Керем Бюрсин преди и след "Почукай на вратата ми" (тема 109)

  • 28 830
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 5 740
Аз ще ви кажа друго - докато те обясняваха, че ашк йок, вече бяха объркали плодовете със зеленчуците. Така че и сега, докато ни обясняват, че им е рано за брак и деца, може вече да са подписали в гражданското, а детето да се готви във фурната. Wink

Каквото и да е обаче, важното е да са здрави и щастливи. Пожелавам им го. Както и да са заедно завинаги. Simple Smile

Последна редакция: вт, 14 дек 2021, 17:35 от Бърборанка с розови очила

# 61
  • София
  • Мнения: 13 658
Не знам как по-точно да се изразя. Не проявявам някаква ревност към връзката му със Серенай. Това е било преди Ханде. Всеки си има своето минало. Керем си го харесвам, знам че е влюбен в Ханде. Изгледах много внимателно интервюто му и върнах няколко пъти точно този момент. Още в същият момент ми направи силно впечатление това негово изражение  все едно искаше да се оправдае, като казваше, еми не съм готов.  Не трябваше да го казва. Не го приемам. Трябва да внимава как и какво говори, защото ето, че сега ще се започнат тези приказки от феновете.

# 62
  • София
  • Мнения: 2 628
.... Той не бил готов! А най-лошото в случая е, че го казва пред всички. Дали на нея лично й го е казал. Не ме разкъсвайте и корете, момичета, опитах се да го неглижирам и подмина, да не го приемам сериозно. Вземам предвид и не винаги точният превод. Но ако на мен ми го каже моят любим мъж и то по телевизията, честно ще се срина. Това ще ме накара много да се замисля. Дано да греша.  
Интересно на каква тема са стори-та на Ханде тези дни? Sunglasses  
Днес имаше май видео с нейните кучета, за друго не се сещам Rolling Eyes
Нещо се натъжих, като ви чета постовете.  Fearful HanKer e голяма част от магията SCK. Heart Exl

Но както казва Бърборанка: Каквото и да е обаче, важното е да са здрави и щастливи.
Пожелавам им го. Както и да са заедно завинаги.
Revolving HeartsRevolving Hearts Revolving Hearts

Последна редакция: вт, 14 дек 2021, 18:03 от Dilemi

# 63
  • София
  • Мнения: 5 740
Успокойте се, маДАМИ! Simple Smile

Ето ви пореден пример - чета един испански форум и там една дама пише: “Керем в нито едно интервю не заяви открито “влюбен съм в Ханде” или “обичам Ханде с цялото си сърце”. Как искате да се ожени за нея или да й направи деца? Явно е с нея само заради спорта. За да каже после, че е бил с Ханде Ерчел, и за да угоди на милионите фенове.”

Каквото и да кажат или да не кажат Керем и Ханде в дадено интервю, то може да бъде изтълкувано по най-различни начини. Спомням си стари техни интервюта, в които твърдяха, че сега не мислят за любов, че са се съсредоточили върху работата. А то какво излезе, така че нека не задълбаваме сега в лоши размисли. Освен това аз дори пред приятелите ми не винаги съм искрена и си казвам откровено нещата, защото не искам личният ми живот да е на показ. Много си го браня, дори от близки приятели и семейство. Знам, странно е, но съм такава. Затова разбирам Ханде и Керем. При тях е още по-особено. Те са известни личности и реално почти нямат лично пространство, а всеки има нужда от такова. Освен на близки и приятели, те трябва да отговарят на въпросите на разни журналисти и да угаждат на желанията на феновете си. Не е лесно. Нека се поставим на тяхно място и спрем да ги съдим толкова строго. Да сме по-малко очакващи спрямо тях, към това апелирам. Wink

# 64
  • Мнения: 3 287
Само аз ли въобще не се замислих над изказването на Керем за брака Joy Изглежда здраво стъпил на земята и е винаги усмихнат, но и той е човек - едва ли абсолютно винаги е искрен в интервютата (по лични въпроси). Случвало се е да правят обратното на онова, което говорят. Не обичал колежката, само семейството и родината.... Joy
Дали така го чувства това за брака или не - той си знае, но сега има макар и малка вероятност да спрат да им задават постоянно едни и същи тъпи въпроси от този вид. Ако беше казал, че е готов щяха през ден да ги причакват и питат кога ще е сватбата, а сега как да питат "кога ще се почувствате готов" Satisfied

# 65
  • Мнения: 4 767
И аз мисля като Бърборанка, специално по темите за личния живот Керем е като Пинокио. Stuck Out Tongue Winking Eye Днес не е готов, а след 2 месеца може и да е . Joy Според мен просто се опитват да отклонят вниманието от себе си като двойка и да го насочат към работата и професионалните си изяви. Не ме разбирайте погрешно, това че са заедно мен ме радва много, но те все пак не са реалити звезди от сорта на сем. Кардашиян , че да си развяват живота пред очите на хората. Joy Даже си мисля, че ако има сватба може и да е тайно тайно. Joy Но пък и за сватба не бързам аз , не мисля , че трябва да се бърза. Керем, ако е предложил на Серенай, то това е било след 5-6г връзка. А Ханде уж също беше сгодена за "онзи, чието име не се назовава" , следкато са били заедно около 3 години някъде с прекъсванията. Thinking Очевидно и двамата не са по прибързаните решения. А относно защо Керем не е казал от името на двамата, че не са готови. Той никога не говори от нейно име, ако сте забелязали, няма и да го направи. За да каже това или наистина си го чувства, или вече е обсъдено и решено от двамата да изчакат, или просто ни пуска по пързалката. Joy

# 66
  • Мнения: 1 932
Бърборанке съгласна съм с теб 🍀
Аз просто изказах мнени, в никакъв случай не съм конфликтна. Приемам, че някои неща не е редно да се казват на глас, но пък защо да не си ги каже аджеба, зодия Овен съм, ако съм аз от инат ще си го кажа 😂😂😂 ей така напук на двуличното общество 😛

Ето една малка част от едно от интервютата. Наистина казва различни неща, които понякога ми звучат странно /минимална романтика 🙄/, но са си негови мисли...

"Какъв си в любовта? Романтик или реалист?

Реалист във взаимоотношенията, но в този реализъм има и романтизъм. В противен случай светът би бил много глупав. Но ми харесва минимална романтика повече.

Какво е минимална романтика?

Наслаждавайте се на момент на романтика. Така че не е нужно да планирам седмица предварително и да наемам хеликоптер. Например, отиваме на разходка в планината Каз или сме в бутиков хотел, това е като живота в най-добрия му вид.

 Когато темата дойде за любовта, все още се смущавате и се изчервявате.

Забравете за Париж, ние сме в такъв романтичен град като Истанбул - това е необикновен град. За съжаление няма вкус на удоволствие. Всъщност е малко трудно да живееш любов в ограничено състояние.

Тоест как?

Например: не можете да кажете: „Хайде да се разходим по Босфора“ или „да направим снимки по улиците на Таксим“. От друга страна,светът стигна до такова състояние, че все още не съм в най-добро настроение заради това. Не само аз, според мен никой не може да живее нормално живот, любов или неща, които го вълнуват.

Микиполи 🍀 да когато имаш неуспешни преживявания започваш да гледаш по реалистично на живота. Той между другото е доста хаотичен, когато говори на лични теми, личи си, че му е неудобно.

# 67
  • Мнения: 11 992
Минавам, заминавам...
Благодаря за тема поредна!
И да си кажа, пак на дневен ред сватба и потомство, фенски желания и фантазии. На какъв етап е връзката Керем&Ханде хич не знаем. Виждаме това, което ни се покаже и чуваме каквото ни се каже, останалото свободно тълкуване. И двамата си имат трески за дялане предполагам и хич не са перфектни нито в живота си, нито в характери, нито във визия. И въобще горния кое ли е създал идеално? Харесвам ги и двамата. Гледат ми се в
 различни проекти. Реала си е техен, но киното, телевизията са си наши.
Тези дни докато минавам през каналите засичам по младата версия на Ханде, една закръглена в бузките и загладена по ръбовете,  не знам кой сериал е. Всъщност липсва и малко  подплънка, да  видим под наставлението на Керем какво тяло ще направи. Определено има нужда от оформяне.
Ами това от мен.

# 68
  • Мнения: 9 531
Дружки , нося ви едни хубавци ( макар да не харесвам мустаци Anguished )
Изгледах Затворникът , ''Енгин '' още не се е появил , но сериалът е супер . Впрочем отново започнаха излъчването му .

Гледам са се сприятелили на сета , те са веселяци всичките .Дано са приобщили и другите дами .

БРО ,
Скрит текст:
сериалът с Акън го започнах , до средата на еп.1 съм , заинтригува ме , дано не продължат много със страданията на ГГ-я . И малко тъпо беше това бягство , но още съм в началото на сериала и е рано за мнение 

# 69
  • Мнения: 5 112
Папараците бяха питали Керем миналата година дали му се е искало да предложи брак и да се ожени. Отговорът му беше не. Не съм попадала на достоверна информация за годеж и предбрачни договори.



И на мен като на Линдето, не ми хареса как се изрази. На Керем, че не е готов не му вярвам. Според мен наистина им дотежава. Ще се жените ли, кога? Ако не, значи има проблеми в рая. И може би наистина им е омръзнало да ги питат едно и също. Керем като говори за Ханде се притеснява, усмихва се, очите му греят. Изобщо не мога да си представя, че не си правят скришом планове за бъдещето. Много вярвам в тях двамата. Sparkling Heart

"Искам Ханде да бъде някой, който ще остане завинаги в живота ми!"

Ако не дайте ми награда "Наивница на годината". Satisfied

# 70
  • София
  • Мнения: 13 658
Качвам част от интервюто на Керем, с английски субтитри, за тези, които не са го гледали или разбрали.
Искам да се изясня. Явно не бях разбрана съвсем правилно. Не съм на всяка цена за брак. И не това имах предвид, когато казах, че не ми допадна изказването на Керем. И преди съм писала, че те и така си живеят в брак, без подпис. На мен друго не ми хареса. Не бива да говори такива лични неща пред всички. И съм била права. Започна се. Феновете на Серенай започнаха в хор да припяват, че той все още е влюбен в нея, не може да я забрави  и затова не е готов за брак. Това ме заболя. Това сравнение. Защото истината е, че той след 3,5 години връзка със Серенай наистина беше готов на брак с нея. А това говори за силни чувства. И сега Керем изведнъж казва, че не е готов за брак. Как може да се тълкува. Не знам как се чувства Ханде след това изказване.  Хората са казали "Език мой, враг мой". Не винаги трябва да говорим това, което ни идва в главата на момента. Керем и Ханде са под прожекторите и всяко тяхно действие и изказване се следи под лупа и започва да се коментира и интерпретира.  Виждаме как говори Ханде. Почти нищо не казва. Обрана и затворена относно личният й живот. Тя много добре знае какви са коментарите след това. Без да има повод я изкараха, че има връзка с Мурат-2.
А дали ще има брак, дали е готов Керем, не това е същественото в случая. Каквото им е писано това ще се случи. Не бива да се дава повод за коментари.   Сега очакваме канонада от предположения и фейк новини. Всичко това е излишно.

# 71
  • София
  • Мнения: 5 740
Линде, оувърреактват всички. Не приемай нещата толкова сериозно и толкова навътре. Нека си говорят. Нека не бъдем токсик фенове, каквито ни изкарват анти феновете. Навсякъде се пише колко токсичен е фендомът на Ханде и Керем. Това са смехории. Не можем и нямаме право да им се бъркаме толкова в личния живот. Да им се сърдим за какво са готови и за какво не са. Хайде да гледаме малко по-розово на нещата. Да им се радваме, когато ни дават поводи за това. И да не им се сърдим, когато ни разочароват. И те са хора. И те грешат. А и всеки има право за себе си. За нас може да не са прави, но те си знаят най-добре. Правим от мухата слон в момента, това искам да кажа. Да се успокоим и бъдем по-позитивни. Лютван. Hug

# 72
  • София
  • Мнения: 13 658
Бърборанка, аз си ги обичам, бъди сигурна в това. Просто не искам да дават излишни поводи за коментари. Знам, че Керем е лудо влюбен в Ханде, както и тя в него. Та тя си развали годежа след като започна да снима СЧК. Сигурна съм, че е заради Керем. Затова е хубаво да внимават какво говорят. И какви ги вършат. Както не бях съгласна с това, което Ханде направи в Бодрум. С онези снимки, които също дадоха повод за приказки.  А иначе не им се бъркам в това как ще живеят. Мога само да им се радвам да са заедно и да продължават така да се обичат.

Последна редакция: ср, 15 дек 2021, 18:43 от БлагаВест

# 73
  • Кърджали
  • Мнения: 10 322
Аз пак съм ви изпуснала и ви нсмирам насред буря
Не взимайте насериозно думите на Керем. Хубаво, казва не съм готов да имам деца (евентуално). Ми каквомда каже - ако каже не искам, ще го разкъсат, ако каже искам - ще се почне, ама Ханде ли не иска, та не са си направили още...
Обшо взето каквото и фа каже, може да се изтълкува по много начини. Дали иска ими не иска, дали е готов или не е готов (това съвсеменните мъже все за нещо не са готови), това са неша, които засягст тях двмата като двойка. Биви и здрави да са, в един момент ще са готови или па бебето може да реши да не ги чака да узреят 😂
Но от едно изречение да се тълкува каква е връзката им е несериозно. То е несериознл и изобшо да се тълкува, щото не и познаваме. Детомсе вика, може па Ханде да ме иска бебе, каквомда прави Керем, няма да седне да се жалва пред камерите" аз искам ама жената не дава" 😂
Нека са си заедно, нека се обичат, да се подкрепят, да си гледат кариерите. Пък какво ще се случи времето ще покаже.
Но медиитв трябва да ги оставят малко на мира.... Бих написала, нп в днешно време е невъзможно....

# 74
  • Мнения: 1 242
Заформи се дискусия защо така казал Керем,  дали не е обидил Ханде... Ами те достатъчно време са заедно,  за да са обсъдили и този въпрос - какво и как биха разкрили пред журналистите... Още повече,  че интересът към тях е очевиден в момента, докато не затихне един ден... Очевидно са си дали лична свобода, пътуват в различни посоки по различни поводи, но успяват да прекарат ценно време заедно.. Не се притискат един друг, не са скачени съдове,  а отделни индивидуалности... Дали пък Керем не е постъпил джентълменски като е казал,  че ТОЙ лично не е готов,  за да понамали малко общата психоза за брак и деца.. Дали пък предварително не са обсъдили и решили с Ханде, че ще отговарят по този начин на папарашките въпроси,  за да стопират деликатно нечии амбиции и този въпрос да не се явява постоянно в репертоара на журналистите... Всъщност няма как да знаем.. Каквото и да кажем, Керем е доста обигран и  хитър, все пак е завършил маркетинг, мисля, и знае какво, как и кога да "продаде" на пазара за обща консумация.. Един пример само -  елегантно поднесената лично от тях двамата с Ханде информация за тяхната романтична връзка и последвала ваканция сред фенската и папарашка общност по света...❤️

Общи условия

Активация на акаунт