Страх от катетър

  • 922
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 108
Здравейте, мами! В болница съм, наложи се да ми сложат катетър, докато бях в упойка и искам да знам боли ли махането му? 😔 Утре ще ми го махат, мисля само за това, чак ми прилошава... Много ме е страх.

# 1
  • Мнения: 380
Здравейте не се притеснявайте нищо не се усеща , никаква болка няма и става много бързо . Желая ви успех и много здраве

# 2
  • София
  • Мнения: 28 535
Махането не се усеща, спокойно Simple Smile

# 3
  • Мнения: 46 508
Спокойно! Както вече са ти казали и преди мен, абсолютно нищо не се усеща.
Аз съм много страхлива, така че можеш да ми се довериш Simple Smile при секциото ми го сложиха и махнаха без упойка. Не усетих нищо в в двата случая.

# 4
  • Мнения: 2 352
Махането става за секунди, усетих как го издърпват, но в никакъв случай не усетих болка. Даже не бих казала, че и дискомфорт усетих.

# 5
  • Мнения: 5 137
Ъм аз явно съм по-чувствителна, защото си го усетих, неприятно е, но минава за няколко секунди. Ако се стегнеш ще боли повече, ако се отпуснеш няма да имаш грижи.
Имай предвид, че като ти го махнат най-вероятно веднага ще ти се допишка, но няма да имаш какво, тъй че не хуквай към тоалетната Simple Smile Не се стряскай ако имаш леко червеникав отенък първите 1-2 пъти, нормално е. Ако си чувствителна ти препоръчвам забърсване с интимна кърпичка първите няколко пъти, макар че при мен нямаше проблем с тоалетната хартия

# 6
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 249
Не боли и не се усеща нищо. Няма за какво да се тревожиш, всичко ще бъде наред.

# 7
  • Мнения: 5 820
И аз съм много страхлива. Беше голям страх, когато дойде моментът да ми бъде сложен катетър. Болеше ме малко и ме поизмъчиха при слагането на катетър, тъй като бях доста тясна и изпитаха трудност при слагането му. При ваденето му почувствах лек дискомфорт, но в никакъв случай болка. Почувствах облекчение, че вече не е в мене тази тръбичка от катетъра. Помня, че имах леко кръвотечение след изваждането на катетъра. На следващия ден спря това кръвотечение.

# 8
  • Мнения: 25 736
Усеща се, но това са 5-10 секунди. Не се умира от болка, споко.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 178
Здравейте, мами! В болница съм, наложи се да ми сложат катетър, докато бях в упойка и искам да знам боли ли махането му? 😔 Утре ще ми го махат, мисля само за това, чак ми прилошава... Много ме е страх.

Не боли при махане.
После почва да ти се п*шка.

# 10
  • Мнения: 6 892
При моето секцио ми сложиха първо упойката после катетъра съответни нищо не усетих,а при махането болка няма, леко е  неприятно,но се забравя 👍

Общи условия

Активация на акаунт