Естетични процедури за лице и тяло – 43 тема

  • 63 537
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Благодаря за новата тема!

Нямам личен опит с радиочестота, но съм склонна да опитам – предпазливо, разбира се.

# 46
  • Мнения: 932
Момичета, има ли някакво друго решение за хлътване под очите освен филър, страх ме е да не мигрира и като цяло чета, че е опасно там. Предложете нещо друго.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 3 055
alеna, би ли споделила за отрицателните ефекти от рафиочестота. Аз искам да пробвам за гушка..

# 48
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
При мен стопи обеми в лицето, а под очите не само, че стана хлътнало, ами и кожата се набръчка тип косненурка. Имам едно мигрирало топче филър Redensity II - то не се резорбира. Ако е за стапяне на обеми - ще свърши работа. Но за лифтинг на изпито лице - не.

П.П. В блога пуснах статия за PRP и PRF - ако на някой му е интересно - може да погледне - механизъм на действие, как работи, кога не работи и т.н. Във ФБ имаше много добър отзив за третиране на белези. Аз знам, че се ползва и за това, но нямах отзиви от реални хора. Та, тия дни, вероятно ще я допълня със споделени отзиви от реални хора.

# 49
  • Мнения: 115
Здравейте!
Не съм писала тук от много отдавна. Нямам голям опит с процедури (освен отопластика). От много време обмислям филър в устните за корекция на лека асиметрия и разбира се, и попълване на обема.
Спряла съм се на др Каляшева. Преди години тя ми помогна за лечение на акне, а също и снимките на правени от нея устни ми харесват.
Искам да помоля момичетата, които имат опит с устни, какво правите първите дни? Има ли нещо, което да помага със синините и отоците? Знам, че не трябва да ми пука, но имам много задачи в дните след записания ми час и не искам да изглеждам плашещо.

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 647
др Каляшева Преди години ... ми помогна за лечение на акне...
Здравейте, ако е удобно да попитам колко време го лекува и как? Роакутан или по-щадяща терапия?

# 51
  • Мнения: 12 985
Не е задължително да има сини и оток, можете да смучете Арника. Ако има синини Лиотон или Хепароид може да се нанесе.

# 52
  • София
  • Мнения: 104
В този ред на мисли...какво е усещането,когато се поставя филъра в устните?

# 53
  • Мнения: 12 985
Ами боли си, не е приятно, но е кратко и отминава.
Слага се обезболяващ крем.

Аз днес бях на лазера, който препоръча доктор Христозов. Q switch лазер е неаблативен фраксел се води. Не намерих много инфо относно антиейдж функцията му в нета. Дават го повече за премахване на татуировки и белези.
В брошурата, която ми дадоха в клиниката обаче, пише, че замества СО2.
Честно казано съм малко скептична, дано се лъжа.
Болка и парене няма, да не кажа че почти нищо ми няма в момента. След самата процедура имах червени точици по кожата, но сега е почти напълно спокойна. Ако това вземе че има някакъв резултат ще съм безкрайно щастлива, тъй като няма нищичко общо, като усещане и възстановяване с СО2!
Може би подсъзнателно очаквах болка и след процедурата да съм, както съм била, показала съм се тук:) И сега като съм напълно добре си викам, дали ще има файда или метнах пак едни пари в коша:)
Ще наблюдавам и ще ви споделя:)
Пигментация и лазерно подмладяване целя:) или поне забавяне на стареенето:)

# 54
  • Мнения: 5 317
Привет ,някой ползвал услугите за филтъри на Др.Чокоева  Пловдив има ли?Търся отзиви.

# 55
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Ами боли си, не е приятно, но е кратко и отминава.
Слага се обезболяващ крем.

Аз днес бях на лазера, който препоръча доктор Христозов. Q switch лазер е неаблативен фраксел се води. Не намерих много инфо относно антиейдж функцията му в нета. Дават го повече за премахване на татуировки и белези.
В брошурата, която ми дадоха в клиниката обаче, пише, че замества СО2.
Честно казано съм малко скептична, дано се лъжа.
Болка и парене няма, да не кажа че почти нищо ми няма в момента. След самата процедура имах червени точици по кожата, но сега е почти напълно спокойна. Ако това вземе че има някакъв резултат ще съм безкрайно щастлива, тъй като няма нищичко общо, като усещане и възстановяване с СО2!
Може би подсъзнателно очаквах болка и след процедурата да съм, както съм била, показала съм се тук:) И сега като съм напълно добре си викам, дали ще има файда или метнах пак едни пари в коша:)
Ще наблюдавам и ще ви споделя:)
Пигментация и лазерно подмладяване целя:) или поне забавяне на стареенето:)

Правила съм преди доста години - и то доста процедури направих, ефект 0. Дано при теб има видим резултат.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 3 055
Тогава във връзка с радиочестотата... Имам час за мезотерапия със Сунекос за петък. Същевременно от следващата седмица мисля да почна курс с радиочестота. Противопоставят ли се двете процедури, в смисъл радиочестотата да "разгради" по-бързо инжектираният продукт или нещо от сорта? Да взема ли да отменя нещо?

Последна редакция: чт, 09 дек 2021, 08:41 от ivka_smile

# 57
  • Мнения: 379
Здравейте, преди 2 дни си направих фибробласт на долен клепач. Днес ми е леко подуто, но не е страшно. Дерматология ми каза, да не се мажа с нищо докато не паднат коричките. Моля за мнение, тези които сте правили процедурата маже те ли с нещо, препоръчано от вашия дерматология и ако да с какво? Благодаря за отделеното време

# 58
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Тогава във връзка с радиочестотата... Имам час за мезотерапия със Сунекос за петък. Същевременно от следващата седмица мисля да почна курс с радиочестота. Противопоставят ли се двете процедури, в смисъл радиочестотата да "разгради" по-бързо инжектираният продукт или нещо от сорта? Да взема ли да отменя нещо?

Да, ще се разгради. Направи курса радиочестота, а мезотерапията след това.

Здравейте, преди 2 дни си направих фибробласт на долен клепач. Днес ми е леко подуто, но не е страшно. Дерматология ми каза, да не се мажа с нищо докато не паднат коричките. Моля за мнение, тези които сте правили процедурата маже те ли с нещо, препоръчано от вашия дерматология и ако да с какво? Благодаря за отделеното време

Не ми стана ясно какво е правено. Фибробластите се намират в извънклетъчния матрикс и са отговорни за произвеждането на колаген. Описаното звучи, като терапия с аблация (волтаична плазма, CO2, друго) .. Какво точно е правено?

# 59
  • Мнения: 379
Тогава във връзка с радиочестотата... Имам час за мезотерапия със Сунекос за петък. Същевременно от следващата седмица мисля да почна курс с радиочестота. Противопоставят ли се двете процедури, в смисъл радиочестотата да "разгради" по-бързо инжектираният продукт или нещо от сорта? Да взема ли да отменя нещо?

Да, ще се разгради. Направи курса радиочестота, а мезотерапията след това.

Здравейте, преди 2 дни си направих фибробласт на долен клепач. Днес ми е леко подуто, но не е страшно. Дерматология ми каза, да не се мажа с нищо докато не паднат коричките. Моля за мнение, тези които сте правили процедурата маже те ли с нещо, препоръчано от вашия дерматология и ако да с какво? Благодаря за отделеното време

Не ми стана ясно какво е правено. Фибробластите се намират в извънклетъчния матрикс и са отговорни за произвеждането на колаген. Описаното звучи, като терапия с аблация (волтаична плазма, CO2, друго) .. Какво точно е правено?
С плазма пен. Плазмолифтинг или фибробласт ми казаха, че се казва. За премахване на бръчки и торбички под очите. Качвам снимка 😁

Общи условия

Активация на акаунт