Нещо се случва със сина ми.

  • 5 482
  • 79
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 627
"Вседар" означава върховен дар. Така се нарича Църквата, която се смята за дар на Христос към хората. Пиша го във връзка с нарицателното на момчето за Коледа. Не звучи съвсем като казаното от него, но може да е станало объркване.
Прилича ми на секта или ислямска вербовка.

# 61
  • Мнения: 2 503
Не мисля, че полицията ще се ангажира в този случай. Така или иначе, предстоят им големи сблъсъци, неизбежно е. Ако го изгонят, хептен няма да имат информация за него.

# 62
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
А какво - да си го гледкат така до края на живота ли? Според мен все още има надежда да се осъзнае като се сблъска с реалността.

# 63
  • Мнения: 6 245
Не е за полиция, за ДАНС е. Не знам до колко сте наясно, но много от терористичните актове в Европа и Русия са извършени от местни вербувани и приели исляма. В Русия, във Волгоград преди 10 Тина години, в Европа също има няколко такива от последните години. Има много прилики с поведението на това момче, не е за подценяване.

# 64
  • Мнения: 18 703
Скрит текст:
Дайте пример за някой сайт.
Може и вие да си направите парола и да влезете да разгледате за какво става дума.
Не знаем в какви сайтове влиза. Знаем само, че влиза в един сайт за сериали да гледа Монк.
To оттук е ясна пързалката- Монк гледал.
Някое дете пак се бъзика.

Даже в няколко теми.

# 65
  • Мнения: 9
Моля модератор да изтрие темата. Просто Българина си е българин и щом не се е случвало на него значи го пускат по пързалката. Благодаря на хората, които се опитаха да помогнат, а за другите най- добре да се отърват от комплексите си !

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
И за мен темата е пързалка и си личи по много неща. Не че няма секти, групировки, наркотици и подобни проблеми, но тук нещата са представени толкова...наивно да речем, с доста пробойни.
И да, българинЪТ си е българин, би било странно да е поляк примерно.

# 67
  • Мнения: 2 503
Не разбрах, защо българина стана виновен, ма, както и да е. Интересно, французина какво би казал.

# 68
  • София
  • Мнения: 1 036
Много критикуващи коментари, от които никой нмяа да се почувства по-добре. Със сгиурност майката и без това изпитва огромна вина. Няма как от няколко изречения да знаете историята на семейството и да правите заключения, че е изтърван.
А коментарите, че темата е пързалка можете спокойно да ги запазите за себе си, защото независимо дали е или не е, и в двата случая не помагате.
И сериозно има ли родител, който в тази ситуация ще изгони детето си с огромния риск нещата да се влошат много повече и съвсем да изгуби връзка с него..

# 69
  • Мнения: 21
Ако темата не е пързалка, родителите трябва наистина да уведомят ДАНС за поведение на синчето. Когато стане поредното жестоко убийство или терористичен акт, много хора си задават въпроса "семейството и близките на това момче, не са ли видяли промяна или проблем в поведението му?". Ето, прочетете тази тема, и ще видите, че семейството е видяло проблем, но е предпочело да си затвори очите, за да не им арестуват синчето. Сега като се разрових по темата, според мюсюлманите мъжете не трябва да носят златни накити.

# 70
  • Мнения: 15 051
Тъй, тъй, в Маймунарника се организират терористични актове, революции и сваляне на правителства. На открито, че като задуха вятърът на промяната, да разнесе бунтовническите молекули из цяла София.

# 71
  • Мнения: 18 703
Да, нещо за периметъра джамията-женски пазар-лъвов мост да измислят. Следващия път вероятно.

# 72
  • Мнения: 15 051
Тц, вече не е актуалнен Лъвов мост. По-скоро нещо от Изток или Вазов, за повече изненада и съспенс.

# 73
  • Мнения: 6 245
Да да, те всички такива неща са измислени. Ама като някой такъв тръгне с камион да гази по Витошка ще има оле-мале, що тъй стана, къде бяха близките, службите и т.н. Прилича на обикновен наркоман-анархист, но има неща, които не се връзват

# 74
  • Мнения: 18 703
Ето, улеснявам всички, които са убедени, че в Борисовата градина ежедневно тече подготовка за терористична дейност - https://www.dans.bg/bg/contacts-menu-bul
Могат да се обадят и на тел. 112.

Дано модераторите да не изтрият темата, все пак за националната сигурност  говорим.

Общи условия

Активация на акаунт