Искам да кажа ... (189) през декември 2021

  • 52 962
  • 1 183
  •   1
Отговори
# 1 170
  • Мнения: 14 302
Добро утро!

Аз съм за да се забрани свободната продажба на пиротехника на сульо и пульои да остане само "официалната" заря. При нас на село е добре, не се гърми безразборно, но от съседния малък град се чуваше зловещ тътен поне половин час... Преди, като живеех в града беше ужас, едва ли се е променило. Иначе обожавам зарята, но тази, която залага на красивите светлинни ефекти.

Пия кафе, ще направя една йога и ще отивам на разходка. Довечера на гости на мама 😍

# 1 171
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 167
Добро утро!
Поспах до 7.
Станах да дам на Марти лекарство, оплаква се от болки в гърлото и ушите....
Сега сядам с кафето.
Имам + от 2.700.... Време е да се върна към режимно хранене.
Хубав ден!

# 1 172
  • Мнения: 39 330
Добро утро и от мен.
Боби, да се оправя бързо щерката.
При нас освен няколко дневна заря и пукотевица на 01 януари винаги има и джангърлаци(не знам по друг начин как да обобщя свирките и големите чанове), които задължително те събуждат към 5 сутринта, а ако не успеят- след около 40 минути пак я има тази възможност. И така до 5-6 часа следобяд.

# 1 173
  • гр.София
  • Мнения: 2 757
Добро утро ☕
Учудващо при нас тази година нямаше пукотевица, иначе беше кошмар поне 20 дни. Харесвам новогодишната заря, ресторанта в който бяхме се бяха подготвили с много красива заря 🎊
Днес трябва да сготвя нещо, нямам идея какво 😁 някоя пералня, разходка и пазар.
Хубав ден момичета 🤗

# 1 174
  • Мнения: 5 366
руми, любимият лаф на сина ми е "кой/кога те е питал". Офисното ни кученце превърта от ужас от гърмежите, спира да яде, трепери...кошмар и сега ходих да си я нагледам, не е на себе си. В София е ад заради бомбите, ад, всичко кънти, тряска, прозорците вибрират. При вас гъстотата на населеност и близостта на къщите явно играе роля. Или животните на село са по-устойчиви Grinning
В една благотворителна страница във Фб жена споделя, че кучето им направило 2 гърча по време на гърмежите, въпреки лекарствата, които дала предварително.
Няма да забравя гледката на бездомното кученце от миналата година, което се щураше ужасено от гърмежите.
От тогава - нито пиратки, нито заря купуваме. Има достатъчно други съседи, които пускат.

# 1 175
  • Мнения: 2 622
Селесте, днешното ни занимание

# 1 176
  • Мнения: 15 028
Ехааа, браво.  Професионално изпълнение.

# 1 177
  • Мнения: 5 327
Мацки, не че знам как се пуска нова тема, но Лили явно е възпрепятствана, та кой я заместваше помним ли;)
Аз и в тази ще си пиша, но да не би я заключат.

Рир, много добро изпълнение, браво!

# 1 178
  • Варна
  • Мнения: 6 315
За много години!!!!
Да сме здрави и благословени!
Да имаме късмет и любов!
Тази нова година посрещнахме тримата заедно! На дунавското хоро ММ каза:ааа, то беше като правото Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 179
  • София
  • Мнения: 18 699
Рир, супер е, гарантирам, че още един два макета ще има само.

# 1 180
  • Canada
  • Мнения: 3 457
Ени да спретне новата тема ❤

Рир, яко изглежда.

Поразходихме се днес на въздух 🏞

# 1 181
  • Мнения: 15 028
Ще пробвам да пусна нова тема, но няма да е много красива.

# 1 182
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 782
Най-накрая сме у дома. Хотел, спа, страхотна компания, на гости на стара приятелка… сега искам да спя. Котката ми е сърдита.
А имам и мускулна треска от танци.

# 1 183

Общи условия

Активация на акаунт