Спам тема(Празнично - декемврийски СПАМ) - от 01.12. до 31.12.21г.

  • 24 112
  • 1 529
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 11 393
И аз не съм тамън, ама не знам ко ми е!

# 61
  • Мнения: 15 363
Боже, тва чудо ни разбърка всьо и вся. Егати вируса. Да не ви казвам какви нерви ме гонят без причина. На убийство съм способна. Иде ми да си загриза някой крайник, а причина няма. Sunglasses Даже и околните усещат и мълчат и се блещят като.. Не смеят да гъкнат.
Пп Къ ше я карамИ, не знам.

# 62
  • Мнения: 9 572
Боже, тва чудо ни разбърква всьо и вся. Егати вируса.
   
Да, голяма гадост. И с други екстри се сдобихме, които още борим 😒

# 63
  • Мнения: 15 363
Лошото е, че екстрите идат една по една и не знаеш кое откъде те е сполетяло. То всъщност добре, че не иде сичко на куп, че тогаз ептен ще я втасаме. Да му се не види и на чудото, дет го сътвориха. Пфуу.

# 64
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 864
Норе, кажи каква е тая миризлива свещ. Аз за седмица купих няколко и никоя не ми мирише, много са слаби всичките. Че и Глейд са ги прецакали преди ми ароматизираха сега изобщо не ги усещам и тях.
Не си давай парите. Още колко време все различно ще усещаш...

Гадното време продължава, няма разходки, няма скитане.

# 65
  • Мнения: 6 401
Винаги ми е била ужасно красива,но ни една песен не й харесвам Grinning
Осмичке, това ми омириса офиса без да е запалено и с капачка както си беше Heart
Аз и песните не й харесвам, и визията - на Нелито. А имаше един друг по-кошмар - Мейси Грей. И песните ужасни, за визията дан говорим. Брр! И, Норе, твойта песньовка последната си я изслушах и харесах съответно. Макар, че това ми се случва рядко. Grinning

Добрютро! Grinning
Дочитам. Grinning

Последна редакция: пт, 03 дек 2021, 09:26 от ina.ina

# 66
  • Мнения: 15 363
Добро утро!
Айде на петъчните подаръци в декемврийско-коледен стил.
За момиченца:

Скрит текст:









За момченца:

Скрит текст:









# 67
  • Мнения: 6 401
Знам си аз кога да вляза в петък. Та да се завъртя все около Джастето. Joy Мерси, Джасте! Grinning

Осмичкее, от горчивото се отслабва. Да посоча положителното щото. Wink

Джасте, ти да не си в периода на ПМС? Тогава мен сичко ме дразни, бе направо сама съм си дразнител. Joy

# 68
  • Мнения: 18 331
Закусихте ли добре?

# 69
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Някой ще ходи ли на премиерата?
Не знам дали ше се вреда, ама ше се пробвам.


Бих отишла, но в наше село едва ли ще го дават скоро. Заради короната мислех, че няма да го доживея, каква хубава изненада.

Имам две смрадливи свещи от ДМ-а. Едната е синя и би трябвало да мирише на море, но не баш. И двете миришат много силно без да са запалени. Не помня къде съм ги оставила, но е някъде далече от мен.

# 70
  • Мнения: 11 505
Дойдоха роклите най-накрая. Само плетената ще оставя, че другата е неква ужасна лъскава материя.

Ей я плетената, нали обещах фотка


Скрит текст:

Последна редакция: пт, 03 дек 2021, 18:36 от Kiki.mora

# 71
  • Мнения: 15 363
Ооо, Кике, страхотно ти стои.
Супер мацка си, много секси. Heart
Пп Петъчна кифличка, на фона на тоЙлета. Wink Stuck Out Tongue Winking Eye

# 72
  • Мнения: 11 505
И поръчката от лили пристигна, най-щастлива на света съм. Тенкс Джасте Kissing Heart

# 73
  • Мнения: 9 858
Ooo много яка Heart Eyes

# 74
  • Мнения: 11 393
Разкошно ти седи Кики! Със здраве да се фръцкаш!

Общи условия

Активация на акаунт