Естетични процедури за лице и тяло – 43 тема

  • 62 705
  • 746
  •   2
Отговори
# 735
  • Мнения: 280
Моето мнение е, че има хора, при които манията постоянно да се бодат и да правят нещо по лицето си преминава границите на нормалното и имат спешна нужда от помощ. Особено притеснително е при много млад човек, без нужда от инвазивни процедури.
Greenbabybee, с худратиращи процедури започни, масажи на лицето, мезотерапии евентуално, както karmacoma те е посъветвала.

# 736
  • Мнения: 8 785
След 35 години започнах аз с филър и се ограничавам с количествата. Колкото и да ги дават безобидни, никога не се разграждат напълно и не знам след 20 години как ще изглеждат нещата. Редовно виждам млади жени с препълнени лица - нещо, което бих искала да избегна. Даже си мисля, че след някакво време по-скоро бих направила лифтинг отколкото постоянно пълнене с още и още, което прави лицето тежко и за мен - деформирано.

# 737
  • Sofia
  • Мнения: 647
Привет на всички,
Опитах се да се снимам за да покажа за какво иде реч моите точици.
И да след процедурата се мазах с А-дерма за след лазерни процедури, хидратиращ крем с Вит. В12 и с екрана на Кларанс 40 фактор и след това фдт на Клиник с 15ф. Излизам сутрин през подземен гараж, отивам до офиса с кола и нося почти винаги слънчеви очила . До 17.30 съм на луминисцентно осветление и едва ли от него бих се пигментирала Simple Smile
В момента ползвам ретинол вечер, витамин С денем, вашето изглежда по-тежка травма за кожата. Инструктирана съм да слагам защита през няколко часа и вътре, докато съм на работа-при мен е естествено осветление, и стъклопакета е с UV защита. Пръскам върху грима La Roche-Posay Anthelios, spf 50.

# 738
  • София
  • Мнения: 467
Здравейте,
чета темата с инетерес и съм благодарна на всички, които споделят своя опит тук. Благодарение на
подробната информация, която споделят Алена, КРР и други се престраших да направя доста неща по лицето и
не съжалявам.
Последното си сложих ботокс при д-р Чилингирова в Дермаакт- цяло чело за 600 лв. Изключително доволна съм
 и ефекта който се получава за МЕН е несравним - погледа малко се отвори, челото се заглади, бръчките около очите изчезнаха. За втори път слагам при д-р Чилингирова, преди това съм слагала при  д-р Каляшева (бързо ме пусна), и при д-р Денкова (при нея лично ми беше първия път и също бях мн. доволна - беше траен ефекта, но ми е неудобна клиниката и).
Друго което направих януари - сложих си мезоконци - 2 броя в Дермаакт. Момичета това беше най-травмиращата
за мен процедура. Оставям настрана болката (преживява се), както и цената от 1200 лв., но това да се видя с толкова променена физиономия беше ужасно. Като се видях след процедурата в огледалото едва не се разплаках-приличах на бобър (със слабо и продълговато лице съм, на 39 год.). На излизане една жена, която чакаше ме помоли да и покажа лицето - в очите и видях как се ужаси като махнах маската. Както и да е, след два дена се понаместиха  конците, но ако знаех какво си причанявам никога нямаше да си го причиня. Не казвам, че проблема е в лекаря, вероятно за мен и за моето лице не беше най-удачното решение. И все пак от днешна гледна точка контура на лицето ми е доста по-стегнат и лифтиран.
Знам, че това е форум, но нека бъдем по-толерантни помежду си:praying_hands:.

Прекасен ден на всички!
Качвам снимка след слагане на конците

Последна редакция: пн, 07 фев 2022, 14:02 от tedysworld

# 739
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
Tedy, А към днешна дата и като цяло, доволна ли сте от конците?

# 740
  • София
  • Мнения: 467
Да, доволна съм, неравностите изчезнаха, но си мисля че малко прибързах с тях. Може би след някоя и друга година би било по-удачно.

Моля да ме извините на скимката по-горе, гледам като "бито куче", но бях ужасно уплашена и си поревах едно хубаво....

# 741
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
Според мен лицето ти не е имало нужда от конци. Пази си го, много е хубаво!

# 742
  • Мнения: X
Никога не бих си сложила конци в лицето.
Дерматолог ми препоръча морфеус за еластозата по бузите,аз възразих,че избягвам процедури с нагряване,тя потвърди,че отначало сякаш имало стапяне,но после кожата се изпълвала.Изобщо не смятам да си причиня тази болка и белези,които описвате и то за хиляда лева на процедура,че и да ми стопи и малкото мазнинки по лицето,пък после чакай да се запълни,дрън дрън.Правя си у дома дермапен и се бода колкото ми понася.
Много добре ми се отразява и мезотерапията на Сунекос.Ботоксът е ясен,не го заменям за нищо,на пачият крак обаче ми е много силен мускула и бързо ме отпуска там.
Благодаря на всички,които разказаха за Морфеус.

# 743
  • Мнения: 1 797
Препоръчай някой за мезотерапия във Варна.
И аз да благодаря на момичетата за всичко , което споделят Simple Smile

# 744
  • Мнения: 2
Здравейте, красиви дами. Simple Smile
Можете ли да ми препоръчате добър специалист Микронидлинг в Пловдив ?

# 745
  • Мнения: 145
Никога не бих си сложила конци в лицето.
Дерматолог ми препоръча морфеус за еластозата по бузите,аз възразих,че избягвам процедури с нагряване,тя потвърди,че отначало сякаш имало стапяне,но после кожата се изпълвала.Изобщо не смятам да си причиня тази болка и белези,които описвате и то за хиляда лева на процедура,че и да ми стопи и малкото мазнинки по лицето,пък после чакай да се запълни,дрън дрън.Правя си у дома дермапен и се бода колкото ми понася.
Много добре ми се отразява и мезотерапията на Сунекос.Ботоксът е ясен,не го заменям за нищо,на пачият крак обаче ми е много силен мускула и бързо ме отпуска там.
Благодаря на всички,които разказаха за Морфеус.

Извинявам се за лаишкия въпрос, но какво е еластоза по бузите?

# 746
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Докато ви чета си я щракнах. Скоро навърших 30. Не знам на крр състоянието, но и аз не съм далече от 20+, а вижте за какво иде реч.
Повечето хора около мен изглеждат така на 45+. Не съм правила нищо, затова съм тук при вас да се информирам. Благодаря на всички, които споделят полезния си опит!

Изглежда странна комбинация - на фино лице с плътна кожа.



Общи условия

Активация на акаунт