Главоболие и виене на свят в 7 месец

  • 653
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
Здравейте,някоя мама да ѝ е ставало зверски лошо в седми месец?Много ми се вие свят,главата ме заболява (кръвнота е нормално),имам чувството,че ако не легна ще припадна.
Днес пускахме нови изследвания
ХБ-96
Желязо 8.54-при стойности от 6.60-26.00
Желязосвързващ капацитет (ЖСК) 96.24-при стойности от 41.00-77.00
Ненаситен ЖСК 87.70 при стойности от 24.20-70.10.
Геникологът ми каза,че е анемия и ми предписа да пия Тотема х1 ня ден.

Последна редакция: нд, 12 дек 2021, 00:41 от Не се сърди, човече

# 1
  • Мнения: 770
Здравейте,някоя мама да ѝ е ставало зверски лошо в седми месец?Много ми се вие свят,главата ме заболява (кръвнота е нормално),имам чувството,че ако не легна ще припадна.
Днес пускахме нови изследвания
ХБ-96
Желязо 8.54-при стойности от 6.60-26.00
Желязосвързващ капацитет (ЖСК) 96.24-при стойности от 41.00-77.00
Ненаситен ЖСК 87.70 при стойности от 24.20-70.10.
Геникологът ми каза,че е анемия и ми предписа да пия Тотема х1 ня ден.
Колко тотема съм изпила по време на бременността 2х1 ампула ми правеше моя мъж
То не е само това
Ами Амброзия Б12,Тотема,Малтофер,б12 ми биеха през ден. Протеин за бременни също съм пила.Това ти казвам се случи миналата година
Родих Ноември месец 2020 г.

# 2
  • France
  • Мнения: 12 544
Правиш ли си изследвания на урината всеки месец?

# 3
  • Мнения: 759
Аз съм в абсолютно същото положение. Същите симптоми в 7 месец. И на мен ми казаха много тежка анемия и авитаминоза. Освен желязосъдъжащ препарат, ми изписаха и витамин Б12, витамин Д. Правих изследвания и всичко е под долна граница - желязо, хемоглабин, феритин, витамини и още неща. 2 пъти ми е причернявало, ушите са ми заглъхвали и нямам контрол над тялото си за секунди, като наблюдаващите отстрани казват, че цялата побелявам и ми избива пот. Кръвното и на мен ми е нормално, но редовно имам сърцибиене и ускорен пулс. Бебето ми стои високо и ми натиска диафрагмата и аз не мога да си разгърна хубаво белите дробове, при което редовно едва дишам. Понеже съм ниска и матката ми вече е стигнала до гърдите, всички АГ, при които съм ходила ми казват, че ми притиска органите и оста на сърцето е изместена, което е една от причините за това прилошаване от време на време. Главоболие рядко имам, но виене на свят почти всеки ден и като го усетя трябва да седна, че имам чувството, че ще припадна. Също маски едва издържам, че бързо ми свършва въздуха. Новите неща са ми включени от 3 дена, а доктора каза, че до 10 дена трябва малко да се подобрят нещата, но не напълно, защото така ми прилошава не само от анемията, а и от разместените органи.

Общи условия

Активация на акаунт