Благодаря ви за Лъчето!

  • 13 915
  • 392
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 2 891
Стискам палци!!!

# 361
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Това значи, че Лъчето е добре  Heart Eyes
Браво на детенцето - боец голям излезе  Hug
Мамо Иги - наистина си герой Hug

# 362
  • Мнения: 2 829
 Praynig Praynig Дано се прииберат по-скоро в къщи и вече всичко да е наред с малкия юнак, и да носи много радост на мама Иги Praynig Hug

# 363
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
След всяка буля изгрява слънце, дано слънчицето огрееи семейството на мама Иги, дано Лъчето грейно вкъщи и всички се съберат заедно, за да се обичат и радват на живота.

# 364
  • Мнения: 2 093
Мама Иги, от все сьрце се надявам че рожбичката ти е с теб вече и за това си толкова заета да дадеш новини, всеки ден чета и чакам с нетьрпение добри вести.

# 365
  • Мнения: 1 655
Разбрах, че Иги и Лъчко са се прибрали днес в къщи. Добре сте си дошли милички  bouquet Сега си починете хубаво и чакаме те Иги да се включиш и разкажеш как е малкия мъж.

# 366
  • Мнения: 3 116
Добре дошли у дома  Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 367
  • София
  • Мнения: 2 262
Здравейте всички вие мои любими хора!
Опитвам се да ви пиша, но не успявам, с Лъчето сме у дома, но изглежда той не се чувства много добре все още, много плаче и е нервен! Имахме и друг проблем в болницата! От понеделник следобяд моето бебенце започна да изхожда кръв, преди това имаше слуз и аз казвах за това на докторите, но те не ми казаха нищо за това, после се появи и кръвта! Много се разтревожих, малко е да кажа че подлудях от тревога, прясно оперирано бебе....с такова нещо, ........Във вторник на обяд ходихме до Пирогов за да отхвърлят диагноза инвагинация, там обаче една докторка веднага обяви че сме за инфекциозна болница и не искаше даже да прегледа Лъчо! Толкова се паникьосах, дали тази жена би завела и здравото си дете в този кошмар инфекциозна болница, а какво остана за токущо опериран мъник, реших че ще му давам денонощно капки течности, но няма да го заведа там! Върнахме се в отделението, там се тревожеха да не  е нещо инфекциозно, взе се проба от изпражненията и кръвта и аз с ужас зачаках резултата да видим имаше ли растеж на нещо от микробиологията!В сряда започнах да го храня с диетична Милупа по настояване на лекарите, т.е. замених кърмата с тази диетична Милупа! Освен всичко това Лъчо непрестанно плачеше и се кривеше от жестоки болки, пищеше неистово! И така денонощно! Един от докторите се опита да ме убеди, че съм си оставила детето гладно, че кърмата ми е вода и детенцето е "умряло от глад"! Вчера беше по-спокоен след тази диетична Милупа, незнам дали съществува алергия към кърма или нещо подобно, ще трябва да ходим по доктори! Най-важното за всички ни беше, че се отхвърли варианта за нещо инфекциозно, но докато днес излезе окончателно това, остарях с 10 години поне! А да виждам че Лъчо се мъчи и аз не мога да му помогна, няма по-страшно от това! Добре че доктор Митев минаваше от време на време и ми казваше някоя успокоителна дума! Днес си излязохме изписани от отделението с неизвестността по тези събития, вече записах най-първия свободен час за гастроентеролог и започвам сама борбата (с мен са и близките ми и доктор Митев е обещал да помага), ще трябва да търсим и лечение и за бъбречетата му, не са добре, единия задържа много урина, още не мога да събера мислите си къде да го заведа за това и какво да направя, ходихме още преди операцията при доктор Буева, а нататък? Колко съм уморена, само да знаете колко съм уморена от тревога и безсилие! На всичкото отгоре Лъчко яде и много нервно, гълта явно много въздух и не успява да се храни спокойно, дано открием най-после проблема и при това за да спре да се мъчи красивия ми малък бебок!
Но накрая ще ви нашиша само едно, толкова съм щастлива, че Лъчо преживя сърдечната операция и следоперативния период, че е на мама усмихнатия бебок, все повече ще са тези моменти, а за самата операция и какво ще се случва нататък ще ви пиша друг път, все още не съм готова с отговора за това, има неоправени неща по невъзможност, пропуска и големият междукамерен дефект между конците, но бъдещето ще покаже! Пак ще си говорим!
Така че не си мислете, че само лошо ни се случват има и добри неща и аз съм и тревожна и щастлива едновременно!
Отивам да гушна най-милото и обичливо момченце за мен на 3 месеца и малко, защото имам и най-мило и обичливо момченце и на 4 годинки!
Много плаках от вашите мили думи, те са като лек за моята душа, а темата на августинките преля чашата ми на стискане на зъби да не съм ревла и половина! Толкова много сили ми пращате и за това трябва да съм силна с ваша помощ!

# 368
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 711
Миличка душичка, прегръщам те  Hug
Бързо наваксвайте и се оправяйте, драгалевските поляни ви чакат, ще има да лудуваме   bouquet
Изпращам ти много любов и сила   bouquet

# 369
  • София
  • Мнения: 12 279
   Много се радвам на добрите новини и вярвам че скоро и останалите проблеми ще се разрешат.
   Радвам се че сте си вкъщи с малкия и може вече да се гушкате и гледате на спокойствие. Не разбрах обаче как отново са ви изписали без да са наясно от какво е бил този проблем. Не съм особено запозната, но явно и лекарите също но не мисля че кашата на Милупа е по-добра от твоята кърма. Възможността да има алергична реакция към кърмата е почти нищожна а и тогава евентуална твоя диета ще реши въпроса. Мисля че в момента малкия определено се нуждае от всички полезни съставки на кърмата, а не от Милупа.
   Всички следяхме с нетърпение как се развиват нещата и сме много радостни от добрите новини. Изпращаме ти отново нашата подкрепа и много прегръдки  Simple Smile

# 370
  • Мнения: 2 035
Много силни прегръдки и от нас миличка  Hug
Вие сте нашите герои и ние сме сигурни че ще се справите   bouquet
Продължавам да вярвам и да се моля - Бог да е с вас и да ви пази!!!  Hug

# 371
  • Мнения: 4 053
 Hug една силна прегръдка от нашето семейство,
желая на големия юнак много,много здраве и едно щастливо детство,
скоро всичките ви проблем да минат и никога ама никога да не се връщат newsm17  newsm51

# 372
  • Мнения: 575
Мамо Иги,
Приеми моята прегръдка. Знам , че само Лъчето и Мишо ти дават сила, но ние сме тук, обичаме те и те чакаме заедно със твоя малък герой! Не забравяй , че по всяко време сме на твое разположение и ще помагаме с каквото можем!

Обичамте те!!!

# 373
  • Димитровград
  • Мнения: 1 749
Не се отчайвай,Мамо Иги!!!
Стискаме палци да е оздравее Лъчко!!!

# 374
  • Мнения: 4 806
Една топла прегръдка и от мен и пожелания за добро възстановяване на малкото човече   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт