Mоже ли да и а3 да пусна една сльнчева седмична тема - 06.11.- 12.11 ?!

  • 11 995
  • 243
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 148
Здравейте, момичета!

В събота и неделя за пръв път от много време си бяхме в къщи, но времето тук беше много студено и не ни се помръдваше от топлата къщичка. Отдадохме се на готвене, почивка, игри с децата и четене на книжки. Много мързеливо.

Да благодаря на Макдирок за закуската, прекрасна е, аз ще я хапна следобедна.

Лени, и аз макар да не съм емигрантка, също от време на време изпадам в подобни размисли. Всеки човек не е доволен от това, което е постигнал, макар за други до да е много и непостижимо. Такава си е човешката природа, а и мисля, че есента също помага затова. Лично на мен през пролетта и лятото такива мисли не могат да ми дойдат в главата. Зареди се с положителна енергия с хубавите неща около теб, а останалите постепенно ще се наместят с времето.

Все забравям да попитам, Майка, ти на кой от двата острова живееш? Предполагам на северния?

Аmymommy, постингите са ти изпълнени с много емоция и енергия, което придава много живец на страничката.


Слънчеви усмивки ви пожелавам и много хубаво настроение.



# 31
  • Мнения: 2 427
Ауууууууууууу Дзвезди,нов аватар,много е готин!
Звездичке мила,аз съм си мислила и за безалкохолна бира,ама тя не е съвсем безалкоголна и аз не искам да я пия.Знам,станала съм много загубена,преди не бях такава.От тази бременност определено превъртях.Като отпия една глътка биричка от чашата на моя любим и след това цял месец се чувствам като детеубийка.А има и алкохолички които раждат здрави бебета,ама аз се "изгъзвам"както казва баба ми.
Харка,много смешно ми стана за детито ти и биричката,само си представям с какъв маниер я надига.
Пиколинче,не пий ,моля те ,ни сакенце ни винце,не е хубаво,наистина.За всеки случай.Еххх ,че му нямам номера аз на Симоне да му звънна да му кажа аз на него какви ги вършиш в Софето!
Хихи-това за събирането на наема в китайския си го представих малко като сцена то Кил Бил.Ти ,в жълт мото гащеризон,стоиш на бара отпиваш греяно Саке и гледаш в отражението на Нихонто-то(меч) си от Хаттори Ханзо наематела ви ,който нещо се дърви и не ще да си плаща.И тогава се почва една...черно бяла!
Звезде,аз обичам бира,ама чак пък толкоз колкото ми се пие от как съм забременяла не ми се е случвало никога.Ама като мине периода на въздържане си купувам един стек Ердингер и два стека Гинес и п'очвам да утолявам жаждата.Най-кофти беше през лятото.Няма нещо което така добре да вкарваш в тумбака и което така да ти прогонва жаждата както запотена халба студена бира.Мда!
Вечернице,ма твоя Ромео е голям красавец.Пу-пу да не им е уруки,красиви деца имаш булка!
А и много готино има си има.Леонард е едно от любимите ми мъжки имена.Имаше един хубав филм "Мементо".В него главния герой се казваше Леонард.
Твоят Леонард ,с тези невинни очи и сочни устни,как сте го спасяваш от мацките един ден не знам.Не ти завиждам.

# 32
  • Мнения: 1 909
Звезди, на какво ли не се научава човек покрай тоя форум  comp03

Завидях, че при вас остеопата се поема от здравните осигуровки... Толкова полезно нещо, а и често се налага да го използуваме, ама си плащаме като попове, уви Sad
Ето и сега ме боли китката, ама като знам че ще платя за няма и 5 минути около 40 евро, за момента се опитвам да се самоизлекувам.

Лени, хич да не те гризе съвестта...Помързелувай здраво, пък да видиш как ще ти дойде хъса в един момент.

Да ви разправя малко пак за нашата баба - за разведряване. За рождения й ден нейните дружки (всичките над 80 години) освен  подаръка й поднесоха един голям пакет, който тя разгъва, разгъва.. докато стигна до една малка кутийка за бижута. Отваря тя с нетърпение най-после и какво мислите имаше вътре?
три презерватива

# 33
  • Мнения: 3 388
Някой тук е питал за мен ... едно птиченце ми каза на ушенце  Wink
Тук съм Звезди, толкова неща ми се събират напоследък, че нямам много време и нагласа да пиша, иначе ви чета, бай дъ уей  Hug
Как си ти? Премина ли гаденето, до кой месец на бременността вземаш фолиева и по колко грама?  Crazy

При нас нищо ново, или почти ...
Тук времето се позатопли леко, сигурно занете това от другите италианки  Laughing Навън сега е 12 градуса, а при мен вкъщи 23.

За бебето, езика, адаптацията и аз съм съгласна, Влади  Peace

Ще гледам по-честичко да ви навестявам и да "списвам", както казваше една моя учителка по литература от средното училище  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 2 427
Блу Бърди,така си мислиш мила,само привидно.Я питай момичетатa вчера колко мрачна бях.Всеки си има спадове и възходи,аз в последно време все съм на дзигà-дзаг.Ако сега ни съ разведа ще остискам и след седмата година. Joy Joy Joy

# 35
  • Мнения: 382
Здравейте момичета!Приемате ли нови сред вас ?WinkЛени аз съм също като теб.От няколко месеца съм тук и съм в щура депресия.С никой не ми се говори,нищо не ми се прави и аз трябва да започна да го уча тоя зашлокав език(така му казва сина ми),а неща.Ох ама и аз от първото ми писане при вас и се размрънках СЪЖЕЛЯВАМ.Успешна и усмихната седмица на всички

# 36
  • Мнения: 11 322
Привет скандинавско слънце!  Hug
Тоз ник много ми напомня на френския начин на изписване на думата Петък.
Кажи защо ти е такъв ника?
Как се озова там - ако трябва да хвърля едно око на темата ти дето си лафите с другата скандинавка Петя Л. Тя нещо тая седмица също не е писала.

Амимами, тоз моя Ромео, откак се е родил съм го замислила. Още от бебе беше ококорен и с плътни устни. Като ги напълни със зъби станаха още по-плътни. А как обича да целуваааа!
Лъга ме сума ти време, че ще е със сини очи, пък накрая се кокорчи зеленоок като мен. Wink
За щерката баща и е приготвил пушките да я варди, пък аз приготвям като бъдеща свекърва едни малки съблазнителни шишенца  Whistling

# 37
  • Мнения: 2 379
Пиколинче,не пий ,моля те ,ни сакенце ни винце,не е хубаво,наистина.За всеки случай.Еххх ,че му нямам номера аз на Симоне да му звънна да му кажа аз на него какви ги вършиш в Софето!
Хихи-това за събирането на наема в китайския си го представих малко като сцена то Кил Бил.Ти ,в жълт мото гащеризон,стоиш на бара отпиваш греяно Саке и гледаш в отражението на Нихонто-то(меч) си от Хаттори Ханзо наематела ви ,който нещо се дърви и не ще да си плаща.И тогава се почва една...черно бяла!
Kакво Софе, бе Влади? Aз тия неща все в Italy пред очите му съм ги правила Whistling
За биричката беше по взаимно съгласие и не беше в големи количества. Пийвах по една чашка, когато ходехме на пица. В София на пица не ходя.
А това за ракията си беше чиста глупост. Не се замислих навреме Embarassed
С китайците, мда, големи са образи. Не сме се тупали, нищо че имам син колан по таекуондо и бих могла Mr. Green Ше има кютеци, ако не се изнесат до 10 дена!!! От 1 година ги гоним и не можем да ги изгоним, а искаме да се ширим вече, нали деца ще раждаме Grinning
Те "нашите" китайци не говорят италиански, изобщо само китайски занят, а някои от тях са в Италия от по 5 години и повече. Само Биг Босс и жена му говорят италиански и те буквално са владетелите на всички (също така собственици на ресторанта), а другите са им направо слуги Crazy

# 38
  • Мнения: 382
Вечерница,ника ми е такъв не,защото съм слънце Laughing,а защото това са буквите от имената ми

# 39
  • Мнения: 2 427
Ани,ми аз сега загрях Laughing!Бг реотани,какво да се прави...аз мислех че ми говориш за София че имате наематели китайчета...кой ти мисли за погранично италианско.
Пиколинке,ти да не се обидиш сега,аз се шегувам с теб за Симончо,пиле златно Blush.
Хайде чау ви до довечера че моят любим се прибра,а сме скарани,трябва да започвам да се цупя Twisted Evil.
Вечерница-ще ви изпият соса и двамата Wink!Така ви се пада,да сте ги правили по-грозни! Flutter
Vnr- dobre doshla sred nas,chujbinskata paplach.Tuk opredeleno e dobro myasto za vsichko,i za oplakvane i za kikotene.  bouquet

# 40
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Добър вечер, момичета мога ли да ви почерпя с  домашни сладкишчета.
Днес Мишо има Рожден Ден и цял ден кипря изненадки за него.
Лека вечер  Hug   bouquet

# 41
  • Мнения: 7 914
ivalex,
да ти е здрав и много послушен  Mr. Green рожденика Мишо! Hug

Приятно изкарване на празника!  bouquet

# 42
  • Мнения: 2 959
Снежни и усмихнати привети, Момичета!

Амейка, най- накрая се сбъдна мечтата Ти за Твоя седмичка! Дано да е спорна, лека и усмихната, весела и интересна за много нови Момичета. Hug
ВНР/ VNR/ , добре дошла и от мен сред нас. Досега май не сме имали виртуална дружка от Норвегия. Успех с свикването на новото място. Там е страхотна природата, дано скоро скоро и Ти и синчето Ти да видите хубавата страна на медала. Колко е голям сина? Hug
Ивалекс, Честит Рожден Ден на бъдещият Тати Мишо! Да е жив и здрав, много късмет и успех му желая!/ Той след 1-2 дни има и друг празник, а?!/ Hug
Ленни, желая Ти и на Теб скоро да намериш повече поводи за усмивки и хубави емоции. За бебето, Ти си знаеш кога е времето, когато Си готова за него, когато депресията направи място на радостта и хубавите светли емоции. А Ти кога Си ходила до Япония, какво мислиш за езика им, научаем ли е, защото преди време една видна наша Форумка беше мечтала да го подхване и тоз език? Hug
Звездице, докъде го докарахте с писмата?
Амимамми, племенника Ти е с много хубаво име- Матео, като на Штрумпфетката синчето. А как се казва племенницата Ти? И правилно дозирай сърденето, да не се получи обратният ефект, но Ти доста добре Си познаваш Фло все пак. Hug
Сонитка, успех с сайта, и после да покажеш резултата, моля!
Мамче Б, за срядата, ще стискаме палци пак. Води ли вече Гогата на футбула? А за снега, имаме си вече доста. И приятно изкарване на частното островче, караоке ще има ли пак като преди? Hug
Вечернице, Лени е доста пораснал, вече и приятелки си има. А Мирелката, как се разбира с брат Си, карат ли се за общи играчки или вече са доста голями за това? Hug
Пиколинка, кога ще скокнеш пак до Италия, Коледните празници къде ще ги празваш? Hug
Синя Птичко, лека работна седмичка Ти желая!
Чумби, много Ти харесвам бабата. Страхотна жена е и с чувство за хумор. Как Се справи с тортата? Hug
Майка, лека и на Вас нова седмичка, и дано хубавите емоции от предишната не Те напускат. Успех с "оранжевият" подарък, с организирането на двете партита/ домашното и в градинката/ и разбира се на курса. А Дани ще бъде ли там за РД на оранжевият Си приятел? Hug
Макдирокче, лека бременно- работна седмичка Ти желая! Hug
Хара, при Вас в Испанско кога пада сняг? Hug
Тали Дан, как сте, как е Вики и Мади? Hug
Наничка, как Сте с новото Британче? Hug
Петя Л, Мамо Щтрумпф, Мистик, Сърфлайн, Татянка, Дидолинка, Карилиус, Мимката, Меган, Ели, Зайченце, Джорджа, Слави, Ноя, МегиХ, Пепеляшчице, Хулиганче, Hug

Хубава и спорна нова седмичка Ви желая!

# 43
  • Мнения: 2 379
Пиколинка, кога ще скокнеш пак до Италия, Коледните празници къде ще ги празваш? Hug
За Коледа и Нова година Симо ще дойде в Бг за 2 седмици. Аз ще стоя в София до последно възможно, за да взема разни изпити! Мислех да летя към Италия около 15 февруари и изобщо тогава ще си остана там. Обаче най-лекомислено не съм си направила сметките, че не е хубаво да се лети в толкова напреднала бременност Rolling Eyes Сега променям плановете и се чудя дали ще мога да летя към 20 януари примерно. Трябва да посъбера малко мнения от докторите.

Аmymommy, какви обиди, пък ти! Не съм се обидила. Нося на майтап.
Аз самата също обичам да се закачам gydi

Ivalex, ЧРД на половинката! Пожелавам му да бъде един прекрасен татко на прекрасно бебче Grinning

VNR, привет и от мен wavey

# 44
  • Мнения: 2 195
Zdraweite i ot men!Nqmam wreme da 4eta ,samo da se obadq minawam  Simple Smile
Mcdirock , sorry 4e 4ak sega zabelqzvam 2-rata lenti4ka  Embarassed 4estito mila i leka bremenost ti jelaq   bouquet  Hug

Общи условия

Активация на акаунт