Керем Бюрсин преди и след "Почукай на вратата ми" (тема 109)

  • 28 788
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 530
БРО , аз ще погледна през почивните дни този сериал с Ойко и Акън , вече съм решила ,май е много добър . Но вярвай ми , за магията на Вятърния ( аз след сезон 1 спрях ) много допринесе и Ебру ( аз я харесах още в ЗЯ - беше гост актриса ) .
Наистина , когато партньорите си пасват + хубав сценарии , стават чудеса , нали ? Видяхме Вратата .
Впрочем , говорейки за партньори, нашата Пъръл я гледам в Присъда , нейния сериален партньор  довечера ще го гледам в новия ( пак прокурорски ) сериал по Фокс ( пак на Асена Б. )

# 46
  • Мнения: 5 084
Само че нещо ме човърка и не ми дава мира, откакто Керем каза, че с Ханде много работят и не се виждат често. Нещо не ме радва това.


Бро и на мен не ми хареса. Обаче, по-скоро не му вярвам на Керем. Те за Америка щяха да заминават октомври ама йок. Smiley После Ханде в интервюто от Бодрум с онази оранжева рокля, каза че искала да замине на почивка с Мави и Гамзе. И гледай 5 дни по-късно заминаха с Керем двамата. На рожденият си ден беше с Керем, отседнаха сами в хижа, не празнуваха с приятели и семейство. Пързаляха си ни умело повече от година и няма как да не се съмнявам в думите на Керем. А интервюто от онзи ден? Не бил готов да стане баща. Да бе, сигурно... Gift Heart Satisfied

# 47
  • София
  • Мнения: 5 740
Миднайт,
дано си права, че си говорят по интервюта, колкото да кажат нещо. Що се отнася до личния живот де. Пазят си го в тайна и не искат да споделят много, много. Така да е. Само да се обичат, подкрепят и да са щастливи, другото не е важно, ще им простим, че не са особено откровени с нас, феновете им. Wink

Фили,
да, много е важен екранният партньор. Но също така са важни режисурата и сценарият. Много често се случва проект със страшно добри актьори да се проваля заради слаб сценарий и не добра режисура.
Скрит текст:
В новия сериал на Акън засега нещата са много изпипани, нямам забележки, надявам се да продължават да разказват историята със същото темпо и все така увлекателно, актьорите си играят чудесно ролите, режисьорът знае какво прави, а сценарият изглежда обещаващ. Ако не протакват излишно, а имат идея за едни 35 епизода, например, може да се получи страхотен сериал. Дори да са повече, важно е да е планирано, да не протакват излишно заради добър рейтинг, например. Знаем, че писането на крак не води до нищо добро. Затова се надявам да имат замисъл за целия проект и да си го следват. Май това ще е сериалът, който ще следя този сезон от турските. Само че няма да гледам онлайн. Чакам да преведат епизода и тогава. Бързо ги превеждат. Не се чака цяла седмица. Wink

# 48
  • Мнения: 3 245
Пазят си личното пространство просто и затова все такива подвеждащи отговори дават, на които ние се връзваме. Joy Тц, хич не им вярвам, че не се виждат често. Просто предпочитат да ни спестят подробностите, че може много ангажименти да имат, но се възползват всяка свободна минута да прекарат заедно.

Фили, обсъждаме актьорите, не феновете им, така че каквото и да си кажем няма защо да се приема като лична обида. Кой от кого е по-талантлив не може да се прецени с точност. Въпрос на вкус и лични усещания. Всяка от нас си има такива актьори/актриси, които не харесва и не възприема по начина, който ги виждат останалите хора. Като примери в това отношение за себе си мога да посоча Неслихан Атагюл, СС, имаше и още някои...
Открих през последната година Ханде и Керем, Пънар и Каан. Следващите, които ще ме завладеят вярвам, че пак ще са такива, които не съм гледала досега.
А за цялостния успех на проекта действително са много важни сценария и режисурата, но и екранната половинка не на последно място. Все си мисля, че Почукай на вратата ми с други в ролите на Еда или Серкан нямаше така да ни развълнува. В нашия случай сценария може и да издишаше на моменти, но пък двойката ни беше Nature Fire от начало до край.

# 49
  • София
  • Мнения: 5 740
Абсолютно съгласна съм с Марги. Hands Plus1

В добавка мога да кажа, че в нашия сериал магията се дължеше на екранната химия на главната двойка. Всичко се въртеше около тях. Ако не бяха Ханкер, сериалът нямаше да има такъв успех. Да, красив, цветен и модерен сериал, но нито историята беше оригинална, нито сценарият беше добър през цялото време. За мен от 52 епизода имаше всичко на всичко 10 наистина добри. Другото си беше пълнеж. Ако не бяха актьорите и екипът (Хакан, Алтан и т.н.), музиката и красивите сцени, не мисля, че сериалът имаше шанс. Просто беше един цветен оазис в една тежка година. Всички се насладихме на макс на красотата на Ханкер и изживяхме с тях любовта им - на екрана и в живота. Да, имаше много хора, които не харесаха Ханкер и сериала, вкусът е субективно нещо. Wink

# 50
  • София
  • Мнения: 2 609
Поразява ме, удивява ме красотата на Ханде! Heart Eyes
В тази конкретна поза устните й са като  сърце! Kiss
А очите и тези дълги, дълги и гъсти мигли... Красота! Heart Eyes

# 51
  • София
  • Мнения: 5 740
Ханде в момента наистина е ослепителна, пленяваща, омагьосваща. Красавица. Heart Eyes

Досега слушах сторита на Мелис, сестрата на Керем. В едно от тях казва, че с Керем не са се виждали от 2 години. Откакто е започнала пандемията г/д. Което ми се стори странно. Нали тя беше в Истанбул за едно ревю уж, не са ли се видяли тогава?! Другото странно е, че не беше гледала интервюто на Керем за He for she и питаше каква история е разказал Керем за нея, че хората толкова се впечатляват. Мислех си, че следи повече проявите на брат си. Особено тези по-социално отговорните. Явно само ние следим всичко под лупа. Те, като семейство, имат съвсем различни теми на разговор и поводи да се чуват. Grinning

# 52
  • Мнения: 1 856

Досега слушах сторита на Мелис, сестрата на Керем. В едно от тях казва, че с Керем не са се виждали от 2 години. Откакто е започнала пандемията г/д. Което ми се стори странно. Нали тя беше в Истанбул за едно ревю уж, не са ли се видяли тогава?!

Бърборанке, 🍀

Мелис не се е прибрала в Истанбул. Това бяха фенски измишльотини, породени от желанието двете с Ханде да се запознаят. Даже бяха писали, че с мъжа й били отседнали в къщата на Ханде. А по времето, когато писаха, че Мелис е в Истанбул тя беше пуснала стори от дома си в Монреал. Тя е майка на малко дете и няма да тръгне с него по време на пандемия до другия край на света, нито пък ще го остави та дори и на майка си.

# 53
  • София
  • Мнения: 5 740
Благодаря, Мира, за пояснението. Явно съм се подвела тогава. Но по мои спомени Мелис имаше и сторита от седмицата на модата в Истанбул?! Явно е участвала под някаква форма, без да присъства. Това ме е дозаблудило. Wink

# 54
  • Мнения: 583
Благодаря за ссрахотната тема, Марги, както и на Диди за прекрасната шапка!🤗🥰

Бърборанке,Мелис взе участие в изложбата İstanbul State of Mind, но с видео инсталация и не присъстваше. По-късно беше ришернала сторита на хора, участвали в организацията на събитието.😊

+1
В добавка мога да кажа, че в нашия сериал магията се дължеше на екранната химия на главната двойка. Всичко се въртеше около тях. Ако не бяха Ханкер, сериалът нямаше да има такъв успех. Да, красив, цветен и модерен сериал, но нито историята беше оригинална, нито сценарият беше добър през цялото време. За мен от 52 епизода имаше всичко на всичко 10 наистина добри. Другото си беше пълнеж. Ако не бяха актьорите и екипът (Хакан, Алтан и т.н.), музиката и красивите сцени, не мисля, че сериалът имаше шанс. Просто беше един цветен оазис в една тежка година. Всички се насладихме на макс на красотата на Ханкер и изживяхме с тях любовта им - на екрана и в живота. Да, имаше много хора, които не харесаха Ханкер и сериала, вкусът е субективно нещо. Wink

# 55
  • София
  • Мнения: 13 624
Само че нещо ме човърка и не ми дава мира, откакто Керем каза, че с Ханде много работят и не се виждат често. Нещо не ме радва това.


Бро и на мен не ми хареса. Обаче, по-скоро не му вярвам на Керем. Те за Америка щяха да заминават октомври ама йок. Smiley После Ханде в интервюто от Бодрум с онази оранжева рокля, каза че искала да замине на почивка с Мави и Гамзе. И гледай 5 дни по-късно заминаха с Керем двамата. На рожденият си ден беше с Керем, отседнаха сами в хижа, не празнуваха с приятели и семейство. Пързаляха си ни умело повече от година и няма как да не се съмнявам в думите на Керем. А интервюто от онзи ден? Не бил готов да стане баща. Да бе, сигурно... Gift Heart Satisfied
Аз винаги съм се опитвала да ги разбирам и да ги подкрепям, но след последното интервю на Керем лично на мен не ми се понрави едно негово изказване.
"Аз не съм готов в момента за брак" (Цитирам по памет)
Това направо ме смути. И знаете ли защо? Керем вече е на 34 години. Преди 4 години той предложи брак на Серенайката. Тогава е бил на 30 години. Как тогава той е бил готов, а сега, когато е по-зрял вече не е готов.  Нека много да не лежи на тази кълка, че вече е спечелил Ханде. Докато се колебае и чака да стане готов, да не се появи конкурент. Какво повече да е готов. Ако смята  приоритет да е работата му, това може да му изиграе лоша шега. Любовта и работата трябва да вървят успоредно. Усещам едно успокоение у него. Той не бил готов! А най-лошото в случая е, че го казва пред всички. Дали на нея лично й го е казал. Не ме разкъсвайте и корете, момичета, опитах се да го неглижирам и подмина, да не го приемам сериозно. Вземам предвид и не винаги точният превод. Но ако на мен ми го каже моят любим мъж и то по телевизията, честно ще се срина. Това ще ме накара много да се замисля. Дано да греша.  

# 56
  • София
  • Мнения: 5 740
Той казал ли е наистина такова нещо? Останала съм с впечатлението, че и той, и Ханде са много лаконични на тази тема. Не им се обсъждат много темите брак и деца като цяло. И ги разбирам. Затова съм изненадана да е заявил такова нещо и то така категорично. Не знам да е предлагал брак на Серенай, също така. А и нека спрем да гледаме назад. Серенай е в миналото. Нека не я закачаме повече. И тя, и Керем са продължили напред. И двамата си имат настояще. Освен това явно са съумяли да запазят някакви добри отношения въпреки всичко. Не се плюят, не са се изтрили от социалните мрежи. Запазили са си уважението - макар и само от куртоазия да е, шапка им свалям за което. Wink

# 57
  • Мнения: 1 856
Е, да, аз в предходната тема го бях написала, че казал, че не е готов 😛

Времената се промениха и хората се промениха, мисленето им се промени. Преди 4 години е мислел по един начин, сега мисли по друг. Негово право е. Може и Ханде да не е готова, затова да говори така. Това си е тяхна работа.

Той наистина ли е бил сгоден за Серенай?
Аз лично официална информация за годеж с нея не съм срещала или пак някой си е измислял 😃

# 58
  • София
  • Мнения: 13 624
Е, да, аз в предходната тема го бях написала, че казал, че не е готов 😛

Времената се промениха и хората се промениха, мисленето им се промени. Преди 4 години е мислел по един начин, сега мисли по друг. Негово право е. Може и Ханде да не е готова, затова да говори така. Това си е тяхна работа.

Той наистина ли е бил сгоден за Серенай?
Аз лично официална информация за годеж с нея не съм срещала или пак някой си е измислял 😃
Че това го знаят всички. Не само че са били сгодени, но и е предложил брак. Серенай обаче е поставила условие да подпишат предбрачен договор и това е променило цялата ситуация. Керем се е разочаровал и в последствие отношенията им започват да охладняват, докато накрая Серенай не му изневери с един чичко, всеизвестният плейбой Джем Йълмаз.

Относно мисленето, съгласна съм,  може всеки да се промени. но на мен не ми допадна начинът, по който Керем го заяви. Ханде до този момент не е казала официално нищо, докато той го афишира. Ако Ханде не е готова, той или трябва да си премълчи или да каже че двамата не са готови. Но той да говори че "Да, не съм готов", не го приемам. Не е джентълменско. Не вярвам да има жена, на която да би било приятно да го чуе.

# 59
  • Мнения: 1 856
Аз следя за Керем от 1 година и затова попитах, тъй като не съм срещала негово или нейно изявление, че са се сгодявали. Все пак съм Тома Неверни, докато не пипна, не видя или не чуя от извора - не вярвам.

Иначе съм забелязала, че Керем е човек, който си казва всичко, което му е на сърце и душа. Питат го - той си отговаря. Това навярно не е хубаво да си казваш всичко, но така е решил. Той е такъв, не е идеален. Освен това не мисля, че точно той ще каже нещо, което по някакъв начин ще засегне Ханде. Това негово изречение от 2 дни се обсъжда в нета и е по скоро храна за хейтърите. Според мен проблемът е на феновете, които мечтаят да ги видят женени. Да, ама не. Животът не е сериал, а пандемията ни промени из основи и приоритетите ни станаха други.

Общи условия

Активация на акаунт