Варненски благотворителни деяния V

  • 8 410
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 595
Малена изчервих се Embarassed Embarassed Embarassed всички момичета са готини няма страшно  Mr. Green

Ние не се класирахме, ама ме затрупаха със задачи сори  Rolling Eyes

Разказвайте после Whistling

# 16
  • Мнения: 6 039
и аз съм си в къщи, не се престраших  Embarassed

# 17
  • Мнения: 180
Хихихих, Маленна, аз се престраших! Беше страхотно да се запозная с всички, наистина мили дами!   bouquet

# 18
  • Мнения: 311
Да се отчета и аз.  Sunglasses
Чудна среща стана, заушевна и ориенталско-чаена /за мен/. Аз, като закопнял за среща със себеподобни индивид, изпитах душевен комфорт, който бе кат' мехлем за сетивата. Жалко само, че не стигнах до гостилницата, но пък мерси повеч кила. Толкоз от мен.
По сериозните теми да се изкаже почитаемия председател на бъдещото сЪдружение. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 6 039
мен ли избрахте за председател Joy Joy Joy Joy Joy Joyнямаше нуждаа

кой е председателят?

# 20
  • Мнения: 311
Той ще си признае, ако ли пък не, ще го принудим  Mr. Green
Ти си в дълбока нелегалност  Sunglasses ... ще те изберем, после ще има да се чудим - тук председател, там председател, няма го...

# 21
  • Мнения: 6 039
ей ме на
сега нямам търпение да рабера кой е тоз мистерен председател, newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 22
  • Мнения: 311
Пууу, че съм добра душа, сега ако бях някой долен меркантилен тип щях да завъртя някой друг лев зарад' таз възценна информация  Money
Катюш е - на признах без бой /само да не ме бият, че оспамих темата/

# 23
  • Мнения: 6 039
много се радвам
ураааааааааааааа

# 24
  • Мнения: 13 512
Ето ме и мен, след 5 мин ще пусна снимки от поредната сбирка на СВМ,на което беше избран Председателя на сдружението. Също така събрахме и малко  пари,както  и определихме датата за посещение в Овчарово-17.11.-петък. Но нека да дам думата и на Председателя да продължи с инициативите:-)
Сбирка на СВМ-7 ноември 2006

Последна редакция: ср, 08 ное 2006, 00:09 от monda

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Добрютро Simple Smile!
Ако ще се оправдавате с председателя и няма да давате инфо,няма да се разберем Laughing.
Решихме управителния съвет да е в състав председател/аз/, секретар/onche_bonche/  и касиер/monda/.По закон трябвада има членски внос, който ще е символичен/1лв./. Логото ще бъде  в оранжевият вариант със сянката, а името Сдружение с нестопанска цел "Варненски майки". Monda е писала за посещението в Овчарово, така че само трябва да се преброим кой ще идва- тогава децата ще имат празник, с който изпращат есента и посрещат зимата.

# 26
  • Мнения: 6 039
касиер Монда  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
това добра идея ли е?
тя така е касиер на още едно Сдружение, и УЖ с лични средства обикаля Ивропата Mr. Green Mr. Green Mr. Green

как се става член, с 1 лв ли? а туристически бази в Балкана има ли?

моля да ме извините, в страхотно настроение се събудих

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Ей, красавици както винаги!
Малена, завиждаш!  Simple Smile
Пак пропуснах, ама другия път, с 1 лв. съм там.

# 28
  • Мнения: 6 039
разбира се, че завиждам, но съм амбицирана да я сваля от поста, който не й приляга.

еееее, толкова хорана тая среща, покриха се, никой нищо не казва.
а отивам да си дооформя логото и да и го Турна на подписа.

# 29
  • варна
  • Мнения: 193
радвам се за изборът на председател. за съжаление не можах да дойда, въпреки че до последно имах намерение да съм на срещата. удобно ли е да се видя с някои и да дам някой лев.

Общи условия

Активация на акаунт