пантофки, които не запарват?

  • 5 835
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 520
Беко купихме от един магазин, който се намира на Цар Симеон, след Енергото, там и някакъв трамвай върти, тройката май. Та там има едно като базарче с няколко магазина, и в единия, който е за обувки има пантофки. Имаше всякакви размери. Малките номера бяха по 7-7.50 лв, а големите (от 24 нагоре) - 8.00 лева.
Не мога да ти го обясня по-точно, защото не съм много навътре с района. Но като завиеш по Симеон и си караш все нагоре, подминаваш енергото и има и една банка, точно срещу този базар. Аз бях с колата.

Майчета са споделяли и че някъде от Студентски град са купували, но за там хептем не мога да обясня.

Пантофите наистина са много хубави, може би просто някой деца имат способността повече да се потят,и явно подовото в градината дава отражение. Поне при нас. Simple Smile

П.П. Пусни търсачката. Имаше цяла тема за тия пантофки Беко, но не си спомням дали се споменаха конкретни адреси.  Peace

# 16
  • Мнения: 1 808
Днес обиколих цялата Пиротска и никъде не открих тези пантофки. Не влязох във всички магазини, но в повечето и не ги открих. Cry
Иначе на Денди имаше в 2 магазина за обувки.
Също се сещам в едно магазинче на пл. Македония като се тръгне посока Руски паметник от ляво точно след първата пряка май 2-рия магазин се пада - там има обувчици, ние от там пролетта купихме едни(за Денди говоря).

# 17
  • Мнения: 3 447
Та не разбрах тези БЕКО от къде ги купувате и на колко пари?
Уф, аз ги купих от Смолян, 7 лв. бяха. Не знам в София къде има, за съжаление. Иначе искам да му купя пак такива, като му омалеят тези. Има и гуменки на Денди, но те му изпотяват крачетата.

# 18
  • Мнения: 1 149
Аз съм много доволна от пантофките на Беко, български са, имат антибактериална стелка, свод и подсилена пета. Малката серия струват около 9 лв. Аз лично ги купувах от Студентски град, но съм чувала, че и на Пиротска ги има  Peace
С две ръце съм за БЕКО .Двете си деца съм изгледала с тях.Термо чорапи обаче въобще не слагам.Само памучно чорапче-крачетата са топли и сухи.При нас струват 6.80лв.

# 19
  • Мнения: 1 756
В Ллин някой виждал ли е, хи4 не ми остава време да обикалям та ако някой знае около Люлин 9 някъде моля да сподели Praynig

# 20
  • София
  • Мнения: 115
И аз купих на сина ми пантофи Беко, но от Пловдив, магазин Вис Виталис и цената им беше 6.25лв.

# 21
  • Мнения: 7 640
няма ли някой да обясни къде в Студунтски град има пантофки Praynig

# 22
  • Мнения: 870
Аз ги купих от един магазин в Студентски град, но го затвориха вече... Чувала съм че ги има и в магазина срещу Студентска Поликлиника

# 23
  • България
  • Мнения: 430
мами, има ли детски пантофки, които не запарват крачето? търсихме, търсихме - те всички са от едни изкуствени платове, чак скърцат на пипане  Close  Накрая купихме едни от джинс (отвътре не знам какво е), но пак запотяват крачето. за качеството да  не говорим - разшиха се отзад на форта на третия ден  Close

и така, знаете ли за пантофки (ама от опит), които не запарват? къде мога да намеря такива? марка? приблизителна цена? изобщо всякаква информация ще ми е от полза!

предварително благодаря  Hug

На бул. Дондуков между ул. Бенковски и Раковски има магазин за пантофи - детски, дамски и мъжки. Немски, произведени в България. Много добри и добри цени. Доста здрави и ортопедични. По повод на Денди - пълни боклуци.

Успех

# 24
  • Мнения: 7 640
ааа, Денди са си много хубави, по мое мнение Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 1 808
Да кажа, че Денди има и в Пикадили в Мол-а, и наптофки има там.

А вече 2-ри ден обикалям в центъра за тези Беко и нищо не откривам.

# 26
  • Мнения: 7 640
Да кажа, че Денди има и в Пикадили в Мол-а, и наптофки има там.


 Имаш предвиш Мол-а на Хемус, така ли?
Пикадили не е ли само хранителен магазин newsm78

# 27
  • Мнения: 1 808
Да кажа, че Денди има и в Пикадили в Мол-а, и наптофки има там.


 Имаш предвиш Мол-а на Хемус, така ли?
Пикадили не е ли само хранителен магазин newsm78

Мол-а на Стамболийски и Опълченска.
Предимно хранителен е, но има и играчки, козметика и др. такива.

# 28
  • Мнения: 7 640
Мол-а на Стамболийски и Опълченска.
Предимно хранителен е, но има и играчки, козметика и др. такива.

а можеш ли да ми обясниш къде точно в магазина, да не обикалям да се лутам.

# 29
  • Мнения: 1 808
Мол-а на Стамболийски и Опълченска.
Предимно хранителен е, но има и играчки, козметика и др. такива.

а можеш ли да ми обясниш къде точно в магазина, да не обикалям да се лутам.

Като влезнеш, в ляво вървиш покрай касите и отиваш в дъното и там ще видиш играчките и зад тях са понтофките и дрешки има.

Общи условия

Активация на акаунт