maja vi razbira li se s maika vi?

  • 3 151
  • 98
  •   1
Отговори
# 60
  • Монтана
  • Мнения: 499
Смятам че по добре не биха могли и да се разбират-угаждат си един на друг.

# 61
  • Мнения: 186
Разбират се много добре. Мъжът ми само не харесва "манджите" на майка ми. Харесва само моите. Grinning Grinning Grinning

# 62
  • Мнения: 7 723
да- разбират се прекрасно и имат много общи интереси.   Peace

# 63
  • Мнения: 2 125
Да и още как - правят си партия срещу мен обикновено Mr. Green

# 64
  • Мнения: 20
Blagodarq vi momi4eta:)prosto mi e krivo za6oto maja mi i maika mi ne si govorqt ot polovin godina a jiveem v edna ka6a:(i se 4uvstvam mejdu 4uka i nakovalnqta Rolling Eyes
кофти работа.и при нас не е розово положението.маика ми е мрънкало от класа smile3512.аз не мога да излезна на глава с нея  newsm61,камо ли мъжът ми tantrum.и аз съм между чук и наковалня bash. добре ,че не живеем заедно  doctor newsm17 иначе сме се развели мигновенно.вече спрях да обръщам внимание иначе ще полудея.  smile3511.гледам да не се засичат много. и така -не е приятно но.......
желая ти успех Hug

# 65
  • Мнения: 94
Ами...тази тема е точно за мен...откакто живеем с майка ми...никак не се разбират. А преди бяха една партия и много се харесваха, но битът обърка цялата работа...В името на детето, аз се опитвам да регулирам и двата фронта, което пък скапва мен самата...И двамата имат свои позиции, от които не отстъпват. Няма начин...просто две поколения на едно място, не бива да съжителстват, това е. Мечтата ми е за наш собствен дом и знам, че това ще е единственото решение. Майка ми се чувства господар на къщата, въпреки че преди да дойдем да живеем при нея ни каза, че ние вече ще сме новите господари. Мдааа...Бързо забрави тази работа. но аз разбирам и нея и него... Проблемът е, че те не искат да правят компромиси, въпреки че твърдят обратното. Напълно те разбирам!
nie sas teb sme v edno polojenie i moita se misli za gospodar na ka6ata i tova me drazni ve4no e nacupena ti kak balansira6 ne6ata?ako moje edin savet Cry

# 66
  • Мнения: 45
 newsm10  Казва,че му е много любима!

# 67
# 68
  • Мнения: 929
Определено се разбират - бъзи-кат се един с друг,пият си ракиика заедно, а и майка ми го приема като свое дете и се отнася с него както с мен и брат ми.

# 69
  • Мнения: 2 700
Да, но живеем отделно.

# 70
  • Мнения: 2 498
Майка ми работи във фирмата ни-прекрасно се разбират и лично и служебно.....

# 71
  • Мнения: 1 370
Преди се разбираха много добре, но сега за съжаление, се виждат много рядко

# 72
  • Мнения: 270
По добре не би могло да бъде.Разбират се прекрасно. Peace

# 73
  • Мнения: 3 334
разбират се много PeaceДаже и ревнувам,защото майка ми е по-мила със зетьовете си отколкото с дъщерите си Mr. Green

# 74
  • Мнения: 1 101
Разбират се много добре  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт