💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 15 - Между два сезона

  • 90 717
  • 946
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 10 484
Преди през есента и зимата даваха Биг Брадър, който си беше в реално време и нямаше спойлери.

# 841
  • Мнения: 14
Представям си каква манджа с грозде би било опит за монтаж в рамките на ден-два. Все пак нашите монтажисти трудно правят промота без спойлери в тях...

Биг Брадър имаше 1 или 2 епизода на живо в седмицата през останалото време пак беше на запис, а и има разлика да гледаш на живо 15 тулупи които само мляскат от дивана и това да следиш много компонентна игра протичаща в рамките на 60 - 180 минути минимум.

Последна редакция: нд, 07 авг 2022, 16:51 от John Locke

# 842
  • Мнения: 10 484
Тогава ще си знаем победителя още преди започването на излъчването и няма да се жалваме дали ни е интересно.

# 843
  • Мнения: 4 480
Преди през есента и зимата даваха Биг Брадър, който си беше в реално време и нямаше спойлери.
Биг брадър е съвсем различен тип предаване. В ИВ една битка отнема много часове и отрязването на излишното коства доста време и усилия. Отделно от това много от случките извън игрите не ги улавят камерите в реално време и участниците ги преиграват. Да не говорим и за разказите зад кадър, които се снимат с всички участници. Грубо отнема 3 дни работа за обработка на 1 епизод, абсурд да се постигне излъчване без отлагане.

Те знаещите вътрешно инфо имат договори да не издават нищо, много от “клюките” са всъщност измислици и налучквания, често грешни. Пък и който не иска да научава спойлери, да не чете в темите и Фейсбук, не е толкова трудно.

# 844
  • Мнения: 10 484
На мен ми е все едно, ако нещо ми е интересно, гледам го и с предизвестен край, но чета много оплаквания за спойлерите.

# 845
  • Мнения: 333
Те знаещите вътрешно инфо имат договори да не издават нищо, много от “клюките” са всъщност измислици и налучквания, често грешни. Пък и който не иска да научава спойлери, да не чете в темите и Фейсбук, не е толкова трудно.

Като почне сезона прегледай ми коментарите и ми посочи грешните твърдения Wink Но да на 90% си права .

# 846
  • Мнения: 4 480
Те знаещите вътрешно инфо имат договори да не издават нищо, много от “клюките” са всъщност измислици и налучквания, често грешни. Пък и който не иска да научава спойлери, да не чете в темите и Фейсбук, не е толкова трудно.

Като почне сезона прегледай ми коментарите и ми посочи грешните твърдения Wink Но да на 90% си права .
Аа ти си изключение, още отдавна ми се доказа 😂 но винаги има глупости, като най-култовото е, че Неделчо пада от Мани…

# 847
  • Мнения: 275
А ти от къде знаеш че Неделчо не е загубил точно от Мани? Била ли си на битките и реално видя ли какво се е случило.
Нали не вярвате на филмите които се показват по НОВА ТВ?

# 848
  • Мнения: 333
А ти от къде знаеш че Неделчо не е загубил точно от Мани? Била ли си на битките и реално видя ли какво се е случило.
Нали не вярвате на филмите които се показват по НОВА ТВ?

Аз ти гарантирам, че Неделчо не е загубил от Мани !

# 849
  • Мнения: 4 609
Ако ТЪпарев беше наредил и скалата ще пада от Мани на силова игра 😂

# 850
  • Мнения: 2 395
А ти от къде знаеш че Неделчо не е загубил точно от Мани? Била ли си на битките и реално видя ли какво се е случило.
Нали не вярвате на филмите които се показват по НОВА ТВ?

Аз ти гарантирам, че Неделчо не е загубил от Мани !

Хайде сега кой повече знае 😂😂. Ако си мерите "знанията" в темата за спойлери и други жълтини ще е направо чудесно.
 Стана като циганина, дето се възмущавал от цигането, което ходело след него - '" ти му викаш  - недей ела, то пак ела"

# 851
  • Мнения: 2 090
В ИВ една битка отнема много часове и отрязването на излишното коства доста време и усилия. Отделно от това много от случките извън игрите не ги улавят камерите в реално време и участниците ги преиграват. Да не говорим и за разказите зад кадър, които се снимат с всички участници. Грубо отнема 3 дни работа за обработка на 1 епизод, абсурд да се постигне излъчване без отлагане.

Така е. Ако излъчваха няколко дни след снимането, качеството щеше да е съвсем друго и нямаше да знаят кой е победителя, че да го показват повече Simple Smile
Освен ако не го нагласят де Simple Smile

Но с отлагането с което излизат епизодите, човек би очаквал нещо премислено, прегледано, изчистено ... а видяхме какви елементарни грешки правят въпреки това.

От друга страна - ако показваха само с няколко дни закъснение, щеше да имат възможност да се нагаждат към зрителския интерес. А и опазването от спойлери щеше да е доста по-успешно.

# 852
  • Мнения: 4 480
Фермата снимаха с месец и половина закъснение и пак имаше спойлери. Да не говорим, че там ако срещнеш Гошо случайно на улицата, а той още е е в предаването, знаеш, че в близките 4-5 седмици отпада - случвало се е.
Така че просто да си стягат повече екипа и няма да има спойлери.

# 853
  • Мнения: 7 047
Искате невъзможни неща. Продуцентите са некадърни, така че и качеството ще е трагично както при предните сезони. Предполагам, че в този сезон ще има дори още повече глупости. Толкова си могат просто. Биг Брадър, но с друго име.

# 854
  • София
  • Мнения: 12 584
А с Мани какво ли става? Липсва ми, защо не я върнат и този сезон. Stuck Out Tongue Closed Eyes

Общи условия

Активация на акаунт