Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (117) - декември 2021

  • 148 839
  • 2 386
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 681
Добро утро и късметлийски месец и от мен!
Ноември беше добър за мен откъм награди - гуми за 800 лв, от Bosch награда.... Искам и декември да е щедър, чакам киндер и фереро

# 46
  • Тук и там
  • Мнения: 659
Някой да си е получил ваучера от Куинс за от тази седмица? Или поне известие за доставка?

Рано е още Simple Smile

Току що получих съобщение, че е в офис!
Не трябваше ли да се свържат преди това с нас по телефон,или направо изпращат,...изненадана съм.

В условията пишеше, че ще се свържат по телефона с печелившите. И на мен ми е странно. Дали не е друга пратка?

# 47
# 48
  • Мнения: 517
Някой да си е получил ваучера от Куинс за от тази седмица? Или поне известие за доставка?

Рано е още Simple Smile

Току що получих съобщение, че е в офис!
Не трябваше ли да се свържат преди това с нас по телефон,или направо изпращат,...изненадана съм.

В условията пишеше, че ще се свържат по телефона с печелившите. И на мен ми е странно. Дали не е друга пратка?

Не е друга. И аз имам пратка за днес в офис.

Защо да се свързват, ако си посочил офис на Спиди.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 366
Късметлийски месец на всички!

Next също раздават награди всеки ден в инстаграм профила им - https://www.instagram.com/p/CW7pbZqIl0Q/

# 50
  • Тук и там
  • Мнения: 659
Защото така са написали в условията, затова ми е чудно.

# 51
  • Мнения: 2 015
Благодаря за темата! Успешен месец на всички!
Дано ми донесе робот за Коледа и пуснат някоя игра с еърфрайер. Ще участвам в календарите, пък да видим. КК няма ли да пуснат нещо ново?

# 52
  • Мнения: 2 180
Късмет на всички! Аз не играя никъде, само вардя кога ще ми одобрят кодовете в Еко Партнърс, но ви следя. Някъде изисква минимално усилие да се запиша, но ми се губи мотивацията.

# 53
  • Мнения: 2 516
Мъжът ми снощи купил шоколади Милка за 17 лв. от безмитния на летището. Викам, да беше изчакал малко. И всъщност бележките от там дали важат?

# 54
  • Мнения: 3 796
Играта почва от 1.12 логично е че не важат.
Още имам торба шоколади от последната игра на милка да бяха пуснали поне игра без покупка че да остане място за нови запаси..

# 55
# 56
  • София
  • Мнения: 11 630
Благодарности за темата, нека да е късметлийски този месец!
https://www.magic.bg/games/magic-tv-na-8
Исках да се включа, но ми пише, че играта вече не е активна. Свършила ли е?

# 57
# 58
  • Мнения: 2 005
Благодарности за темата, нека да е късметлийски този месец!
https://www.magic.bg/games/magic-tv-na-8
Исках да се включа, но ми пише, че играта вече не е активна. Свършила ли е?
Скрит текст:
Между 29.11 и 17.12 слушай Magic FM, гледай Magic TV и когато чуеш любимата си коледна песен, влез на www.magic.bg и се регистрирай. Само така си гарантираш участие в томболата ни, а на 17 декември може да се окажеш късметлията, който да си осигури истинско аудио визуално преживяване с 50 инчов, Ultra HD, Android телевизор.
Късметлията ще обяви Динка Желязкова в "Дотук добре" на 17 декември, като името му ще обявим в ефир, както и на нашия уебсайт.

# 59
  • Мнения: 1 913
Благодаря за темата! Christmas Tree Късметлийски месец и здраве на всички! Hug От ноември мога да се похваля с дребни, но няколко награди - ваучер от Лидъл, от форумната на Dove, ваучер от Orange center, 19 лв. от Rilla и от Kikkoman сашетата, които още чакам.
Много хубава награда! Честито! От фейса ли е?
От играта на dnevnik.bg

Общи условия

Активация на акаунт