Сериали и филми - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural/тема X

  • 32 281
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 8 331
И аз финализирах See. Мога да каже, че освен тотално клише, епизодът е най-скучния в целия сериал.

# 721
  • Вестерос
  • Мнения: 38 375
Фриндж е един от най-любимите ми сериали. Аз харесах и последния сезон.

Сий не съм гледала още, даже втори сезон 😁

# 722
  • Мнения: 11 329
Финалът ми хареса. Имаше завършек и хепи енд. Де да бяха всички сериали с толкова читави финали.
Иначе следя Прислужницата, Драконите и приключих с Пръстените. Сега почнах Андор.

# 723
  • Мнения: 36 878
И на мен ми хареса финалът, но последният сезон наистина беше много странен. Имах чувството, че са го измисляли в последния момент (преди да започнат да го снимат). Не вярвам, че изобщо са знаели какви ще бъдат наблюдателите, преди да разберат, че сериалът е подновен.
Впрочем, той имаше ниски рейтинги (почти през цялото време) и беше подновен само защото шефовете на телевизията са го харесвали - това е признато, не е слух. Уникална ситуация.
За сметка на това, Еврика е спрян при висок рейтинг.

# 724
  • Вестерос
  • Мнения: 38 375
Еврика беше жесток сериал 😁

# 725
  • Мнения: 11 329
Аз не бях чела нищо за сериала, това го чувам сега. Но ми е любопитно дали е вярно за подновяване на последния сезон, защото още в 4ти сезон имаше един епизод подсказка накъде ще се развие историята в 5ти - когато се появи за пръв път дъщеря им в бъдещето.

# 726
  • Мнения: 48 125
Еврика, да!!!! Страхотен!!!

# 727
  • Мнения: 36 878
https://deadline.com/2012/04/fringe-renewed-final-season-fox-13- … ode-order-237812/
Ето за ниските рейтинги. Те бяха ниски още от трети сезон (не нормално ниски, както е при много сериали, а много ниски). Това с ДВР-ите е за замазване на очите. Сериалът е подновен защото така са искали (което показва, че всичко зависи от собствениците на съответната медия, а не толкова от печалбата). През 4-ти сезон вече мислеха много за финал, затова и започнаха да го оформят.

# 728
  • Мнения: 5 879
Чета вече втората книга от поредицата  „Възмездителите“ на Брандън Сандерсън. Чедя се дали сериалът The Boys на Ерик Крипке не е взаимствал от там част от сюжета си. Единствено появата на супергероите е различна, но като цяло лоши супергерои, хора, които се бият срещу тях...

Не знам дали някой ти е отговорил вече на мнението, но понеже ми попадна. Комиксите са преди поредицата на Брандън Сандерсън. Но като сюжет са много сходни, да. Чакам с нетърпение да екранизират книгите му. Който е купил правата има златна мина. С цялата книжна вселена "Cosmere". Simple Smile

# 729
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 984
Благодаря за отговора! Наистина ли са купили права за книгите на Сандерсън? Супер Simple Smile

# 730
  • Мнения: 5 879
Сандерсън си има YouTube  канал. Ето тук загатва нещо на тази тема: Simple Smile

# 731
  • Мнения: 9 272
Дано не са купени от Амазон.

# 732
  • Мнения: 5 879
Аз днес си пуснах "The peripheral". Изглежда интересен, но не следях много внимателно. Довечера - втори опит. 😁

# 733
  • Мнения: 36 878
Спомням си трейлъра - беше нещо за виртуална реалност?

# 734
  • гр. София
  • Мнения: 1 604
Влизам да питам за  The peripheral .  Попадна ми  и резюмето звучи много интересно. Описано е, че не е виртуална  реалност, а бъдещето след 70 години.

Общи условия

Активация на акаунт