💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 15 - Между два сезона

  • 90 634
  • 946
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 6 250
Ще има със сигурност нов екземпляр тип Мани Nerd

# 856
  • Мнения: 128
Някой да знае още някой участник, освен Лефтеров и Жени Джаферович?

# 857
  • Мнения: 6 250
Нали писаха и за някаква фитнес инструкторка по-напред .

# 858
  • Мнения: 4 449
Някой да знае още някой участник, освен Лефтеров и Жени Джаферович?
Две фитнес инструкторки - руса и тъмнокоса, писа се на предишните страници за тях.
И Ники Чакалов - инфлуенсър, който се е явявал на кастинги преди.

# 859
  • София
  • Мнения: 1 663
А с Мани какво ли става? Липсва ми, защо не я върнат и този сезон. Stuck Out Tongue Closed Eyes
Последно си беше сложила големите бомби и се снимаше в рап или чалга клипове беше Grinning

# 860
  • София
  • Мнения: 12 516
Напредва Манито. Браво на нея. Отива ѝ чалга бранша.

# 861
  • Мнения: 110
Веско в компанията на Джералдин и Паулина:
https://www.instagram.com/p/Cg_XotdNRbn/

# 862
  • пустинен пъпеш
  • Мнения: 482
Веско в компанията на Джералдин и Паулин
На плажа в Лозенец е това заведение.

# 863
  • Мнения: 2 394
Снощи Димо се разхождаше из Созопол. Може би снимките са вече към края си? Или се е преуморил вече и му трябва почивка.

# 864
  • пустинен пъпеш
  • Мнения: 482
Преди два часа на Попския плаж,където снимат ,се виждаха някакви жълти и червени съоръжения.

# 865
  • Мнения: 128
Преди два часа на Попския плаж,където снимат ,се виждаха някакви жълти и червени съоръжения.
В такъв случай третото племе ще видим в какъв цвят ще е, е това което се е разпаднало

# 866
  • Мнения: 1 469
Сините по традиция са смотани Simple Smile

# 867
  • Мнения: 4 449
Преди два часа на Попския плаж,където снимат ,се виждаха някакви жълти и червени съоръжения.
В такъв случай третото племе ще видим в какъв цвят ще е, е това което се е разпаднало
И аз така си помислих, но после се сетих, че има много битки между два отбора и отпреди обединението.
Не мога да сметна на какъв етап са, по-скоро вече са се обединили, но не бих се обзаложила.

# 868
  • Мнения: 359
Би трябвало вече да са почти към края, защото предаването се снима около 60 дни до колкото знам, а вече минаха почти 2 месеца от старта

# 869
  • Мнения: 4 449
Би трябвало вече да са почти към края, защото предаването се снима около 60 дни до колкото знам, а вече минаха почти 2 месеца от старта
Може ли да са вече индивидуални тогава?

Общи условия

Активация на акаунт