Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 66

  • 25 067
  • 757
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 092
Ир, за ечемик знам изпитано и лесно нещо: взимаш един златен пръстен и с него (с халката) търкаш мястото. Колкото пъти на ден се сетиш. Златните йони правят нещата. Действа, доказано от личен опит.
Абе я кажи кой ти намигна Kissing Heart

# 691
  • Мнения: 3 347
Скайче стискам палци да се случат правилните неща с детенце Flowers Four Leaf Clover,не се отчайвай,нужна си му  Heart!
Ничия скърбя с теб мила Cry,член от семейството стават душичките...

# 692
  • Мнения: 29 280
Ир, появата на ечемик е признак на слаба имунна система...и представлява   гнойно възпаление в космения фоликул на миглата на окото или в мастната жлеза, предизвикано от стафилококи.
Ако можеш да намериш капки за очи с антибиотик и кортикостероид най-добре, като Тобрадекс.
https://apteka.framar.bg/19002025/%D1%82%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0 … 80-5-%D0%BC%D0%BB

Последна редакция: чт, 24 фев 2022, 11:32 от mimi.7299

# 693
  • USA
  • Мнения: 2 178
Бандичка Heart знам, че не пускате палци и ни мислите, но пишете си за диети и ежедневни неща.

Ничия, сега прочетох за кученцето, минавала съм през това и знам каква мъка е, прегръдки за вас Hug
Танче Hug Cry
Пазете се Heart

Последна редакция: сб, 26 фев 2022, 02:57 от SkyBlue

# 694
  • София
  • Мнения: 1 193
Скайче Hug.

Паднах. Забавих се на работа, защото ми звъннаха в последния момент да свърша нещо. И вече виждах как закъснявам за малката. Тичам до метрото от офиса, пътувам с метрото, излизам от него и гледам автобуса е след 15 мин., хайде и от там бързам към училището. И точно пред училището се спъвам в едно стърчащо желязо на тротоара и паднах. Станах и продължих. 10 мин преди края на работното време взех детето. От там пеша до вкъщи и изненада- асансьора не работи. А как започна да ме боли коляното! Пеша до 8-мият етаж се качих. Взех плик с лед и легнах на леглото. И сега вече боли адски. Чакам ММ да се прибере и се чудя за една снимка дали да не отида. Ходих, стълби изкачих, ако е нещо сериозно все си мисля, че нямаше да успея да ги свърша всичките каскади.

Ничия, Hug. Съжалявам за загубата ви. Аз след като се разделих с моята немска овчарка не можах да си взема друго куче.

Танко Hug

# 695
  • Мнения: 3 347
Миленски правилно си постъпила с крачето,дори петичката дръж по-нависоко,да не е хоризонтално.Би трябвало да е натъртено колянцето,дано да позная ,ще мине,но боли много коляно  Hug.
Лека нощ Wink

# 696
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 749
Миленски, да се оправяш бързо. И аз така преди няколко месеца (поне 6) паднах, обърнах се да кажа чао на моят ученик и се спънах в корените на едно дърво. Обелих коляно, имам белег. Боля ме месеци наред. Годинки, годинки...
Моят ечемик май не е ечемик. Боля ме нощес, сутринта, но не изби. Сега ми е малко шуто, но червенината изчезна. Да видим как ще е тази нощ и утре сутринта.  Знам, че имунната ми система отслабва, трябва да всема мерки. Много сигнали ми праща тялото, трябва да го “видя” и да действам.

# 697
  • Мнения: 2 844
Миленски силно се надявам да е само натъртено! Коляно много боли и дълго боли - аз паднах в Лиъл преди нова годиан, още ме наболява Cry
Мамекс и аз ще пробвам с банските , дано се получи Stuck Out Tongue Winking Eye
Скайче Hug ще се оправи момчето ти!
Скрит текст:
Аз снощи имах най- ужасните два часа - ММ ги задържаха на работа и им казаха ,че няма да се приберат до второ нареждане - не знам какво чакаха, но аз какво ли не си помислих. Защо война - ума ми не го побира, в 21 век , след две години на пандемия  в която си отидоха толкова много хора Cry

А днес моята сестра е рожденичка, много е далече и няма да мога да си я гушна на празника - да ми е жива и здрава и да се радва на живота! Heart
Прекрасен петък да имате , банда! Heart

# 698
  • София
  • Мнения: 1 193
Инджи да е здрава и много щастлива сестричка ти! Hug
Коляното не е синьо, има лек отток. До 3 часа слагах лед и след това заспах. Няма да го снимам засега.
Лек петък, бандичка! Hug

# 699
  • София
  • Мнения: 11 149
Инджи да е здрава и много щастлива сестричка ти! Hug
Коляното не е синьо, има лек отток. До 3 часа слагах лед и след това заспах. Няма да го снимам засега.
Лек петък, бандичка! Hug

Добро утро, колкот е възможно с война на един хвърлей от нас...
На който му се чете защо "санкциите" срещу психопата са такива ето: https://www.politico.eu/article/europe-eu-oil-gas-trade-russia-b … raine-war-crisis/

Миленски, продължавай с леда на всеки два часа за по 15-12 мин. Коляно не може да си счупила, доста трудно се постига такава травма, по скоро се нараняват меките тъкани - хрущяли, връзки а те на снимка не се виждат. Ако продължи да боли и да имаш ограничения в движнието - лекар, а изследането, кото е подходящо е ЯМР! Дано не се налага! Не слагай никакви зелки, домати и пр. зарзават, както и никакви затоплящи мазила! Прегръдки!

Скайче, и аз вярвам, че момчето ти ще се възстанови!

Инджи, да е честита сестричката ти!

Спокоен петък!

# 700
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Привет и от тази, която видя 59,7 на кантара. Kissing Face
Скайче, браво на дъщеря ти! Най-важното е, че момчето ви е живо!
Бандичка Heart знам, че не пускате палци и ни мислите, но пишете си за диети и ежедневни неща.
Нали знаеш, че и ние сме едно много силно цяло, та трудно ще стане това, което си написала Wink Heartbeat

Аууу, много паднали жени тук??!! Sweat Smile
Миленски, бързо да ти минава болежката и да не усложнява!
Инджи, мила, Бог да пази нас и семействата ни! Не мога да си представя какъв ужас си изживяла...
Честит рожден ден на сестричката ти! Да сте си обич и опора дълги години!

# 701
  • Мнения: 1 617
Привет, бандичка! Hug
Миленски, налагай с лед и дано се оправи крачето! Heart Hug Да няма нужда от други намеси!
Инджи, честита да е сестричката ти и да имате още мнооого години прекрасни моменти заедно! Hug
Иринитко, вече трябва да следиш прогнозата за силен вятър - да не те издуха! Hug Heart Браво за постоянството и резултата! Hug
Скайче, прегръщам те! Heart
Бандичка, спокойна вечер и хубави почивни дни! Hug

# 702
  • София
  • Мнения: 4 145
Добър вечер, 😘❤😘 бандичка!
При мен е лудница, ама такава дето никога не е била: събуждам се в понеделник и докато се усетя е петък вечер.
Скайче, ❤❤❤ Викаш за диети да ти говорим, ми не мога 🤣, то бива, бива това моето туловище да не си пуска сланините, ама чак толкова. Нищо де, боря се кАт прасе с тиква пък….. каквото дойде. Но от друга страна в лицето съм опната, бръчка нямам, то очите не ми се виждат от бузите, но какво от това. Ти да пишеш как сте! Знаеш, че ви мислим!
Инджи, ❤😘❤ Да ти е жива, здрава, щастлива сестричаката! Дълги години да си се радвате една на друга и да споделяте само щастливи моменти! 😘
Ир, 😘❤😘 време е вече да помислиш  за себе си!
Миленски, 😘 да минава коляното! Боли, въоръжи се с търпение и дано скоро мине!
Емче, 😘😘😘
Иринитко, ❤❤❤ Винаги съм се възхищавала на волята ти, но сега повече от всякога! Браво, момиче! 😘😘😘
Мими, 😘😘😘 да знаеш, че и аз се сдобих с чанта и съм супер доволна. Две в едно е, раница и чанта. Жестока е, а аз съм щастлива. Благодаря ти за препоръката за сайта.
Курдов, така и не издаде, за какво учиш? Както казва Иринитка, питам от пуста любознателност.
Целувам ви всички и спокойни почивни дни.

# 703
  • Мнения: 3 347

Що няма кафе?

# 704
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 749
Щото съм полузаспала кат’ туй котЕ. 😘😘😘

Общи условия

Активация на акаунт