Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (117) - декември 2021

  • 150 409
  • 2 386
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 872
Благодаря за новата тема! Flowers Four Leaf Clover  С пожелания за много късмет и подаръци!🎁 🎁 🎁

ММ не е получил тостера. Няма все още смс, но ние сме в провинцията и сигурно ще сме от последните.
Същата работа и с комплкета на Дав от форума.

Благодаря за споделените коледни календари. С удоволствие се включвам, макар че не съм печелила до сега от тях.

# 31
  • Мнения: 1 028
Прави ми впечатление, че наградите стават все по-малко на брой. А участващите е игри все повече. Преди се печелеше мн по-лесно.

# 32
  • Мнения: 793
Някой да си е получил ваучера от Куинс за от тази седмица? Или поне известие за доставка?

# 33
  • Мнения: 1 132
Записвам се и пожелавам на всички много желани награди!
В приложението на Виваком има 10000 мб подарък.

# 34
  • Тук и там
  • Мнения: 659
Някой да си е получил ваучера от Куинс за от тази седмица? Или поне известие за доставка?

Рано е още Simple Smile

# 35
  • у нас
  • Мнения: 5 732
Късметлийски месец! 🎉 Аз съм с награда два билета и книгата "Домът на Гучи".
Мисля да се включа в Милка и Queens. Сигурно само там с покупка...
Много хубава награда! Честито! От фейса ли е?

# 36
  • Мнения: 614
Добро утро на всички, много късмет през новия месец!
Миналата година имаше игра на Милка без покупка сега не откривам такава,само с покупки Sad

# 37
  • София
  • Мнения: 14 772
Само на Кауфланд календара ще уважа, още ми държи влага този на Юск, от които едва се откачих.
И Милка ще уважа, макар че, оттам само дреболии съм печелила.

# 38
  • Мнения: 1 202
Благодаря за нова тема, пожелавам на всички много късмет през месеца! Аз много искам наградата от Персил, миналия месец се разписах с дребни награди- две книги, комплект от dm и к-кт на mixa от форума.

# 39
  • Мнения: 3 022
Две игри в Елитис, няма подробни правила или поне аз не намирам: https://www.facebook.com/hashtag/%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%B1%D0%BE% … D1%82%D0%BE%D1%80

# 40
  • Мнения: 1 973
Честит декември, да е здрав, топъл и уютен месец! Nature Star
Чакам доста от приключилите игри да обявят печеливши. Пожелавам си таблет, прахосмукачка робот или мултикукър.
Ще се включа в Милка, но ограничено, защото никога не печеля от тях.
Куинс не ме теглят, пробвам и тази седмица и приключвам. От спечелилите има ли такива, които са печелили и миналата година от тях?
Късмет и желани награди на всички! Flowers Four Leaf Clover

# 41
  • София
  • Мнения: 3 027
Захарче, благодаря за новата тема!
Чакам си тостера от Нутела, но в София явно има забавяне с доставките и още нямам съобщение. От тогава никъде не съм печелила, мрън, мрън ... Втората половина на годината съм с раницата на Жатецки и тосера на Нутела.
Чакам тегленията на Персил, Фереро и Киндер, пък да видим.
За четвърта година ще играя в коледни календари но до сега единствено от този на ейвън 2018 г. съм спечелила един крем за ръце.

# 42
  • Мнения: 68
Някой да си е получил ваучера от Куинс за от тази седмица? Или поне известие за доставка?

Рано е още Simple Smile

Току що получих съобщение, че е в офис!
Не трябваше ли да се свържат преди това с нас по телефон,или направо изпращат,...изненадана съм.

# 43
  • Мнения: 2 967
Честит нов месец - да е много късметлийски! Чакам Фереро, че доста бонбони купих за черпене!

# 44
  • Мнения: 517
От аег колко дни след имейла си получихте календара.

Общи условия

Активация на акаунт