Керем Бюрсин преди и след "Почукай на вратата ми" (тема 109)

  • 28 850
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 10 378
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един ползотворен ден, изпълнен с много настроение и положителни емоции Wink

# 76
  • Мнения: 2 034
Добро утро! 🍀
Нов ден, нови емоции, дано бъдат само положителни 💜

Един чаровник


И неговата красива муза




💯

🧿

# 77
  • София
  • Мнения: 2 638
Здравейте! Smiley Лек и успешен ден ви желая! Heart Exl
И да се върнем при Еда и Серкан Stuck Out Tongue Closed Eyes



Последна редакция: ср, 15 дек 2021, 10:03 от Dilemi

# 78
  • София
  • Мнения: 13 687
Пожелания за един спокоен ден с тази прекрасна снимка.
Да благодарим на Рейчъл Араз за това, че ни направи съпричастни на момента.


# 79
  • София
  • Мнения: 5 740
А може би следващата роля на Керем трябва да е на bad boy. Sunglasses


Усмихнат ден, девойки! Hug

# 80
  • Мнения: 2 047
Здравейте прекрасна тема за прекрасни хора
Биге на корицата на HELLO

Ханде е сред 5-те най-секси жени в света

Вече са се последвали

и едно готино клипче
https://twitter.com/i/status/1471029391257968641

Последна редакция: ср, 15 дек 2021, 11:43 от sani1212

# 81
  • София
  • Мнения: 13 687
Така и не можахме да видим Ханде в цял ръст с този прекрасен тоалет.
Ето как изглеждат роклята и бижутата, с които Бамби се беше облякла на сватбата.


Последна редакция: ср, 15 дек 2021, 14:18 от БлагаВест

# 82
  • София
  • Мнения: 5 740
Биге притежава една изящна френска красота. Не е типична красавица, но има интересни и отличителни черти, харесвам я.

Скрит текст:
Новият сериал на Асена с Онур Туна има добър рейтинг за епизод 1. Доколкото четох, епизод 2 ще се излъчи отново тази седмица. В четвъртък. И това ще е денят на сериала. Четвъртък. Мисля да го погледна и него като го преведат. Изглежда ми като западна продукция. Все едно гледам сериал на Нетфликс. Въобще не ми създава усещането за турски сериал. Някоя от вас гледала ли е снощния епизод, за да изкаже мнение?

Четох доста коментари относно това, че не могат да приемат Керем в друга роля освен тази на Серкан Болат. Гледат го в Неживите и виждат Серкан. Гледат го във Въпрос на чест и търсят Серкан. Голям проблем ще им е да го приемат в нова роля и то с друга екранна половинка. Ето това имах предвид като обяснявах, че им е рано за нов проект. Все пак се надявам, че феновете ще са радостни, когато Ханде и Керем се завърнат на екран, и че ще дадат шанс на новите им проекти. Аз лично нямам търпение да гледам отново Керем. Стискам палци новият му проект да е успешен и по вкуса ми, за да го гледам с кеф. Simple Smile

# 83
  • Кърджали
  • Мнения: 10 360
БРО, за този новия засега само четох отзиви, че е много добър. Аз си пуснах сано една сцена, да видя играта на Исмаил за ковто говорят (нали в първа серия играе двама близнака).. Мисля да хвърля поглед на серията, но не знам пскхиката ми ще понесе ли още един серисл от този сорт след Лъжец (още изтръпвам ксто се сетя каква игра направи Салих Бадемжи) и Присъда (където лека полека унищожават и малкото ми останали нервни и мозъчни клетки).

# 84
  • София
  • Мнения: 5 740
Мерси, Алекс! Hug

Дами, да ви кажа сега покрай новия сериал, който загледах, започнах да следя Йойкю и Акън в Инстаграм. Те са доста неактивни, дори не си промотират сериала, камо ли да имат общи снимки и видеа. Така че явно нашите не са изключение, тъкмо обратното. А и те си бяха доста активни по времето на Сен чал. Wink

# 85
  • Мнения: 9 532
Алекс , БРО
Скрит текст:
аз го гледах сериала - ,много динамичен и различен , боях се да не прилича на Присъдата , но слава Богу - не . Обаче е тежък . Блестяща игра на Онур и Исмаил ( според мен лекичко преигра като лошия брат , но явно искаше да има разлика , но вече ще си играе единия само - от лош ще се питва да се прави на нормален) , женския каст са хубавици
==========================================================
БРО , говорят ,че Акън много му стягат юздите Stuck Out Tongue Winking Eye , а Ойко е млада майка - сигурно няма време .Но мисля ,че ще се отпуснат . Виж тези от Затворника са заформили весела компания Grinning

# 86
  • София
  • Мнения: 5 740
Фили,
правилно съм запомнила, че Онур ти е любимец. Очаквах да погледнеш сериала с негово участие и дадеш мнение. Благодаря!

Относно Акън… да - явно Сандра, приятелката му, го държи изкъсо. Grinning Но не мисля, че има място за притеснение този път - Йойкю е щастливо влюбена, има и малко дете, така че не очаквам нищо повече от приятелство и колегиалност там. То не може навсякъде да се влюбват. А и не трябва. В случая на Керем и Ханде се получи “търкулнало се гърнето, намерило си похлупак”, но не винаги романтичната връзка е необходимост. Едно истинско приятелство между двама екранни партньори също е много ценно. Пример ще дам с Ясемин и Керем от времето на Въпрос на чест. Както и с останалите от каста. Wink

# 87
  • Мнения: 5 563
И аз мисля да си пусна на Онур сериала, но се чудя дали ще се превежда?

# 88
  • София
  • Мнения: 5 740
Магия,
според мен със сигурност ще се превежда. Следи в някоя тема за Онур Туна или можем да помолим Фили да донесе линкче тук, когато пуснат епизода с превод. Grinning Stuck Out Tongue Winking Eye

Оп… Акън ме чу, че се оплаквам, че не е активен и пусна стори с фрагмана към новия епизод. Хайде сега и Керем да последва примера му. Trollface

# 89
  • Мнения: 9 532
Според мен добрите отношения на сета са задължителни , когато прерастват в приятелство - още по добре . А любовта тя понякога идва , кога желана , кога изненадваща . Според мен Акън и Ойку ще се сближат , сериалът им ще се проточи , а и двамата са обвързани и няма опасност журналята да пишат глупости .
======================================================================
Има го Затворникът на руски за сега . За друг език не знам

Общи условия

Активация на акаунт