Не знам дали съм за тука

  • 462
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 48
Здравейте, имам проблем а съм чак след обед на лекар. Преди седмица разбрах че съм бременна в 4г.с
Обаче преди три дена ми се появи кървене, понеже беше петък а лекаря ми от друг град ме викна чак днеска. Каза да пия двуфастон нош-па и упрогестан. Но кървенето още продължава. Не мога да каже не е обилно... според вас какво е станало?

# 1
  • Мнения: 111
Ако мога да ви успокоя аз имах зацапване което ставаше все по обилно ( но не чак като менструация) до 8 г.с , също като вас пиех утрогестан дуфастон и ноШпа . Всичко е наред в 17та седмица съм ( надявам се и така да бъде до края ) при мен се оказа че съм с тромбофилия и просто хапчетата който ми изписаха за разреждане ми дойдоха в повече. Не е нормално да имате зацапване, но исках да кажа и че не винаги е фатално! Прочетох някъде и че на прегледа нищо не се е видяло и имате кръвен около 104 по спомен. Моя беше 167 някъде и също нищо не се виждаше просто ми изписаха същите лекарства и ми казаха да отида след 10 дена и всичко вече беше наред и се видя. Успокойте се и мислите положително. Трябва да имате търпение, мисля че сте взели достатъчно мерки. Зацапването не спира веднага след прием на хапчетата.

# 2
  • Мнения: 48
Ако мога да ви успокоя аз имах зацапване което ставаше все по обилно ( но не чак като менструация) до 8 г.с , също като вас пиех утрогестан дуфастон и ноШпа . Всичко е наред в 17та седмица съм ( надявам се и така да бъде до края ) при мен се оказа че съм с тромбофилия и просто хапчетата който ми изписаха за разреждане ми дойдоха в повече. Не е нормално да имате зацапване, но исках да кажа и че не винаги е фатално! Прочетох някъде и че на прегледа нищо не се е видяло и имате кръвен около 104 по спомен. Моя беше 167 някъде и също нищо не се виждаше просто ми изписаха същите лекарства и ми казаха да отида след 10 дена и всичко вече беше наред и се видя. Успокойте се и мислите положително. Трябва да имате търпение, мисля че сте взели достатъчно мерки. Зацапването не спира веднага след прием на хапчетата.
Здравей, надявам се и при мен всичко да е добре.
На 22-ри сме на преглед, ще видим какво ще стане. 107 ми е стойността от вчера.
Зацапването сравлнително стана по-леко.
Ще видим какво ще стане нека бог да ни пази. Всичко друго вярвам че идва когато му е времето! Пожелавам на всички да сте здрави наистина друго не ви трябва, всичко друго си идва когато му дойде времето. Ние с мъжа ми бяхме с ковид на скоро, наистина не вярвах че ще оживея. Беше тежко много, пазете се момичета. Рано или късно ще имаме бебета❤

Общи условия

Активация на акаунт