Автустинчета 2🎅2🎅 тема 14

  • 19 752
  • 751
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 472
Някой може ли да снима прахосмукачката от кауфланд. Дали ще я има пак. Търся ръчна такава за бързо почистване. Малко се двоумя между робот и ръчна, но имам праг от кухнята към коридора около 10см и робота ще стой само в кухнята 🤔. Радвам се,че Радина не лази постоянно и очаквам с нетърпение пролетта да изхвърля килимите и пътеките. Така ги мразя.
Иначе с гърнето ние имаме малък напредък ако ще ходи по голяма нужда идва и ми вика Мами пъъъц ( пръцка с утата), това обаче съвсем не означава, че ако не съм бърза като стрела няма да свърши въпросното пръцкане в памперса. 😁
По празници разбирам колко затрупани сме с предмети и колко трудно избираме подаръци. Просто всичко си имаме. На малката мама иска да купи количка за кукли. Ако някой има хубава и е доволен от покупката може ли пак да снима. Е стига толкова, че стана като на конкурс моля снимайте ми това, снимайте ми онова 🤪🤪🤷🎅

# 46
  • Мнения: 854
В озон има намаление на книги. Поръчах на малката коледни книжки и мемори карти. Има избор и за нас, големите.

# 47
  • Denmark
  • Мнения: 1 007
Мен ме притеснява от толкова рано да го уча на гърне. Пък и той е леко невъзможен напоследък и за наааай-малкото малко нещо реакцията му е да пищи с всичка сила, направо полудявам вече. Представям си ако не иска на гърнето, ще се избием Joy Иначе добре се справя да ми посочва чешмата като иска вода, хладилника или стола си като е гладен и леглото като иска или да спи, или просто си чилва понякога за малко. Но с думи не ми казва, само с мрънкане, посочване и пискливи звуци Expressionless Май ще изчакам още с гърнето.

Елха няма да украсявам, така или иначе живот и здраве, няма да сме в Дания за празниците.

За подарък му поръчах сглобяем гараж с колички, защото през 90% от времето си играе именно с колички и през останалото време са книжки - понякога четем заедно, понякога сам си чете. Та, книжки ще поръчам на бабите и дядовците да му вземат.
Давайте идеи са подаръци на останалите членове на семейството, защото аз съм доникъде Sweat Smile

# 48
  • Мнения: 241
Относно гърнето - не винаги, но все пак казва Аак, когато ще ака и ако не се разтърча веднага, е късно. За пишкането няма шанс скоро да ми казва....ще опитвам на пролет.
Относно идеи на подаръци - на малката й поръчахме лего на  Duplo, влакчето с Мини и Мики маус.
За възрастните - по едни коледни чорапи, топли, опаковани в коледна топка или нещо атрактивно. Отвен това, на свекърва ми и баба ми по една книга от Лидъл. Засега тези, но трябва още идеи да взема за дете на 16 г. и мъж на 42 за рд. Та ще следя с особен интерес!

# 49
  • Мнения: 819
ММ си поръча другите му коледни подаръци да са от Хиполенд, така че и аз следя с интерес. Grinning

# 50
  • Мнения: 2 379
Ах, пак изтрих поста....оф, та отначало....
Подаръци дребни и поръчвабк от лятото по нещо за някой ,защото знаех,че с това майчиснтво нищо не мога да отделя за накрая. Ей на , след два поредни ремонта на бойлера за два дни, днес ремонт на казанчето. Добре че съм сръчна, ремонтирам почти всичко. Само бойлер,бушони двигателя не иска да пипам. Ама ей на днес казанчето, преди това крушката на фурната, преди това прекъснат кабел на влагоабсорбатора, преди това маркучите на колата за чистачките. Поне от такива неща спестявам, а ми е и приятно, особено ако се получи хахахаха

Гърне....чак на пролет сигурно ще купя.
 
Бухта втора вечер проплаква на съм, върти се , иска цица през час. Белее пак венеца. Днес цял следобед разнася един неин шал и го постила на земята, стола , играчките и сяда, завива кучето. Пак яде с две ръце салата зелева от купата. Като види зеле нарязано и става звяр хахахха
Бяхме и в центъра по работа, голяма разходка, много обича да се спира при гълъбите, танцува като чуе музика.....и от два дни постоянно маха , дори да няма н кой и да дава целувки. Много обича да целува. Целува всички крайници, които докопа, целува всички у дома, играчките. Много се кефя има една гумена жаба с корона и като почне да го целува хахахха

# 51
  • Мнения: 7 898
Зеле ме знам, обаче като види туршия и подивява. Мъчи се да я яде, обаче му е твърда и само успява да оближе всички парчета и после ми ги дава да ги ям.
Подаръци няма да купувам на никой, а и не мисля че някой очаква от мен да купувам подаръци. Имам само едни много скъпи приятели, които никога не пропускам.

# 52
  • Мнения: 819
Някое семейство отделило ли е детето си в друга стая вече? ММ смята, че е време да преместим Ния в друга стая, а според мен все още не е. От дете до дете е, както и от ситуация до ситуация, но бих се радвала да чуя мнения.

# 53
  • Мнения: 1 570
Ние точно сега се радваме на гушкането на Антонио и спи при нас на спалнята.
Вечер спи с баща си, а денем с мен.
И да имахме друга стая, не бих се лишила от прегръдки и топлината му Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 7 898
Не съм го отделила и нямам такова намерение. Даже все още спи при мен, защото така винаги усещам когато е болен.
До сега съм го хващала 2 пъти да повръща на сън и веднъж с 40.2 температура. Ако не спеше до мен, направо не ми се мисли.
Биологично обосновано, първите години детето трябва да е близо до майка си, а не отделено в друга стая. Модерните времена са наложили ранното отделяне, а не природата.

# 55
  • Мнения: 1 889
Живеем в малък апартамент и за съжаление Борис си няма негова стая. Иначе до сега да съм го отделила отдавна.

# 56
  • Мнения: 7 898
Имам стая, но абсурд да спи там. Първо той няма да иска, после аз да ставам да го проверявам няма да стане. Към 6 сутринта го храня и да ходя в другата стая… ами твърдо не.

# 57
  • Denmark
  • Мнения: 1 007
Ние го отделихме преди месец. Всъщност сега го взимам при мен понякога, понеже баща му е нощна смяна временно, но иначе не сме имали проблем засега. Да, ставам да му дам млякото, но веднага се връщам и заспивам. Вратите ни са отворени и го чувам, защото реално леглата ни се падат едно срещу друго на около 3 метра разстояние Grinning Беше ме мноого страх поради причини, които Савова изтъкна, но мисля, че всички спим по-добре така..

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 1 911
Никъде не я давам, по скоро ще преместя мъжа ми, а не нея. Ще се гушкаме докато можем. За какво да я отделям, нека е при мен, докато е мъничка ❤

# 59
  • Мнения: 7 898
Ако е в другата стая ще е на поне 10 метра от мен. За сега ще бъде при мен. Откакто почна да пие повече вода сменям памперс веднъж в 1 и след това към 6 сутринта, веднъж пие няколко глътки вода към 1-2, и пие мляко към 5-6…. Ами не мога да си го причина. Simple Smile

Последна редакция: чт, 09 дек 2021, 23:02 от G.Savova

Общи условия

Активация на акаунт