Естетични процедури за лице и тяло – 43 тема

  • 63 590
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 280
Линкът, който дамата е пуснала тук,  е точно групата, която следя във фейсбук и за която писах. Там пишат дами, които даже правят Морфеус на пациентите си, тоест има много инфо, има и снимки.
И при мен мина. Боли зверски, ама зверски и ако някой ми каже, че не го е боляло, ще си помисля, че нещо друго му е правено.
Горна част на лицето с 1-2 мм дълбочина, долна част с 4 мм, на шията щях да умра и намали на 1 мм.
Хем ток ме хващаше, хем все едно ме перфорираше с нагорещен телбод, издаващ звук. На местата с мазнинка ме болеше най-малко, даже беше поносимо, но на кост боли много. Шията е в окаяно състояние - цялата в точици, леки изгаряния и силен оток, лицето е напълно ок - оток лек, но аз си го усещам и виждам само (даже се върнах в офиса, 30 минути бях червена после - не).
Но сега започнах пак да червенея. Харесва ми в момента лицето, но е адски травмирано и е нормално да е изпънато и лифтирано. Резултати и повече информация ще пиша след седмици. На втора процедура съм началото на март.

Последна редакция: пт, 04 фев 2022, 18:34 от martina_petkova11

# 691
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Дано всичко е ОК при теб и възстановяването мине бързо.

# 692
  • Мнения: 129
Да, за релефни дупчици става въпрос. Не съм ходила на консултация за тях, тъй като попаднах на много английски форуми, че това няма оправия. Но все пак ако някой знае нещо нека сподели.

Това не е пигментация, мазала съм струвала съм всичко по протокол. И както писах по горе вече мина година, не са мръднали!

При теб са релефни дупчици ли? Аз също не мисля, че става въпрос за пигментация, тъй като цялата зона би била сивкава. А не на точки. В началото има кафяви точки - от пробождането и горенето, които са като корички. Те падат във времето, но тук за друго говорим.

# 693
  • Мнения: 1 455
Да, за релефни дупчици става въпрос. Не съм ходила на консултация за тях, тъй като попаднах на много английски форуми, че това няма оправия. Но все пак ако някой знае нещо нека сподели.


И при мен бяха релефни, но белички. Изчезнаха, дано не се появят отново и дано и при теб изчезнат.

# 694
  • Мнения: 2 873
Момичета, явно три от нас са били днес на Морфеус. Аз бях в 18 часа.
Много, много ме боля.
Повече от първия път. Идваше ми да стана от стола и да си тръгна. Чак тялото ми започна да трепери.
Д-р Трендафилов е страхотен специалист и през цялото време ме разсейване и успокояваше, та мина.
Аз търпя на мноого болка. Не познавам човек с по-висок праг на болка от мен.
Включително сама съм си правила бустер.
Много боли.
Хубавото е, че за колебаещите се, заради болката, има анестезия - венозна. Нищо не усещаш.

Иначе аз ще кача снимки началото на март.

danisport , ти къде си правила Morpheus. За мен е грешка, че не си информирала специалиста за този страничен ефект. Може бе щяха да помислят за нещо. Но една година по-късно, едва ли ще има ефект.
Нещо е станало, това е нестандартен страничен ефект.

Днес дойде дама в клиниката, която буквално не е имала шия. От брадичката до шията е имало кожа, която ги свързва с права линия. След първата процедура не е видяла кой знае какъв ефект. Сега идва след 4 месеца, шокирана от резултата. Цата кожа се е прибрала и вече има шия. Ще прави втора процедура утре.
При мен в интерес на истината на шията резултатът наистина се разви с времето и сега много се стегна.
Ще видим как ще е след 4 месеца.
Мисля да ходя да ме снима през 6 месеца и да следим кога да правим пак процедура и как се развива като цяло.
При мен има и повдигане на връхчето на носа и леко стесняване. Ще ви покажа, като снимаме.

П.П. Да добавя, че правихме ПРП веднага след Морфеуса за по-бързо възстановяване. Ще кажа как е и дали има смисъл от него другата седмица.

Последна редакция: сб, 05 фев 2022, 00:55 от KPP

# 695
  • Мнения: 1 455
KPP, аз нямам този страничен ефект сега. Аз имах такива точки след първата процедура, но изчезнаха от самосебе си след няколко седмици. При Pur-Joy все още ги има, но дано е временно.
И аз вчера се изпотих цялата от болка, а също имам висок праг.
След месец съм само за снимки, ще си ги поискам и ще ги споделя.
Д-р Трендафилов също ми препоръча PRP, ще следя отзивите, защото се чудя, дали да правя.

# 696
  • Мнения: 3 774
КРР, правила ли си PRF някога? Иска ми се да направя нещо, не че имам много нужда, но съм почти на 47 и така превантивно. Филъри не искам повече, че ми се струва опасно, PRF ми изглежда най-подходящо, защото стимулира образуването на колаген.
Но не познавам някой, който да е правил, а цената му е солена, трябват 3 процедури през 4-6 седмици за максимален ефект и не знам дали да се захващам.

# 697
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Аз съм правила PRF - какво те интересува? Имм голяма публикация за него в блога - ако искаш виж я и каквото те интересува - питай.

# 698
  • София
  • Мнения: 390
Привет на всички,
Опитах се да се снимам за да покажа за какво иде реч моите точици.
И да след процедурата се мазах с А-дерма за след лазерни процедури, хидратиращ крем с Вит. В12 и с екрана на Кларанс 40 фактор и след това фдт на Клиник с 15ф. Излизам сутрин през подземен гараж, отивам до офиса с кола и нося почти винаги слънчеви очила . До 17.30 съм на луминисцентно осветление и едва ли от него бих се пигментирала Simple Smile
Аз съм с мн тънка и реактивна кожа, може ни тези 4 мм не са били адекватни за зоната под очите ми

# 699
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
От колко време са точиците? Малко ми стана каша - кой кога и колко процедури е правил Simple Smile

# 700
  • Мнения: 2 873
И на мен ми стана каша. Обърках се малко.
Аз такива точици имах под очите до към 3тата седмица

# 701
  • Мнения: 468
Момичета, някой правил ли е две последователни процедури за поставяне на Радиес през един месец? Така ли се прави? Колко време се е задържал ефектът при вас?
Сложих Радиес преди 3 седмици. Мисля, че все още не се е абсорбирал напълно. Особено от едната страна нещата вървяха по-различно. С оток и беше по-болезнено и бавно възстановяването.
Доволна съм от резултата до момента. Питам се дали си внушанам, но определено мисля,че кожата е по-стегната и свежа. Радиеса в страничната част на лицето даде отражение на зоната под очите, която най-много ме дразнеше по начина, по който се бръчкаше при усмивка. Но има още какво да се желае. Затова хем ми се иска да спазя препоръките за ново инжектиране след месец, хем още го напипвам на места и ми е скоро.

# 702
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Радиесът е хидрогел (воден гел), в който има микросфери от калциев хидроксиапатит. Хидрогелът естествено се разорбира за до месец, а сферите се ликвидират от макрофагите. Ако е имало по-голяма травма от едната страна, е възможно и да има оток.

За твое спокойствие, можеш да отложиш малко втората процедура. С игла ли бе поставен или с канюла? Какво количестви? Втората процедура на друга зона ли ще е?

# 703
  • Мнения: 22 908
На мен само по една ампула да ми слагали наведнъж.Не са ми казвали, че е протокол някакъв.

# 704
  • София
  • Мнения: 390
Момичета, някой правил ли е две последователни процедури за поставяне на Радиес през един месец? Така ли се прави? Колко време се е задържал ефектът при вас?
Сложих Радиес преди 3 седмици. Мисля, че все още не се е абсорбирал напълно. Особено от едната страна нещата вървяха по-различно. С оток и беше по-болезнено и бавно възстановяването.
Доволна съм от резултата до момента. Питам се дали си внушанам, но определено мисля,че кожата е по-стегната и свежа. Радиеса в страничната част на лицето даде отражение на зоната под очите, която най-много ме дразнеше по начина, по който се бръчкаше при усмивка. Но има още какво да се желае. Затова хем ми се иска да спазя препоръките за ново инжектиране след месец, хем още го напипвам на места и ми е скоро.

Щом го усещаш изчакай малко. Няма ред и протокол , а нужда. Ако нямаш сега нужда забави с месец ,два, три. Лицето ти само ще ти подскаже .И при мен даде доста добри резултати 1,5 мл свежест.

Общи условия

Активация на акаунт