💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 15 - Между два сезона

  • 90 670
  • 946
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 1 940
Затъжила се бях за тези сладури Simple Smile

Иначе изглежда , че са изгладили отношения повечето участници , което е добре и затвърждава израза , че накрая остават хубавите спомени Simple Smile

И аз се бях затъжила. Те 2-ри и 3-ти сезон изгладиха отношенията, но от 1-ви сезон, освен един Юлиан, никой друг никъде не се появява. Нито "великият" Пламен, нито "добрият" Добрин.

П.с "Лошият" Юлиан е в много добри отношения с всички от 2-ри и 3-ти сезон.

# 616
  • Мнения: 2 071
В момента играят футбол сборните отбори на втори срещу трети сезон.

Победата е за втори сезон


Хе!  Лазаринката шевролет-фен!

# 617
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 057
Нещо много се е просълзил. Stuck Out Tongue Winking Eye

Говорейки за гимнастика в края на май.... 26 ти стартира Купата във Варна. Който има желание и време може да отиде да подкрепи нашето момиче, а и да види чуждестранни гимнастици. Тя наистина е добра в това което прави и не е само до желание, тя има и способности.... Има наистина шансове след 30 години да ни донесе радости.
За Валя ли говориш??
Малшанс беше на купата в Баку, но да, ще стискаме палци в Бг да успее да покаже най-доброто на което е способна 😍

# 618
  • London
  • Мнения: 6 732
Нещо много се е просълзил. Stuck Out Tongue Winking Eye

Говорейки за гимнастика в края на май.... 26 ти стартира Купата във Варна. Който има желание и време може да отиде да подкрепи нашето момиче, а и да види чуждестранни гимнастици. Тя наистина е добра в това което прави и не е само до желание, тя има и способности.... Има наистина шансове след 30 години да ни донесе радости.
За Валя ли говориш??
Малшанс беше на купата в Баку, но да, ще стискаме палци в Бг да успее да покаже най-доброто на което е способна 😍

Е, то има ли за кой друг да говоря? Май няма ...Stuck Out Tongue Winking Eye

Колкото до събиранията мисля, че е и до типаж....някои хора просто не ги влекат подобни срещи. Това не ги прави непременно кофти хора. Blush

# 619
  • София
  • Мнения: 5 551
И аз се бях затъжила. Те 2-ри и 3-ти сезон изгладиха отношенията, но от 1-ви сезон, освен един Юлиан, никой друг никъде не се появява. Нито "великият" Пламен, нито "добрият" Добрин.

П.с "Лошият" Юлиан е в много добри отношения с всички от 2-ри и 3-ти сезон.
Не следя Пламен, но Добрин се е събирал с участници от следващите сезони, бяха публикувани снимки в темата. Веселин Панчев сигурно е присъствал на най-много събития, организирани не само от участниците в различните сезони, но и от самата продукция, макар и да не съм сигурна какво точно доказва това.

# 620
  • Мнения: 2 071
Панчев обича да го показват по телевизора Simple Smile

# 621
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 057
Панчев обича да го показват по телевизора Simple Smile
Тоз момък как не се е кадидатирал и за Ергенът.
Там щях да се бият сигурно коя да му изглади ризата.🤪🤯

# 622
  • Sofia
  • Мнения: 26 565
Ивана е синоптичка в Он еър тв
Говорът ѝ не ми харесва.

# 623
  • Мнения: 5 855
Ехе бях забравила за това предаване! Дали ще има следващ сезон или Ергенът ще го измести. Колкото и да бяха вкарали Биг брадър елементи, със сигурност го предпочитам пред Ергенът (само части от 1-2 епизода съм гледала и е ужасно нетърпимо).

Хората, които не ходят после на никакви събирания са социопати. Нормално е след всичко да ти останат хубавите спомени, не е нужно да си приятел с всички и най-вече, с тези с които и вътре не си бил или си се обиждал зверски. От всички сезони до момента съм запомнила само тези участници Юлиян, Добрин, Веселин и Анна-Мария. От втори сезон Ваня и от последният Поли. Имаше един сезон, който не гледах, мисля че беше трети.
Сега си гледам Сървайвър, дори не пиша в темата, за да му обърна повече внимание, понеже е най-доброто. 😊😅

# 624
  • Мнения: 2 071
Ивана е синоптичка в Он еър тв
Говорът ѝ не ми харесва.


Е това го писахме на предната страница. Не е синоптичка, а говорителка.
Чете на кюто. Всеки идиот може да го направи.

Нищо няма за харесване в нея, освен косата.

# 625
  • Sofia
  • Мнения: 26 565
Извинявам се за повторението 🙄
не видях...

Тъпотията по бтв/Е/,няма нищо общо с ИВ

Надявам се наесен да има нов сезон 🍀

Последна редакция: вт, 03 май 2022, 08:36 от Doli

# 626
  • London
  • Мнения: 6 732
Чак пък социопати. Нека не слагаме чак такива определения, изобщо не знаем кой какви мотиви има да ходи някъде, има ли време, канен ли е, изобщо в държавата ли е и тн, здрав ли е и тн.

# 627
  • София
  • Мнения: 27 337
ИВ среща Ергенът 😊

# 628
  • Мнения: 4 470
Двете лигли се намериха ;D

# 629
  • София
  • Мнения: 27 337
Липсват само Габриела и Ева Wink

Общи условия

Активация на акаунт