Керем Бюрсин преди и след "Почукай на вратата ми" (тема 109)

  • 28 792
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 740
Юхууу!
Радва ме колко много момичета се появиха и се записаха, а скоро не бяха писали. Хайде дано в тази тема пишете по-често! Hug

# 16
  • Мнения: 3 247


Магия, Kissing Heart Мики, Kissing Heart Линде, Kissing Heart Миси, Kissing Heart Бро, Kissing Heart Диамантче, Kissing Heart Габи, Kissing Heart Дилеми, Kissing Heart Яси, Kissing Heart Слънце, Kissing Heart Ина, Kissing Heart Гугутка, Kissing Heart Тони, Kissing Heart Гости Kissing Heart - аз ви благодаря за хубавите думи.
И се е получило нещо забавно при публикуването по-рано днес, което не мога да не споделя - дата 13.12., 13:12 ч. Joy

# 17
  • София
  • Мнения: 13 625
Марги   

Да започнем в новата тема с нашият прекрасен патрон.

# 18
  • Dupnica
  • Мнения: 306
Уаауу.....!
Flowers Hibiscus Прекрасно, както винаги, направено с вкус и майсторлък!
Благодаря Ви Марги,Диди и всички пишещи, четящи и преминаващи от тук! 

Flowers Cherry Blossom Нека да я изпишем с весело настроение и радост за настъпващите празнични дни, да си пожелаем добри новини и много щастливи мигове! Sparkling Heart
Щастие и любов във въздуха за всички! 

# 19
  • Мнения: 424
Привет и от мен!
Благодаря Ви, много, много, много, че поддържате темата жива и винаги сме на челно място на страницата!
Аз, макар и един път на ден влизам и ви изчитам.
Пожеланието на mi_si  за ползотворен ден, изпълнен с положителни емоции и много настроение си е като благословия и ми действа много зареждащо.Innocent
Благодаря Ви!:heart:

# 20
  • Мнения: 35
Здравейте и от мен! Вярно, че се включвам рядко, но ви чета редовно. Темата е страхотна, а нашите сладури са щастливи и невероятни. Така ми се иска на тази Нова Година да чуем нещо радостно за тях, но те си знаят. И това ще стане защото се обичат. Целувки момичета!

# 21
  • Мнения: 4 619
Здрвейте момичета малко късно пиша, но сега сколасах.
Първо искам да ви поздравя за новата тема ,както винаги е прекрасна.
Бъдете благословени всички и все така да ни радвате с такива прекрасни неща.
А нашите Ханкер както винаги чудесни, важното е че се обичат а какво казват журналистите си е тяхна работа.
























Прекрасната Мая



           


Като своята екрана майка Еда обича да носи шапки

# 22
  • София
  • Мнения: 13 625
Винаги съм твърдяла, че няма неразкрити тайни на този свят. Рано или късно всичко си идва на мястото.
Ето датата, на която е направена тази снимка. Почти един месец преди нашите предположения за началото на връзката им. Спомням си в едно видеопредаване на Билял бей, който твърдеше, че двамата са заедно още от м. септември 2020г.


september 2020


Изгледайте това кратко клипче с Ханде и нейните трима любимци и ще разберете, какво значи безусловна любов.

https://twitter.com/Lili_Rose_29/status/1470489059135037440


Последна редакция: пн, 13 дек 2021, 23:59 от БлагаВест

# 23
  • Мнения: 4 619
Добро утро на всички.
Пожелавам един ползотворен вторник с една сладка принцеса.
Мая














# 24
  • Мнения: 10 226
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Пожелавам ви един ползотворен ден, изпълнен с много положителни емоции, добро настроение и усмивки Wink

# 25
# 26
  • Мнения: 828
Привет и от мен Coffee
Успешен ден на всички

# 27
  • Мнения: 1 856
Добро утро! 🍀 Поздрави за прекрасната тема 🌼

Джъстин Балдони иска да се свържи с Керем 💖



Хубав и успешен ден!

# 28
  • София
  • Мнения: 13 625
Добро утро и от мен, мили ХанКерки.
Пожелавам ви един прекрасен ден, с падащи снежинки и една невероятно красива Ханде.


# 29
  • София
  • Мнения: 2 609
Здравейте, момичета! Smiley Лек и успешен ден ви желая! Heart Exl
azisiq, благодаря за откъсите от интевюто с Керем. Heart Exl
Колкото повече преводи излизат, толкова по-ясно става какво е казал! Heart Eyes
Точно както го е казал големият мислител Мечо Пух: Колкото повече, толкова повече! Stuck Out Tongue Closed Eyes




https://twitter.com/i/status/1470445108566937613

Общи условия

Активация на акаунт