Какво да направя за да предотвратя виждания с бащата на детето ми?

  • 2 706
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 039
Как са уредени при развода свижданията с бащата? Ако не спазвате решението,може да ви съди.Добре е ,че ще се консултирате с адвокат.Детето е достатъчно голямо,за да проведете с него сериозен разговор,без да го настройвате срещу бащата.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 468
Не виждам основателна причина да отчуждавате детето от баща му. Дано не си позволявате да говорите по същия начин пред детето си за баща му. Много боли. Липсва Ви емоционална интелигентност и ще причините непоправими щети върху психиката на детето си. И за бащата важи. За издръжката спокойно може да го осъдите отново.

# 17
  • Мнения: 302
Не виждам основателна причина да отчуждавате детето от баща му. Дано не си позволявате да говорите по същия начин пред детето си за баща му. Много боли. Липсва Ви емоционална интелигентност и ще причините непоправими щети върху психиката на детето си. И за бащата важи. За издръжката спокойно може да го осъдите отново.
За друго не съм сигурна, но специално за "емоционалната ми интелигентност" съм сигурна, че грам не ми липсва. Никога не съм си позволявала да му говоря за баща му каквото и да е, даже преди като го лъжеше постоянно, все го извинявах "ами той мамо работи, ами сигурно е изморен много, не се притеснявай ще дойде" и накрая просто спрях да му казвам, че ще идва да го взима и предопредих баща му ако не е на 100% сигурен, че ще го вземе нищо да не му казва. И все го лъже, ще ти купя това, щв отидем еди си къде и тн. И основателна причина има, извинявам се ама да ми поставя детето под рискови ситуации мисля, че си е достатъчна причина, как е 7годишно дете да го свалят от влака посреднощ и да спи на пейка! Колко малоумен трябва да си да объркаш влак, почти съм сигурна, че е нямал пари за билет, но все пак не му искам сметка на финансите му! А и агресията която проявява синът ми след като е бил при баща си, не мисля че е мн нормално

Общи условия

Активация на акаунт