Пъзели - 35, Коледна тема 2021

  • 24 289
  • 746
  •   1
Отговори
# 660
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Аз гласувам за 500.

Обаче Зори, за съжаление този е от хубавите  Bluebird уж. Ще чакам и Йоана да каже как е бил нейния.

# 661
  • София
  • Мнения: 966
Скрит текст:

В този ред на мисли харесах един блубрайд , дали някой го няма и иска да се раздели с него

 

[/spoiler]
Аз го имам. Ако още го търсиш пиши ми на лични.Simple Smile
За пъзел изненада нямам претенции за размера. Както реши мнозинството.
Чакам и аз 18, дано пуснат добри намаления.

И аз да се похваля с последния нареден, взет от дама от групата. Скоро сте го виждали. Flushed Беше ми приятен за редене.

# 662
  • Варна
  • Мнения: 36 603
Ако не ви е срам, т.е.знам, че тука сме безсрамници всичките, споделете какъв бюджет сте предвидили за 18-ти 😋 Аз съм решила да не прехвърлям стотачката ама да видим...

# 663
  • Мнения: 1 797
И аз съм за 500части.

Завърших 2000ника

# 664
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Ако не ви е срам, т.е.знам, че тука сме безсрамници всичките, споделете какъв бюджет сте предвидили за 18-ти 😋 Аз съм решила да не прехвърлям стотачката ама да видим...

Аз по-скоро имам пъзели, които ако ги видя намалени 40 и над 40 процента - купувам веднага, а те са доста, надявам се да не ги намалят всичките едновременно. Joy

# 665
  • Мнения: 6 904
Ако не ви е срам, т.е.знам, че тука сме безсрамници всичките, споделете какъв бюджет сте предвидили за 18-ти 😋 Аз съм решила да не прехвърлям стотачката ама да видим...
Ох, чак и бюджети...не знам, по принцип не ми се купуват много неща, ще видим колко ще издържа Satisfied

Тъкмо идвах да ви се похваля, че довечера мисля да го завърша най-сетне първия плик и...липсваща част Sob Знам, че докато не го завърша нищо не е сигурно, но пробвах всички и шансовете ми се виждат минимални. Гледах да не съм объркала нещо, но не ми изглежда така. Ще видим...вече няколко пъти рових около пъзела при други съмнения за липси и нищо не намерих. Ще изровя цялата библиотека ако случайно е хвръкнала там някак. Преди време нали имахме едно злополучно обръщане на сортерите, но мъжа ми твърди, че били паднали 2 части само и той ги бил видял. Аз бях от другата страна и нищо не видях.

# 666
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Бухтичка, би ли купила друг такъв голям пъзел?

# 667
  • Мнения: 1 464
Бухтичка, за какви ли не места на намерени парчета съм чела. Вярвам, че ще се появи. Може да е в друг плик, Карън от youtube имаше такъв случай при 24 000-ника на Едука.

# 668
  • Мнения: 6 904
Бухтичка, би ли купила друг такъв голям пъзел?
По принцип ли? Клементони не бих купила, те не ми и харесват другите им картини. За Едука също не чувам добри неща. Така че...по-скоро ще си чакам Равенсбургер да пуснат нещо подходящо, което да ми хване окото. Тоест бих редила и друг голям пъзел, но трябва да е нещо, което ми харесва, и да има къде да го събера, засега се съобразявам с пространството. Не е тайна, че ми текат лигите по този, но засега не мога да го събера. И другия аналогичен с Мики сигурно не бих отказала.


Бухтичка, за какви ли не места на намерени парчета съм чела. Вярвам, че ще се появи. Може да е в друг плик, Карън от youtube имаше такъв случай при 24 000-ника на Едука.
Ехее, това не ми беше хрумвало за другия плик...дано, ще видим.

# 669
  • Варна
  • Мнения: 36 603
Вижте какъв пъзел видях в една от чуждестранните групи Simple Smile Не знаех, че Равенсбургер имат квадратни кутии.

# 670
  • Мнения: 6 904
Имат, мисля че са в Щатите обаче, там като цяло предпочитат малките и компактни кутии и производителите се нагаждат.

Иначе барбитата съм ги загледала от известно време, но ще чакам да видя дали няма да дойдат тук.

# 671
  • Мнения: 4 032
Аз не искам да купувам нищо на 18.01, но не знам до колко ще се въздържа. Зависи какви са намаленията честно казано. Но наистина искам да разкарам малко пъзели от вкъщи. Като ги гледам имам поне за година-две напред и не виждам за какво да купувам нови. Проблема е, че са ми слаби ангелите:)

# 672
  • Варна
  • Мнения: 36 603
Ох, хора, какво си харесах при американците... Ще ги дебна там и в някой момент ще ги имам, не ми пука колко ще ме одерат за доставка.

Скрит текст:





# 673
  • Мнения: 4 032
Ох, много харесвам Buffalo, страхотни са, но много скъпи излизат до БГ. Ако ще поръчваш, може да видим да се комбириме някак.

# 674
  • Варна
  • Мнения: 36 603
Когато реша да правя поръчка, ще пиша. Може да направим обща, а и да се включи още народ за да си поделим доставката. Но имай предвид, че може да изчакам чак до черния им петък Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт