда и запайки поръчах още някои неща. Всичко в точния размер, да видим..
Досега съм купувала само няколко клина за дъщеря ми, но много се развличаха, сега ще видим и тези

# 728
  • Мнения: 7 003
Супер, благодаря за отзива. Аз много й се чудех, по принцип не нося такъв тип-или и двете части са дълги, или и двете къси, но десенът е толкова мой стил, че се подхлъзнах 😀
Имах подобна от English home, намалена на 30лв.-мн бързо се скапа.

# 729
  • Мнения: 6 175
Досега съм купувала само няколко клина за дъщеря ми, но много се развличаха
Май не съм доволна и аз от клиновете. Сега пристигнаха 3 броя комплект, и трите са с различна дължина. Материята е като картон. За разтягането на по-късен етап ..., но като цяло клоня към да не взимам повече, не ми харесват.

# 730
  • Мнения: 7 003
Тези, които бях купувала, жяха меки, но самата материя висваше дори и при кратко носене. От клиновете на Пепко например съм сто пъти по-доволна.

# 731
  • Мнения: 14 821
Добре,че ви прочетох. Бях сложила един комплект от три клинчета за детето,но май ще ги пропусна.
Исках да питам за сутиените,някой взимал ли е и дали отговарят на размерите?
За дамското долнище също се колебая,това от 10-11 лв дето е. По принцип съм Л,но за него четох,че е широко и май М ще взема. Някой има ли го да ми измери см ,ако не съм много нахална? 😊

# 732
  • Мнения: 1 039
За първи път ще поръчвам. Може ли някой да ми каже колко пари трябва да е поръчката, за да е доставката безплатна. Благодаря предварително 🤗

# 733
  • Мнения: 822
За първи път ще поръчвам. Може ли някой да ми каже колко пари трябва да е поръчката, за да е доставката безплатна. Благодаря предварително 🤗

Над 49лв. доставката е безплатна

# 734
  • Мнения: 633
За първи път ще поръчвам. Може ли някой да ми каже колко пари трябва да е поръчката, за да е доставката безплатна. Благодаря предварително 🤗

Над 49лв. доставката е безплатна
Над 24лв е безплатна доставка

Общи условия

Активация на акаунт