Естетични процедури за лице и тяло – 43 тема

  • 63 592
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 468
2 броя Radiesse по 1.5 при двете скули. С канюла ги въведоха. Втората процедура ще е в същата зона, ако разбрах правилно.

# 706
  • Мнения: 3 774
Аз съм правила PRF - какво те интересува? Имм голяма публикация за него в блога - ако искаш виж я и каквото те интересува - питай.

Мерси, Аленка, ще прочета в блога ти първо и после ще питам.

Интересува ме дали има видим стягащ ефект, освежаващ, дали се разгръща във времето и наистина ли стимулира производството на колаген. Ако ефектът е минимален, а неудобството и средствата не толкова - предпочитам да не правя нищо сега, ами направо да направя фейслифт, когато му дойде времето.

Бустерите явно имат моментален освежаващ ефект, но лично за мен да ми наблъскат няколко мл филър в лицето е плашещо и не бих го направила. Моята кожа е мазна и тежка, стегната е за момента и без бръчки, но филърите биха я утежнили и според мен ще предизвикат свличането й.

# 707
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Процедурата си заслужава, защото не само "пълни", за да възстанови обеми, но и ревитализира кожата отвътре, подобрява се качеството на тъканите. Обяснила съм в блога механизмите на действие.

Предимствата са, че ако 1 процедура е 1000 лв, то се добиват 10 мл продукт. Ако се работи с филъри - 10 мл филъри са около 5000 лв. Друго предимство е, че процедурата е изцяло автоложна - не се внася никакво чуждо в-во - използват се изцяло ресурсите на организма. И те се резорбират на 100%. При желание може да се направи обогатяване с аминокиселини, пептиди, витамини и т.н.

В блога съм писала в кои случаи няма да има успех, този риск го има и няма как да се знае предварително. В момента вероятно изпускам поне още 10 важни неща, но когато писах публикацията се опитах да обхвана всичко - затова препоръчвам да се прочете.

Не съм виждала лицето ти и неговото състояние, но за посочената възраст процедурата е подходяща, докато за оперативен лифтинг ми се вижда рано.

2 броя Radiesse по 1.5 при двете скули. С канюла ги въведоха. Втората процедура ще е в същата зона, ако разбрах правилно.

Това количество никак не е малко за 1 зона. Хубаво е да отидете на консултация, за да види и лекаря какъв е постигналия резултат и на база на това да прецените как да продължите.

# 708
  • Мнения: 1 038
Привет Simple Smile
Имам един въпрос и мисля,че само вие знаете отговора Simple Smile
Искам да оправя малко контура на долната маст на лицето и брадичката с филър,но ходя на лазерна епилация в тази област.Дали епилацията ще компроментира филъра?
Освен ботокс преди 3 години,нищо друго не съм правила като процедури на лицето,но след 3то дете и 37 години,мисля,че вече имам нужда.колебая се между хиалуронова филър за оформяне и бустер под очите,или да пробвам Радиочестотния лифтинг  Forma на Боди естетик
Някой може ли да ми помогне със съвет и насоки

# 709
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
А какъв е проблемът под очите? С радио често в тази зона само ще си създадете още проблеми.

За филъра в брадичката - аз бих изчакала да се приключи с епилацията.

# 710
  • Мнения: 1 038
Проблемът под очите са торбички и вече оформени бръчици ,които при усмихване изглеждат доста дълбоки.Общо взето уморено лице.Опреелно има едно свличане ,по-осезаемо в долната част.Няма идея от къде да започна.Епилацията сега я започнах и ще има да ходя на нея още 7 процедури,което отива на към година.Иска ми се след раждането по-бързо да вляза във Форма,поне да ми е приятно да си погледна лицето в огледалото

# 711
  • София
  • Мнения: 554
Една година лазер и то на лице оттук нататък според мен не е добра идея. Прекъснете за летния период и продължете на есен.

Формата я започвам другата седмица аз и ще мога да дам отзиви след месец най-рано, макар че мисля да правя пълен курс. Определено мисля да минавам пачия крак с нея, както си е и по протокол - незнам какво има предвид alena за проблеми с радиочестота за под очи, при положения че виждам много добри резултати от Форма в тази област.

# 712
  • Мнения: 2 817
Дами, здравейте,

от вчера съм с ботокс на гневна бръчка. Сложиха ми го в Rivers, д-р Денчева. Доволна съм от обслужването, докторката е много мила и възпитана, обясни ми подробно всичко, отговори ми на въпросите. Общо ми постави 36 единици - 216 лв. Поставянето не болеше, усещах съвсем леко убождане. След процедурата цял ден стоях изправена - права или седнала, без да лягам и без да се навеждам. Вчера усещах леко главоболие и цялото чело ми беше изтръпнало. Днес вече не усещам абсолютно нищо. Все едно не съм правила процедура. Не би ли трябвало вече да започва да действа този ботокс? Бръчката си ми е на място и се е абсолютно същата Simple Smile
Предварително благодаря за мненията Simple Smile

# 713
  • Мнения: 22 908
Рано е още, след 5-6-7 дни започва да се усеща промяна в мимиката.Може да се наложи ретуш.

# 714
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Една година лазер и то на лице оттук нататък според мен не е добра идея. Прекъснете за летния период и продължете на есен.

Формата я започвам другата седмица аз и ще мога да дам отзиви след месец най-рано, макар че мисля да правя пълен курс. Определено мисля да минавам пачия крак с нея, както си е и по протокол - незнам какво има предвид alena за проблеми с радиочестота за под очи, при положения че виждам много добри резултати от Форма в тази област.

Стапя мастната тъкан, която има ролята на възглавничка и изпълва отдолу. В резултат на това зоната става спаружена и набръчкана, като изсмукано с прахосмукачка. Набръчката кожа, като на косненурка.

# 715
  • Мнения: 449
Къде ще правите процедурата?
Моля наистина да споделите отзиви, след като мине необходимия переод от време.
Една година лазер и то на лице оттук нататък според мен не е добра идея. Прекъснете за летния период и продължете на есен.

Формата я започвам другата седмица аз и ще мога да дам отзиви след месец най-рано, макар че мисля да правя пълен курс. Определено мисля да минавам пачия крак с нея, както си е и по протокол - незнам какво има предвид alena за проблеми с радиочестота за под очи, при положения че виждам много добри резултати от Форма в тази област.

# 716
  • Мнения: 201
Аз бях много доволна от лазера в студентски град, ходила съм и в инканто, ма там много претупваха.
След 8 процедури правех по една поддържаща на година и това е най-прекрасното решение, което съм взимала в живота си.
Но за лице не трябва да има нищо загряващо, ако има филтър, дори и дарсонвала ми забраниха

# 717
  • Мнения: 468
Dwale, от лазерна епилация ли си доволна или от радиочестотен лифтинг Форма?
Алена, само за областта под очите ли не препоръчваш радиочестотният лифтинг? 
Къде мога да видя блога ти? Ще ми е интересно и полезно да го прочета?

# 718
  • София
  • Мнения: 554
Nabella, в SkinLine - имаха много добра промоция за 6 процедури лице и шия + еднс подарък.

alena, мерси за инфото! Поразтърсих се и специално за Форма пише, че не може да се стигне такава температура, при която се топят мазнини. Използват се такива настройки, които единствено да въздействат на производството на колаген.

# 719
  • Мнения: 1 038
Моето лице определено има нужда от лифтинг.Моля,препоръчайте ми нещо

Общи условия

Активация на акаунт