Керем Бюрсин преди и след "Почукай на вратата ми" (тема 109)

  • 28 791
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 084
Здравейте, момичета! Flowers Cherry Blossom

Покрай Ханде се очакваше Керем да стане по-активен в социалните мрежи, а това взе, че стана обратното. Satisfied
Но нищо, ето и от мен една красавица. Purple Heart



# 31
  • Мнения: 9 530
Ама не може така , пак избягахте , но ви намеррриххх Smiley Smile
Марги и момичета Hug Hug мерси за хубавата нова къщичка

# 32
  • София
  • Мнения: 13 625
Спомняте ли си тази снимка, която Алиджан направи скришом зад кадър?
Нашите сладури се правеха на "само приятели".           

# 33
  • София
  • Мнения: 5 740
Добро утро, момичета! Coffee
Керем не беше ли писал преди 2 дни, че очакваме изненада? Отнасяше се за вечерта на същия ден. Аз ли я пропуснах или Керем отново ни забрави?? Grinning


Скрит текст:
Ето защо човек не трябва да се зарича. Знаете, че не обичам типичните турски драми. Нито исторически, нито семейни. Рядко гледам турски сериали по принцип. Най-малко съм очаквала вниманието ми да грабне сериал, който е тежка семейна драма, но се случи. Съвсем случайно попаднах на клипчета в Инстаграм и нещо ми привлече вниманието. Видях, че първите два епизода са преведени на български и снощи ги изгледах на един дъх. Не усетих как минаха над 4 часа. Сериалът въобще не е това, което по принцип харесвам. Даже е точно обратното - всичко, което не харесвам. Но ето, че ме впечатли и мисля да го гледам на този етап. Явно от това имам нужда в момента. Винаги съм казвала, че за филмите и музиката е важен моментът. Няма такова нещо като любим стил / жанр за мен. Всичко е до момент, настроение, емоция. Сериалът се казва Kaderimin Oyunu,  превеждат го Игра на съдбата ми / Игра на моята съдба. Акън Акъньозю и Йойкю Карайел са в главните роли. Кастът е доста добре подбран. Йойкю прави много силна женска роля. Актрисата играе чудесно. Толкова пъти ме разплака. Страхотна е! А преди не я харесвах особено. Камо ли с Керем. Акън обаче е голямото ми откритие. Чок готин мъж. В първия епизод се появи за малко накрая и гримасата му не беше моята, но във втори епизод избухна. Изплака си очите. И той, и Йойкю бая си поплакаха в тези два епизода. На моменти се ядосвам на героя на Акън, но в следващия момент го съжалявам, като видя болката в очите му. Силна роля е и неговата. Доколкото виждам, сериалът се харесва в Турция. Рейтингите значително са се вдигнали още при втория епизод спрямо първия. Всеки петък излиза нов епизод. Ако някоя от вас го следи, може да даде знак в спойлер. Ако пък не - вижте го, ако ви се гледа нещо такова. Засега поне историята на мен ми е интересна и актьорите си играят превъзходно ролите. Wink

# 34
  • Мнения: 350
Здравейте момичета и от мен! Flowers Hibiscus

Марги, Диди едно огромно благодаря за новата ни къщичка, станала е много хубава, и докато я разглеждах изпитах някаква носталгия за изминалата година, колко много неща се случиха на нашите любимци, как от само приятели се получи наистина любов. Revolving Hearts
Благодаря ви от сърце за целия труд който полагате за нас да на останем без дом. Hug Hug


Желая на всички ви един топъл и усмихнат ден, макар навън да е мрачно и снежно. Бъдете здрави! Flowers Four Leaf Clover

# 35
  • София
  • Мнения: 2 609
Джъстин Балдони иска да се свържи с Керем 💖






Джъстин Луис Балдони (роден на 24 януари 1984 г.) е американски актьор и режисьор. Той е най-известен с ролята на Рафаел Солано в сатиричната романтична драма на The CW Jane the Virgin (2014–2019), както и с режисурата на филмите Five Feet Apart (2019) и Clouds (2020).

Последна редакция: вт, 14 дек 2021, 11:05 от Dilemi

# 36
  • Мнения: 5 084
Бро, писа да. После си изтри коментара в Туитър, но вече го бяха скрийншотнали. После хареса скрийншота. Stuck Out Tongue Керемска му работа! Satisfied

# 37
  • Мнения: 1 856
Джъстин Балдони иска да се свържи с Керем 💖






Джъстин Луис Балдони (роден на 24 януари 1984 г.) е американски актьор и режисьор. Той е най-известен с ролята на Рафаел Солано в сатиричната романтична драма на The CW Jane the Virgin (2014–2019), както и с режисурата на филмите Five Feet Apart (2019) и Clouds (2020).


Да, и Керем му отговори 😛

# 38
  • София
  • Мнения: 2 609
Да, и Керем му отговори 😛

Това, което прочетох набързо с мишката, този Балдони има много активна позиция по въпроса
за равенството на половете. Керем в изказванията си до сега споделя доста сходни идеи и мисли по въпроса.
Балдони е женен за шведска актриса, има 2 деца- Мая на 7г. и Максуел на 4г.


Последна редакция: вт, 14 дек 2021, 11:56 от Dilemi

# 39
  • Мнения: 1 109
Привет,
благодаря за прекрасната тема:hibiscus:

# 40
  • Мнения: 9 530
Kaто нищо може да завалят предложения към Керем от американската филмова индустрия . Той си е повече американец , макар да свикна с Турция .
Имам предчуствие ,че ще имаме добри новини скоро и за Керем , и за Ханде . За проекти говоря , другото си го имат Flowers Hibiscus

# 41
  • София
  • Мнения: 5 740
Надявам се да видим Керем скоро в нов проект. Но смислен, хубав проект. С интересен сценарий и добър каст. Видях, че Гюнфер е мениджър и на Акън (от няколко месеца вече). Хади, Гюнфер! Както намери подходящ проект за Акън, така и за Керем да намериш. Simple Smile

Само че нещо ме човърка и не ми дава мира, откакто Керем каза, че с Ханде много работят и не се виждат често. Нещо не ме радва това.

# 42
  • Мнения: 9 530
Не искам да обиждам феновете на Акън , но Керем е по-добър от него . Акън с Вятърния изгря , но без Ебру нямаше да е толкова популярен този сериал . Докато Керем има зад гърба си страхотни роли , и то много различни .
И аз чакам Керем в супер проект , точно такъв , какъвто му отива .

# 43
  • София
  • Мнения: 5 740
Не искам да сравнявам Керем и Акън на този етап. Както открих Керем с Почукай на вратата ми, а дотогава нито го харесвах, нито нищо, така и Акън го откривам сега и ми харесва. Ролята му в новия сериал е много обещаваща и той се справя страхотно към момента. Много е важен и екранният партньор, разбира се. Това е половината от едно цяло и успехът на един сериал зависи от това. От сработването на актьорите в главните роли. Не съм гледала Hercai и нямам такова намерение, но Ебру не ми е любимка. Слагам я при Хазал Кая, Айча, Алп и много други актьори, които не твърдя, че са лоши актьори, но просто не са моите хора и проектите с тях не мога да гледам. Едвам изтърпях Хазал в Огледален свят заради Емир (Чаатай). Не знам за Ебру и Акън, но Йойкю и Акън са топ чифте. Ако Керем попадне на добра екранна партньорка, ще е късметлия. Че след партньорството му с Ханде ще е трудно за зрителя да го приеме с друга актриса. Надявам се феновете да са благосклонни и непредубедени, защото няма как Ханде и Керем да играят само и единствено заедно. Wink Така че пожелавам на Керем добра екранна партньорка, с която да се сработи отлично, качествен проект с добра режисура и интересен сценарий. Simple Smile
Хади бакалъм! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 44
  • Мнения: 297
Привет, прекрасни момичета!
Диди, Марги, благодаря за чудесната тема!
Толкова декемврийски уютна е!

Време за равносметка, носталгия, усмивки, гордост,  съжаление за случило се и неслучило се. Време да погалим тлеещите си болки и приемем необратимия ход на живота. Време за топлина, вълшебства, и много надежди!
В тези забързани дни ви пожелавам да имате достатъчно време за себе си и близките си!

Успешен ден!

Общи условия

Активация на акаунт