🐑 ''Фермата 7: Време за пробуждане'' - тема 14 (05.12 - 12.12) 🐄

  • 52 832
  • 1 102
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 28 435
Мерси за темата!
Чакам Ванчето - победидител, заслужи си го!

# 31
  • Мнения: 280
Чак сега му погледнах визитката на Стефан - ако така се държи с хората около себе си и в реалния живот, хич не бих искала да имам нищо общо с човек като него. Толкова грозно поведение.
Какво толкова грозно има във визитката на Стефан?

И от мен мерси за темата.

# 32
  • София
  • Мнения: 62 595
Не във визитката, а в поведението му във фермата. По визитката очаквах един по-овладян човек, а не пубер на средна възраст, някакво були, което се наслаждава на простотиите си.

# 33
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242
Ралица никога не е показала някаква мотивация. Влезе точно толкова надъхана, колкото и излезе. Като призрак беше, дайте си й грънците и не я търсете. А, и някоя и друга цигарка.

# 34
  • Мнения: 2 937
Ралица никога не е показала някаква мотивация. Влезе точно толкова надъхана, колкото и излезе. Като призрак беше, дайте си й грънците и не я търсете. А, и някоя и друга цигарка.
Много хубаво описание. Но, поне беше ненатоварващ и забавен образ. Да можеше всички да са такива лежерни, ехее… ферма ли щеше да е да я опишеш. Joy

# 35
  • Мнения: 5 563
Благодаря за темата!
На мен също ми хареса снощният дуел. Беше лек, забавен, неангажиращ. Беше приятно да се гледат две приятелки една срещу друга. Такива трябваше да бъдат и всички останали дуели до сега, но...

# 36
  • Мнения: 280
Жалко.
Ралица и Стефан ми бяха надеждите в този сезон.
Пламен не ми се вписа сред фаворитите, защото от визитката му и първите предавания нищо не разбрах от него.
От останалите - не можаха да ми станат симпатични (да не казвам мъка, имаше и добри моменти).
А сега вече ми е безразлично.

Успех на Ралица в живота! В началото си мислех, че повечето участници ще са като нея - хора от малки градове, стопани, със занаяти, с умения за живот на село.
Гледаше ми се нещо позитивно и различно от корпоративния свят, в който живея.

# 37
  • Мнения: 2 655
Аз не разбрах как така рекламира Виденов?

# 38
  • Мнения: 15 960
Не във визитката, а в поведението му във фермата. По визитката очаквах един по-овладян човек, а не пубер на средна възраст, някакво були, което се наслаждава на простотиите си.
Стефан изглежда като да е бил винаги зубър и изпълнител, и сега изведнъж пробва какво ще е да си от "готините" и даже му се услади и да тормози слабите.

# 39
  • София
  • Мнения: 62 595
Избрал е възможно най-неподходящото място - телевизионен формат. А и не вярвам изведнъж да реши да тормози по-слабите, ако не му идва отвътре. Кой човек, който не е склонен да тормози, ще вземе да го прави по поръчка, при това без да е принуден, а съвсем доброволно? Той не е поставен в ситуация да бъде провокиран до такава степен, че да започне да тормози другите. Носи си го, идва му отвътре, най-вероятно е такъв и в реалния живот.

# 40
  • Мнения: 1 059
Аз не разбрах как така рекламира Виденов?

Фейсбук нещо не желае да ми зарежда, но е споделила видео с реклама на Мебели Виденов, в която участва и тази Коледа (а и май като цяло) от Виденов ще предлагат нейните творения, както и тези на други български занаятчии.

Аз доколкото разбирам тя твори не толкова често директно за индидуален клиент, колкото че доста магазини работят с нея и изкупуват нещата, които прави, за да ги предлагат в техните магазини. Абе, не може да се оплаче Ралица Grinning май доста добре и се развиват нещата и интересът към творенията й е доста голям. Едни сключват договори с (може би) най-голямата мебелна компания в България, други на 40 години си постват видео в YouTube как отговарят на хейтъри. Уникално, хаха.

# 41
  • Мнения: 280
Andariel, без да съм гледал последните епизоди, подозирам, че може да се е поддал на тона на другите, да се е понесъл по течението. В началните си бележки съм писал high on agreeableness, non assertive, което най-кратко ще рече - конформист.

Поведението му не се връзва много със стабилен лидер. Вероятно има добри съдружници или силен HR. Но само HR не стига, трябва си и здрав гръбнак. Ако някой мисли, че софтуерният бизнес е лека работа - не е. Много по-малко са оцелели, отколкото са се удавили.

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 6 932
Вече нямам фаворит. Който и да спечели ми е все тая.  Само да не е Кирил.

# 43
  • Вестерос
  • Мнения: 38 242
Ааа не, в никакъв случай Любо и Мартина

# 44
  • София
  • Мнения: 62 595
Andariel, без да съм гледал последните епизоди, подозирам, че може да се е поддал на тона на другите, да се е понесъл по течението.

Поведението му не се връзва много със стабилен лидер. Вероятно има добри съдружници или силен HR. Но само HR не стига, трябва си и здрав гръбнак. Ако някой мисли, че софтуерният бизнес е лека работа - не е. Много по-малко са оцелели, отколкото са се удавили.

Няма как да се е понесъл по течението да тормози други хора. Той е инициаторът, на него му харесва това течение. Ако в реалния живот може да тормози другите и те да си мълчат, сега го прави пред камерите и това няма как да е случайно. Той съвсем комфортно се чувства в тази роля. Софтуерният бизнес е работа като всяка друга.

Общи условия

Активация на акаунт