Звездни компромати - Декември'21

  • 278 462
  • 3 076
  •   2
Отговори

Анкета

Кои начални постове, лично за вас бяха най-интересни през изминалата година?

Опции:

* Гласуването приключено: ср, 08 дек 2021, 06:29
* Може да изберете максимум 3 опции.

# 3 030
  • Мнения: 3 674
"След бързата реакция на външното ни министерство водещата на предаването "Мармалад" Радост Драганова и нейната дъщеря са изведени от COVID отделение в Камбоджа. Новината съобщи самата Драганова пред bTV.

Водещата изрази огромна благодарност на дипломатите ни, които са се ангажирали със случая.
Водещата е изключително благодарна на консула ни във Виетнам, както и на светкавичната реакция на МВнР. Дипломатите ни са успели да получат отрицателните за COVID-19 изследвания чрез френското посолство в Камбоджа. В момента Радост и дъщеря й са настанени в хотел и се чувстват добре."

Да не я мислите.

# 3 031
  • Мнения: 4 069
За милиони няма закони, за кокошка няма прошка...

# 3 032
  • Мнения: 10 247
Ча ча ча.. Вече ще посрещна Новата година весело и щастливо. Да не я мисля Радост и щерка с кой акъл отидоха посредата на зарази и пандемии в страна от петия свят и занимаха консули и министерства с малоумието си (както и целокупния мамешки форум).....

# 3 033
  • Мнения: 1 398
Радвам се, че са добре от чисто човешка гледна точка, но и аз се питам, ако попадна в подобна малоумна ситуация и реша да звъня на консули и дипломати или по фейстайм на БТВ дали ще ме отрази някой?
Факт е, че същото си мисля и за случая Пампорово. Разбирам я майката, че се е притеснила и че е направила всичко възможно да си намери детето. Единствено бих била щастлива да знам, че всяка една майка може да вдигне служби да търсят детето ѝ в подобна ситуация.

Последна редакция: пт, 31 дек 2021, 17:25 от Honey1980

# 3 034
  • Мнения: 10 247
Оо и аз се радвам че са добре. Както се радвам и за правителствения самолет който е бил пратен за тоя и оня. Въобще не ми минава през ума да държа сметка. Спасени са човешки същества. Ясно ми е че няма как да се отзоват за всеки човек в нужда и се моля никога да не попадам в такива критични ситуации.

# 3 035
  • Мнения: 12 886
РозАви еднорози, ко закъсам нейде по островите, докат диря клюки за вас от първа ръка, моля да се обадите на БТВ- то! КажИте Жаклин отдиде да се мъчи в полза роду, да види колко е изгорял точно Бачорски и дали реално е бременна Тоца, аз не съм отишла да се вея за мой кеф! Та ко такова да ме спасят и мен, мерси! 🤪😅😻😻😻😻
Взимам две чанти менте на Диор, ма висок клас,,кат на Тоца! Комплект бански на лалета за мен и Жалинов! Ще се надигам на пръсти , аз реално имам нужда. Друго какво!? Тениската споделена отзад и раСкошна отпред сложих.
За ММ - друга с надпис “ У нас пее кокошка”
Не знам, да не изпускам нещо и да се изложа, като тая Иванка, пу пу!
Че моя няма и плочки кат нейния да отвлича вниманието 😅😅🤪🤪🤪

# 3 036
  • Мнения: 39 041
Другото “звездно” фемили Бачорски също с еднакви гащури
Скрит текст:



Отличен на Бачорски. Взима уроци от мама Ния и на нито една от снимките не му се вижда тумбака.

# 3 037
  • Мнения: 5 300
Джулиана Гани отново изплиска легена, направила парти по случай рождения ден на Давид, ама той с баща му в Монтана и се обяснява на сторита, колко широко скроена била...

# 3 038
  • Варна
  • Мнения: 10 442
Не мога да си представя как се празнува детски рожден ден без детето -  рожденик да присъства ?!?!?

# 3 039
  • Мнения: 12 886
Ама тортата е чак от София?!?
И сторита с реклама на мега пачавренски гащи… тая е пълно дъно….🤢🤢🤢🤢

# 3 040
  • Мнения: 4 342
Може линк към Гани? Ще ми дойде добре....😃

# 3 041
  • Мнения: 1 398
Джулиана Гани отново изплиска легена, направила парти по случай рождения ден на Давид, ама той с баща му в Монтана и се обяснява на сторита, колко широко скроена била...
Ахахахаха е това се казва рожден ден. А подаръците не разбрах тя ли ги е приемала или са ги пращали по Спиди в Монтана?
Щото ако може така, аз също бих организирала рожден ден на Джугана, подаръците у нас (ще ЗАмоля да са пари да си купи каквото иска) рожденичката да си седи у тях.

# 3 042
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 685
Другото “звездно” фемили Бачорски също с еднакви гащури
Скрит текст:



Отличен на Бачорски. Взима уроци от мама Ния и на нито една от снимките не му се вижда тумбака.
Тези трябва да се сприятелят със семейство Бестови, да ходят заедно на почивки и да се разписват с общи фотосесии. Стилът и светогледа са сходни, а нас ще улеснят в задружното им отразяване

# 3 043
  • Мнения: 2 784
Наистина ли има селфита от вма ?
Иван и стрина, Глория, онзи актьор доктор, и още доста!

# 3 044
  • Мнения: 1 398
Цитат
Тези трябва да се сприятелят със семейство Бестови, да ходят заедно на почивки и да се разписват с общи фотосесии. Стилът и светогледа са сходни, а нас ще улеснят в задружното им отразяване
Според мен няма шанс да се сприятелят. Тоци е изтъкана от комплекси как я виждате да търпи в полезрението си Атанаска, която макар и извънземно е слаба, висока и макс на 23-24 г. Виж Батинката и Бачорката най- вероятно ще си паснат и ще си мерят шкембетата.

Общи условия

Активация на акаунт