Сериали и филми - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural/тема X

  • 32 275
  • 738
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 36 853
В комиксите (историята е съвсем различна) -
Скрит текст:
след инцидента от първи сезон, Ваня е парализирана и остава така завинаги. Тя е отрицателен герой и за нея няма прошка.

# 331
  • София
  • Мнения: 27 356
Хейло 1.9
приключи сезона
все още официално не е подновен за втори, но се говори, че ще. На 90% е ясно.

Шоурънърът Стивън Кейн обаче е уволнен и нов човек ще пише историята.
Ами има за какво. Като цяло сезона беше едно разочарование, защото силно лакатушеше напред-назад и така и не знаеше какво точно иска да покаже и разкаже.
Финалът беше шокиращ за мен, защото изобщо не очаквах такова развитие за Макий?! WTF?! Защо по дяволите бяха всичките тези препратки за тях и пръстенът, те двамата бяха в центъра на историята и всичко се обезсмисли с този финал за нея. Корейчето което с право беше оплюто пък беше извадена от историята като наказана, все едно я няма в сценария. Пак е глупаво. Все едно гледахме две отделни истории и нито едната не беше достатъчно убедителна.
Най-много ми хареса образа, който изградиха на Халси и нейния край засега.
И дано Кортана не контролира твърде много Джон/Шефа, защото стига наистина с тези жени начело, дори и изкуствен интелект да са...

Последна редакция: пт, 20 май 2022, 20:55 от Diavolo

# 332
  • addicted
  • Мнения: 1 084
И аз по същия въпрос да си кажа Joy

Напълни ми окото последният епизод на Halo. При все че не съм точно екшън фен, не съм играла игрите и нямам уклон към този стил - спартанците са направени уникално, удоволствие е да ги гледаш. Атаката на Кей, когато тръгна след кораба на Халси беше чисто и просто poetry in motion. От началото на сериала им се радвам, как не са нещо супер невиждано, но с точната доза добро озвучаване, добра хореография на движенията ли е или анимация не знам, но са разкошни машини.
Динамиката на последните два епизода беше точно това, което ми се искаше да гледам и днес си мислех как историята на Куан Ха още повече изглежда като кръпка, спокойно можеше да е част от друг сериал, не виждам какво я свързва с този. Освен първоначалната ѝ среща с Джон, чиято роля явно беше да го предизвина да си махне чипа.. Ако историята на планетата ѝ и революцията там имат някакво значение за историята по-нататък - може, но в такъв случай бяха вплетени много нескопосано.

# 333
  • София
  • Мнения: 27 356
Хореографията на бойните сцени и на мен ми хареса. Бяха се постарали, факт. Но твърде малко екшън като цяло.
Чета, че в сезон 2 ще има повече екшън и повече истинския Шеф от игрите.

# 334
  • Мнения: 9 264
Halo
Не ми хареса последния епизод и това е.
Имаше бойни сцени. "This is Sparta" си е "This is Sparta". Кай беше фокусирана и емоциите не и пречеха.Беше чиста ярост. За другите не разбрах дали им бяха махнали чипа или не.Не го дадоха,но според мен -да. Сякаш имаше безпокойство,объркване и си разменяха закачки.
Накрая всички замесени си измиха ръцете с Халси.Само тя е виновна.Много жалки.Хареса ми как ги изигра,но има какво да покаже.
Жaлко за Миранда от една страна дисфукционално семейство,тайни освен това е натоварена с работа,която не е за нея.Мисля,че иска да се докаже пред майка си,а не пред себе си.
И аз не разбирам защо толкова вложиха към Макий,а накрая ...това. Заветът ще ше да я убие,хората се опитаха,но ... много се разочаровах.
За корейката нищо в епизода,но може да има по-важна роля в следващия сезон.
Хареса ми как Кортана и Шеф работят заедно.

# 335
  • Мнения: 36 853
Може и да сте видели, но все пак ще сложа снимка на новата Снежанка с костюм :


Роклята е като от Алиекспрес Joy И като съм започнала с критиките, ще допълня, че това жълто се отразява много гадно в лицето й.

# 336
# 337
  • Мнения: 36 853
Чудя се дали някой ще го гледа? За Малката русалка знам, че ще има проблем, а Снежанка по начало не е чак толкова популярен. Освен това, няма да има джуджета-миньори (защото това обиждало Питър Динклидж - според него, джуджетата могат да работят само престижни професии), а магически горски същества.

# 338
  • Мнения: 48 103
Хм, щото предната му роля на джудже в Троновете беше  с много престижна професия.
То пак че не направиха него на Снежанка!

# 339
  • Мнения: 36 853
Joy Joy Joy

Не съм разбрала, че през март декорите им са се подпалили - след толкова скандали и неприятности, можеше просто да се откажат от филма.


Виждам доста коментари, че Снежанките в Дисниленд били по-добре облечени, от тази госпожица. Да бяха взели от реквизита на парка - тъкмо щяха да спестят пари.

# 340
  • Мнения: 9 264
Аз пък се радвам,че Снежанка все още е жена.

# 341
  • Мнения: 36 853
Новата Роуз от Доктор кой щеше да се справи "перфектно" с ролята Wink

# 342
  • Мнения: 8 328
Може и да сте видели, но все пак ще сложа снимка на новата Снежанка с костюм :


Роклята е като от Алиекспрес Joy И като съм започнала с критиките, ще допълня, че това жълто се отразява много гадно в лицето й.

Помислих я за нашата Дара, не Екимова.

# 343
  • Мнения: 36 853
Трети епизод на Стар Трек Странни нови светове е по-интересен от предишните, но това, че Федерацията забранява генетичните мутации, ми изглежда отблъскващо. Не виждам нищо лошо човек да се модифицира, ако иска.
Май си имам любимец - белият тип с антенките започва да ми харесва Grinning

Последна редакция: ср, 25 май 2022, 21:12 от pppqqq

# 344
  • София
  • Мнения: 1 668
Prehistoric Planet / Праисторическа планета (2022)

Попаднах на това. Отдавна не съм гледал документален за динозаврите.

Общи условия

Активация на акаунт