Днес е Архангеловата Задушница. Да се помолим!

  • 1 787
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 465
Почивай в мир майчице  Flowers Rose Flowers Rose
вече 2 години съм без теб, липсваш ми!

Поклон

# 16
  • Мнения: 656
БОГ да ги прости Praynig .Да се надяваме че те са там някъде в по добър свят Praynig Praynig
  Praynig

# 17
  • Мнения: 7 112
Да е светло на душите им.
Дано ти е топличко където и да си, слънчице Praynig.
Дано имаш приятелчета, с които да си играете - Вики, Еди, Ася, Сара, Валето, Луиз-Даниел, Влади, Вики ...  Praynig

# 18
  • Мнения: 520
Бог да прости татко ми , който си отиде от нас преди 5 дни и не успя да навърши 49 години , вчера Flowers Rose
Обичам те татко! Незнам как ще живея без теб! МНого боли, много....

# 19
  • Мнения: 7 716
Да почиват в мир. Praynig

# 20
  • Русе
  • Мнения: 764
С много любов паля свещичка за майка ми Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose и всички, близки на сърцето ми хора, които не са днес сред нас. И още една свещичка за всички души, които няма кой да спомене на днешния ден. Бог да ги прости. Praynig

# 21
  • Мнения: 2 407
Бог да проси ДЯДО ми ,който много обичах.

# 22
  • Мнения: 3 034
Да почиват в мир всички, които вече не са сред нас. Flowers Rose

# 23
  • Мнения: 4 068
Днес е тежък ден. С любов и мъка на сърце паля свещички за дядо ми и всички близки, които съм загубила. За всички дечица отишли си без време от този свят. И за душите на всички мъртви. Бог да ги прости! Дано са на по-хубаво място! Flowers Rose Praynig Praynig Praynig Flowers Rose

# 24
Моля се за моята малка дъщеря и се надявам,че въпреки,че не беше кръстена,е на добро място.Почивай в мир,мило,малко съкровище!

# 25
  • Мнения: 6 442
Почивай в мир,дядо!Извинявай,че не бях до теб,когато ти трябвах!Обичам те!

# 26
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
да, моля се  за вси4ки, които оби4ам и които ми липсват много, защото ве4е не могат да се върнат- дядовци, баби, татко, за вси4ки тях направих питка и кифли4ки, ще ги раздадем с линда, дано ни гледат, колкото и да сме дале4е от  гробовете им, от родна земя, искам пак да им кажем, 4е си ги оби4аме и 4е много ни липсват!

# 27
  • Мнения: 1 120
Да почиват в мир! Praynig Praynig Praynig

# 28
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 850


За батко.
За моите прабаби и прадядовци. За дядо.
За теб, Миленски...

..продължавайте да идвате в съня ми...

# 29
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 Flowers Rose Flowers Rose Бог да прости всички близки и познати,както и онези за ,които няма кой да се сети да запали свещичка Praynig

Общи условия

Активация на акаунт