Сериали и филми - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural/тема X

  • 32 217
  • 738
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 1 659
Леле, кое е това плашило? :O
За малко щях да напиша, че това е мъж. В днешно време не се знае кой какъв е Grinning

# 316
  • Вестерос
  • Мнения: 38 287
Тенант и Дона ще се появят също

# 317
  • Мнения: 11 322
Да, the Expanse си е политически трилър с научнофантастична постановка. Но си е готин, завършен и си струва гледането.

# 318
  • Мнения: 36 635
Трейлър на Изумителният Морис (не ми изглежда да е уловил духа на книгата, но пък сигурно ще е ок детски филм):

# 319
  • София
  • Мнения: 27 283
Изглезе трейлъра на:
She-Hulk

Изглежда доста забавно. 🙂

# 320
  • Мнения: 3 154
Голям фен съм на Marvel обаче това ми изглежда повече от нелепо, честно. 😂 Чисто визуално е като част от семейството на Шрек.

# 321
  • София
  • Мнения: 27 283
Е, аз мисля, че ще е комедия основно и няма да се вземат сериозно.
Ако няма поредна нагла агитация и морален уклон, не се вземат сериозно и ме разсмее ще му дам висока оценка. Мисля, че това му е целта и имам усещането, че ще се получи. Иначе ще е провал.

# 322
  • Мнения: 36 635
Вярно, че прилича на принцеса Фиона Joy

# 323
  • Мнения: 8 265
Голям фен съм на Marvel обаче това ми изглежда повече от нелепо, честно. 😂 Чисто визуално е като част от семейството на Шрек.

Абсолютно! Точно на някаква Шречка ми прилича.

# 324
  • Мнения: 36 635
Интересен трейлър на Чадърената академия 3 - ще изчакам ревютата и ако Елиът Пейдж е с малка роля, ще го гледам:

# 325
  • Мнения: 9 233
В трейлърът Елиът Пейдж е жена,а сега не е точно жена и беше споменал,че не иска да играе жени.
Аз съм фен на Номер 5.

# 326
  • Мнения: 36 635
Гледай пак трейлъра - и двете е (Ваня и Ваньо, предполагам). Сигурно са две версии от двете вселени.

# 327
  • Мнения: 9 233
OMG
Сега като каза се вгледах и видях.Мерси.
Тук,нали?

В първият момент си помислих,че е Номер 5 Blush

# 328
  • Мнения: 36 635
Да, тя в момента май така си ходи. Искам да кажа той...

# 329
  • Berlin
  • Мнения: 11 278
Мче интересно изглежда. На мен Ваня не ми пречи. Не знам как е в комиксите, но сигурно не става мъж там. Обаче най се изненадах, когато показаха баща им какъв е.😱

Общи условия

Активация на акаунт