‘БРАТЯ’ - в очакване на сезон 4

  • 32 659
  • 748
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 5 557
Знам ли може и да има, кой знае какви са ги сътворили сценаристите? Иначе се  базикам 😂
Реших, че съм пропуснала нещо. Joy
Може някоя братовчедка да изнамерят за Радко.

# 241
  • Мнения: 5 792
Знам ли може и да има, кой знае какви са ги сътворили сценаристите? Иначе се  базикам 😂
Реших, че съм пропуснала нещо. Joy
Може някоя братовчедка да изнамерят за Радко.
Накрая ще стане трима братя три сестри Grinning

# 242
  • Галифрей
  • Мнения: 4 164
Няма лошо 🤭😂  Братята са три,чакаме сетрите някоя готина  мадама за Радо. Спомних като малка гледах тази теленовела, беше много смях

# 243
  • Мнения: 528
Христина Джурова (Лина от сезон 1) ще е в главната роля в новия сериал, който тръгва скоро по БНТ.

# 244
  • Галифрей
  • Мнения: 4 164
Дам ❤ Сериала се казва “Аз и моите жени” ( ествено е от една от режисиьорките на Братя) И актрисата,която играе Жанчето ще е там 🤭 Двете са влюбени в Димитър Живков.  Хвърлила съм му око ще го гледам.

# 245
  • Мнения: 1 895
Трябваше Владо да сложат в главната роля, по щеше да му ходи ролята на фаталния мъж. Stuck Out Tongue Winking Eye Иначе и аз ще гледам, Христина Джурова е много талантлива.

# 246
  • Галифрей
  • Мнения: 4 164
Хаха да 😃❤ ,пуснала съм темичка. Като гледам те скоро ще пуснат капките и тн което значи,че сезон 4 идва. Силно се надявам да има повече сцени с Радо и да дават по- малко Сашко.

# 247
  • Мнения: 14 494
Снощи гледах анонс за нов сезон, не казаха конкретна дата.

# 248
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
На почти всички предавания, които ще вървят в пролетния сезон, има реклами, но на никое още не е обявено началото. Започна се великото дебнене между двете телевизии. Като че ли пък кой знае какво значение има кое кога ще започне. Особено за "Братя" - така или иначе е ясно какво излъчват по bTV по същото време. Никакви поводи за някакво надлъгване точно в този часови пояс.

# 249
  • Мнения: 5 557
Да, и мен много ме дразни тази неяснота с датите.
Трябваше Владо да сложат в главната роля, по щеше да му ходи ролята на фаталния мъж. Stuck Out Tongue Winking Eye Иначе и аз ще гледам, Христина Джурова е много талантлива.
+1. И аз предпочитам Владко, този не ми е симпатичен още от Ол инклузив, нищо фатално и супер атрактивно не намирам в него. А другата в главна роля освен Лина, не е ли Жана?

# 250
  • Галифрей
  • Мнения: 4 164
Да Христина и адажката ( Жана) са в главните роли. Кой от двамата Алекс и Димитър? Бившият и новият на Надя 😂 За мен Митко има чар, ся всеки си  има вкус 😳😏

# 251
# 252
  • Мнения: 5 557
Айде да почва вече. Heart Eyes

# 253
  • Мнения: 9 082
Божке, Тодор е по-дребен и от Влади. Няма ли един висок мъж в този сериал?! Симпатяги много, но върлини-не. Joy

# 254
  • Мнения: 5 557
Добре си е Владко, не е висок, ама чак дребос не бих го нарекла. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт