Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 66

  • 24 958
  • 757
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 1 193
Скайче, Hug. много се радвам за хубавите новини. Бързо възстановяване му пожелавам.
Ничия, силни прегръдки от мен. Вяра и кураж! Hug
Курдов, поздравления! Тъкмо и ти малко да се спреш на едно място. Hug
Иринита, приятна почивка. Температурите от вътре ще ги гледаш, така че се наслаждавай на снежните Родопи.

Лек де на всички! Hug

# 751
  • Мнения: 28 464
Добро утро банда!
Сега ставам, днес съм у дома!
Лаптопчето ми издаде багажа Sad
Курдов, добре дошъл в чиновническите редици, най гадното е работното време, затворен в клетка десет часа на ден, на никой не го пожелавам!
Ничия, дано нещата се разведрят някак си!
Банда, оставям ви  че работа ме чака...къносване, багажа...утре тръгваме живот и здраве...

# 752
  • Стара Загора
  • Мнения: 627
Здравейте прекрасни хора! Честита Баба Марта! Нека ни донесе здраве, мир, успехи и най-вече търпимост към чуждото мнение.
Скайче ще се възстанови младежа, а и вярвам че САЩ имате много добри специалисти и възможности.
Ничия дано преминете през изпитанието успешно / извинявама се не зная какво е/.
Курдов успех в новата работа, но да тегаво е цял ден зад бюро. На мен ми писнА от всичко на работа, искам да ме пенсинирата ама още 8 години гърч трябва. Ееех ако бяхме в соца вече щях да съм пенсионерка.
Ирчета драстии, Иринитка приятна почивка при родата и успех със захранването.
Извинете, че не ви споменавам всички но ви обичам, знаете.
Аз в петък си вземам 1 ден отпуск и отиваме в София на гости на щерката. Купили сме подаръци за новият дом, ще се видим, ще се разходим, ще хапнем. В столицата не се ходи без манЖа, та ще приготвя туй онуй. Апък и не сме се виждали от Коледа - домъчняхме си.
За кг-те  - нямам какво да кажа, държа ги със строг контрол. Изпусна ли и отеде коня у ряката. А пък всички готини дрехи са за слаби дами а аз искам да съм готина.
Приятен ден банда!

# 753
  • Мнения: 2 107
Здравейте 💕
Скайче, пропуснах нещо, но от коментарите разбирам, че нещата вървят в положителна посока и това изпълни душата ми с радост и надежда. Синът ти е смел и силен младеж и ще успее, а вие ще го подкрепите с всичката си любов и сила!!!🍀
Ничия, ще трябва време душата ти да приеме предстоящите трудности😍, винаги има надежда, а и никога нещата не са толкова крайни, колкото ти се струва в началото (казвам го от личен опит с баща ми💕)🍀🍀🍀
Курдов, поздравления, браво! Инджи правилно ти е казала- гарантираният доход ще ти даде повече спокойствие и възможност да преосмислиш натовареното си ежедневие. Иринитка също е права 😃
Танко, супер преживяване ви очаква 💝
Мимчо, Иринитка, да си изкарате страхотно, където отивате, да заредите батериите 😍
Много ми е мъчно и ядосано заради войната, душата ме боли за войничетата и семействата им, как е възможно да има такава лудост в днешно време…

# 754
  • Мнения: 28 464
ПП Забравих да кажа, че съм изяла всички макарони и за вас не останаха! Joy
Скрит текст:
Занатка, и аз съм разтревожена за войната, загиват невинни войници, семейства, деца, безумие! Cry

Последна редакция: ср, 02 мар 2022, 15:53 от mimi.7299

# 755
  • София
  • Мнения: 11 116
ПП Забравих да кажа, че съм изяла всички макарони и за вас не останаха!
Скрит текст:
Занатка, и аз съм разтревожена за войната, загиват невинни войници, семейства, деца, безумие! Cry

Скрит текст:
Мен това ме смаза.

Нова тема:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1417175.new#new

# 756
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747


Малко, но от сърце!!!

Честит ни празник, българи!!! 🇧🇬🇧🇬🇧🇬

# 757
  • Русе
  • Мнения: 4 774

Честит празник, Ирко! Има нова тема 🇧🇬

Малко, но от сърце!!!

Честит ни празник, българи!!! 🇧🇬🇧🇬🇧🇬

Общи условия

Активация на акаунт