Звездни компромати - Декември'21

  • 285 459
  • 3 076
  •   2
Отговори
# 45
  • Glasgow
  • Мнения: 4 397
Андрей имаше много хубава жена, сръбкиня или македонка

# 46
  • София
  • Мнения: 1 126
Благодаря за темата! Брадли дали се събра с Ирина? Наскоро го гледах в "Ергенски запой",как се смях 🤣👻👻 Иначе не го харесвам особено!😊😊😊

# 47
  • Мнения: 2 241
Киану и Кери-Ан Мос за Entertainment Weekly, позагладили са ги малко, но те така или иначе си изглеждат супер

Скрит текст:

Благодаря за страхотната тема, кактусче! И на мен любим първи пост ми е за любовните писма.

Въпросната "Господарка..." и аз не успях да прочета дори до средата, толкова претенциозно, че не можах да изтърпя повече. Да не говорим, че се оказа, че на места е откровено изплагиатствана от други етнографски трудове.

# 48
  • Мнения: 5 322
Тази Рийз не ми е приятелка;) Как може да не остарява?
Радина и бебче са много хубави, предполагам че още кърми, като гледам бебчо как собственически я е гушнал на определени места;)

Кактусче, благодаря ти за хубавите теми! Избързах с гласуването май;)

# 49
  • Мнения: 39 316
Каква е историята с Рийз? За първи път не е усмихната и позитивна.

# 50
  • Мнения: 685
За Лили Иванова знам, че има корекции. Преди 20-тина години лежах около месец в хирургията на правителствена болница. Лили беше пяля на някакво коледно парти на лекарите и основна професионална тема на разговор между тях известно време беше колко и е кофти лифтинга и какви белези е оставил. По това време долу горе пусна и свръх дългия бретон.

Последна редакция: ср, 01 дек 2021, 13:11 от paradigma

# 51
  • Мнения: 4 717
От двойката Иван и Андрей, първият ми е в пъти по-приятен.
Андрей има маниакално влечение към история, македонски край, родолюбие и партиотизъм, освен това все търси скандала и клюката, в което и предаване да правят. Предполагам е ужасно чепат, защото неговата жена беше споделила, че има моменти в които просто не си говорели с часове и той си стоял намръщен.
Иванчо ако си позволи такова нещо и Стрина може да го храни пред вратата вече.
Ето общият им ИГ: https://www.instagram.com/ivaniandrey.official/

# 52
  • Мнения: 3 185
Антимъже са ми Иван и Андрей, някак много детско, несекси излъчване имат.

# 53
  • Мнения: 4 476
Алисия /снимка от "фен"на нейно участие/
Скрит текст:

# 54
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 585
Нищо й няма. При нея е проблем само като се усмихва, защото й се нагъва много кожата около устата.

# 55
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
Аз ви благодаря, момичета! Flowers Four Leaf CloverYellow Heart Напълнихте ми душата Heart  Вие сте смисълът и това, заради което си заслужава всичко Sparkling Heart

Видях Радина и бебчо преди няколко дни на малките 5 кюшета. Бебчо беше отпред на гърдите й, а тате Донков много грижливо й вдигаше ципа на якето. Сладки са на живо. А Радина на глед е средностатистическо българско момиче - хубава и сладка Simple Smile

# 56
  • Мнения: 7 708
Dakota Johnson на наградите Gotham
 
Скрит текст:


# 57
  • Варна
  • Мнения: 10 551
Стана ми интересно дали има други като мен, които така и не успяват вече толкова години да запомнят кой от двамата е Иван и кой Андрей?
Вечно се чудя и минават няколко секунди на размисъл Disappointed Relieved

# 58
  • Glasgow
  • Мнения: 4 397
https://www.instagram.com/p/CW8F31vg42c/?utm_source=ig_web_copy_link Минало е първото дело на Калина Паскалева

# 59
  • Мнения: 3 185
Стана ми интересно дали има други като мен, които така и не успяват вече толкова години да запомнят кой от двамата е Иван и кой Андрей?
Вечно се чудя и минават няколко секунди на размисъл Disappointed Relieved

Иван го запомних чак покрай Ирина... От снимки в темата. Иваниандрей, двуглавата ламя.

Общи условия

Активация на акаунт