maja vi razbira li se s maika vi?

  • 3 147
  • 98
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 574
Ако се налага,не са се карали никога до сега, но м-у тях има някаква дистанция! newsm78

# 46
  • Мнения: 2 196
Да, разбират се чудесно. Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 1 520
Моят се разбира, не ми е споделял за някакви забележки. А в тия разговори сме много искрени, както той за моите, така и аз за неговите родители. Определено оценява помощта, която тя ни оказва в отглеждането на детето.
 Peace

# 48
  • София
  • Мнения: 2 271
О, да! Разбират се добре, дори родителите ми го приемат, като свой син - винаги и той влиза в плановете за децата им (имам и брат, на неговата възраст), та вече имат 3 деца  Simple Smile

# 49
  • София
  • Мнения: 2 271
Разбират се перфектно и постоянно се базикат с вицове за неразбрани тъщи  Joy
А, да и при нас е така - не пропуска да и разкаже вица за тъщата и "за теб баба, за мен тъща... подай ми сине втория пълнител.."

# 50
  • Мнения: 2 609
Разбират се, да!



Разбират се толкова добре, че чак има моменти, в които взаимно се защитават!!! smile3521

същата работа, на моменти даже се дразня, чувствам се пренебрегната Cry

 Wink Peace

# 51
  • Мнения: 94
jiveem zaedno,za6oto roditelite mi sa razvedenii apartamenta ostana za men i maika mi jiveq v nego sas maja mi i beb4eto ni koeto e na 7 meseca:)a gi obi4am i dvamata no te ne si prikazvat i ne znam kakvo da pravq? Cry

# 52
  • Мнения: 3 537
Да,разбират се Wink

# 53
  • Мнения: 2 897
Нямат много контакти, но се държат добре един с друг.

И при нас е така Peace

# 54
  • Мнения: 98
Моят мъж до сега една лоша дума не е казал за тъща си !  thumbsup Много добре се разбират и му харесва как готви  newsm44

# 55
  • Мнения: 1 004
Само привидно и само заради това, че е далече от нас и няма намеса в семейството.
Иначе я определя с една дума - "тъща". То повече от това, какво да се каже.

# 56
  • Мнения: 67
Deizy,ситуацията е много сложна,колкото и проста да изглежда.Аз съм в положението на твоя съпруг,но при нас живее сестра му и не се разбирам с нея.А ти си в положението на моя мъж-между двата проблема.ЗА съжаление и аз не зная все още отговор на въпроса с разбирателството помежду ни....Как да те посъветвам?  TiredГледай само да не се отрази на детето.ТО Е НАЙ-ВАЖНОТО НЕЩО!

# 57
  • Мнения: 5 362
Много добре се разбират.

# 58
  • Мнения: 1 976
Ами...тази тема е точно за мен...откакто живеем с майка ми...никак не се разбират. А преди бяха една партия и много се харесваха, но битът обърка цялата работа...В името на детето, аз се опитвам да регулирам и двата фронта, което пък скапва мен самата...И двамата имат свои позиции, от които не отстъпват. Няма начин...просто две поколения на едно място, не бива да съжителстват, това е. Мечтата ми е за наш собствен дом и знам, че това ще е единственото решение. Майка ми се чувства господар на къщата, въпреки че преди да дойдем да живеем при нея ни каза, че ние вече ще сме новите господари. Мдааа...Бързо забрави тази работа. но аз разбирам и нея и него... Проблемът е, че те не искат да правят компромиси, въпреки че твърдят обратното. Напълно те разбирам!

Последна редакция: пн, 06 ное 2006, 16:39 от Hipo

# 59
  • Мнения: 1 986
  Разбират се много добре,въпреки ежедневните им срещи Mr. GreenДори понякога майка ми мисли първо за него,и после за мен-какво ще яде,какво иска,дали е добре,да му сготвела това-оноваи т.н. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт