Макдоналд'с отвътре

  • 6 031
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 512
Хаъде,момчета и момичета-да ви прибирам и да си  лягате,стига толкова. А някои ако искат-първо да си легнат,после да си ходят... Wink

# 16
  • Мнения: 3 405
Между другото искам да ви запитам влизали ли сте в кухнята на някой ресторант ? Аз мисля, че навсякъде изглежда така, а някъде и в пъти по-зле. Да не говорим, че всеки готвач би могъл да ви плюне в яденето - ей така за спорта  Sick

И не само Whistling

# 17
  • Мнения: 1 187
Между другото искам да ви запитам влизали ли сте в кухнята на някой ресторант ? Аз мисля, че навсякъде изглежда така, а някъде и в пъти по-зле. Да не говорим, че всеки готвач би могъл да ви плюне в яденето - ей така за спорта  Sick

 Peace Не виждам нищо кой зне какво шокиращо в тези снимки."Supersize me" представя нещата тип"платен репортаж",същия филм може да се направи за всяко заведение,стига компанията да може да си го позволи.. Money

# 18
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Това е най-евтинджоската закусвалня,
пасваща на аутобани, пролетарски
квартали, пубертетни кесии и мазохисти.
Последните са и клиентите, и персоналът.



не на всякъде Peace
във България в някои градове си обличат официални дрехи като ходят там. Laughing
Работила съм в ресторант с високи стандарти, но и там са се случвали издънки. и там са слагали изпусната на земята пържола обратно в чинията.......случва се.
гледам да не мисля за това като ходим да ядем навън, защото иначе няма да стъпя. за това най-обичам места, където готвят пред клиентите

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
за това най-обичам места, където готвят пред клиентите
И аз. И съм напълно наясно, че навсякъде е така, че и по-зле.

# 20
  • Мнения: 1 212
Между другото искам да ви запитам влизали ли сте в кухнята на някой ресторант ? Аз мисля, че навсякъде изглежда така, а някъде и в пъти по-зле. Да не говорим, че всеки готвач би могъл да ви плюне в яденето - ей така за спорта  Sick

 newsm10
Да, брат ми който работи в бранша, преди да се кротне на сегашното си работно място, беше дал такива сведения за 99 % от местата, където беше пребивавал......
Неприятно но факт Hug

# 21
  • Мнения: 4 473
Спомням си преди време, как някой беше пуснал подобна тема за Кенар. Естествено, анонимно. Дълго време хората тук се възмущаваха, но нямам инфо за потресаващо намалял оборот на въпросната верига.
И дали ще ви успокои факта, че НЕ само в споменатите от мен и монда фирми, санитарните условия са на такова ниво? Като бивш труженик в ресторантьорския сектор мога да разкажа доста, но кому е нужно това? Хайде стига превземки.

# 22
  • Мнения: 2 575
Спомням си преди време, как някой беше пуснал подобна тема за Кенар. Естествено, анонимно. Дълго време хората тук се възмущаваха, но нямам инфо за потресаващо намалял оборот на въпросната верига.
И дали ще ви успокои факта, че НЕ само в споменатите от мен и монда фирми, санитарните условия са на такова ниво? Като бивш труженик в ресторантьорския сектор мога да разкажа доста, но кому е нужно това? Хайде стига превземки.

Именно - стига превземки!
Ако не е МакДоналдс ще е Кентъки, а ако не - ще е Пица Хът или Хепи или ...дори доста "по-реномирани" заведения за хранене. Да не споменавам китайски ресторанти.......
Който прекалено се впечатлява трябва да си хапва само вкъщи Rolling Eyes Mr. Green

# 23
  • Мнения: 4 371
Мисля, че в Макдоналдс в БГ положението е по-добро  Thinking

# 24
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Мисля, че в Макдоналдс в БГ положението е по-добро  Thinking
Така е, нашите са новички и не толкова смрадливи и захабени, колкото са чужбинските.

# 25
  • Мнения: 3 423
Много пъти дават по ТВ - веднъж за един китайски и какво? - "Повече няма да ходя там!"

Ако сте общували с китайци и китайки,
сигурно ви е направило впечатление,
че те дефинират хигиената другояче.
На мен ми трябваше време да убедя
чистачката Фрау Хуй, че за пода на
кухнята е желателно да използва друг
продукт, а те спрея за отстраняване на
петна по печката. На госпожата си й
харесваше да цвръцка избирателно
и да оставя петна по пода като човек
на изкуството. В Макдоналдс ме дразнят
повече масовият му характер, пубертетната
глъч и малките порции. Иначе и прекаленият
чистник все някога се разболява от хепатит,
гледам да не се замислям, дали касиерите
ги засърбява тила от стоене на крак. Или другаде.

# 26
  • Мнения: 6 495
Мисля ,че тези снимки не се отнасят за BG. В USA наистина са много мръсни-видях го с очите си. В сравнение с тях нашите са си много чистички. Wink

# 27
  • Мнения: 2 897
Мисля ,че тези снимки не се отнасят за BG. В USA наистина са много мръсни-видях го с очите си. В сравнение с тях нашите са си много чистички. Wink

И аз мисля,че не са от България тези снимки Naughty

# 28
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
ами, така е, какво да се прави... ресторантите мръсни, храната нитрирана и химизирана, възуха мръсен, водата и тя...  да легнем да мрем ли  newsm78

# 29
  • Мнения: 2 040
Никакви снимки на Макдоналдс, КФС или какъвто и да е там може да ме накара да се откажа от любимите ми неща за хапване ... като в къщи немога да си ги направя същите ..  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт