Макдоналд'с отвътре

  • 6 043
  • 77
  •   1
Отговори
# 1
  • София
  • Мнения: 2 623
И без да съм го виждала това имам непоносимост към гореспоменатото заведение  Sick Единственото хубав нещо в него е Ваниловия шейк  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 13 512
Единственото хубав нещо в него е Ваниловия шейк  Rolling Eyes
..ама и той се прави там Sick

# 3
  • Мнения: 3 098
Там ходя единствено ако съм освирепяла от глад,докато съм обикаляла из някой комерсиален център и ако нямам време да стигна до свестен ресторант.Другия вариант да влезна там е ако няма места другаде.ОЩе докато поръ4ваш,можеш да видиш 4аст от мизерията. Mr. Green
Но въпреки вси4ко това сладоледа им е разкошен.

# 4
  • Мнения: 677
Отврат..И не само там е така..
Някой да е гледал един филм - "Inside me" се казваше май..
Гледайте и ходете в МакДоналдс после..

# 5
  • Мнения: 13 512
Да не е Supersize me? И понеже е посред нощ,вече да си на вълнА Inside ? Laughing

# 6
# 7
  • София
  • Мнения: 2 623
Между другото искам да ви запитам влизали ли сте в кухнята на някой ресторант ? Аз мисля, че навсякъде изглежда така, а някъде и в пъти по-зле. Да не говорим, че всеки готвач би могъл да ви плюне в яденето - ей така за спорта  Sick

# 8
  • Мнения: 13 512
Да,влизала съм в ресторанти,които не са били така- няколко.....е, от хиляди.

# 9
  • Мнения: 677
Да не е Supersize me? И понеже е посред нощ,вече да си на вълнА Inside ? Laughing
Да,да.."Supersize me" е.."Инсайд" ми е вълната,но не ми е "ми",ако се сещаш за какво говорим все пак.. Joy

# 10
  • Мнения: 6 164
Аз мисля, че навсякъде изглежда така

Същото щях да кажа. Peace
Много пъти дават по ТВ - веднъж за един китайски и какво? - "Повече няма да ходя там!" - за където не са дали репортаж, за там не знаете, че е така. Но какво  Confused не мога да спра да се храня по ресторанти и в МакДоналдс обичам да хапвам и едва ли ще спра. Crazy

# 11
  • Мнения: 3 423
Това е най-евтинджоската закусвалня,
пасваща на аутобани, пролетарски
квартали, пубертетни кесии и мазохисти.
Последните са и клиентите, и персоналът.

# 12
  • Мнения: 239
Да не е Supersize me? И понеже е посред нощ,вече да си на вълнА Inside ? Laughing

охохохохохох. става дума за BARELY LEGAL 16, но и за YOUNG AND TRANSEXUAL 4 все пак. Сопранов е ясен, но сме роднини и няма да го издавам за да му намалява хубавата репутация все пак. Точен човек съм и не ми е в стила.

# 13
  • Мнения: 677
Тук всички сме роднини,малко или много..
Но накрая винаги идва Лиска..

# 14
  • Мнения: 3 423
Тук всички сме роднини,малко или много..
Но накрая винаги идва Лиска..


Кой затри Еди?
Или той не идва вече?
Не е важно с кого идваш,
а с кого си тръгваш.

# 15
  • Мнения: 13 512
Хаъде,момчета и момичета-да ви прибирам и да си  лягате,стига толкова. А някои ако искат-първо да си легнат,после да си ходят... Wink

# 16
  • Мнения: 3 405
Между другото искам да ви запитам влизали ли сте в кухнята на някой ресторант ? Аз мисля, че навсякъде изглежда така, а някъде и в пъти по-зле. Да не говорим, че всеки готвач би могъл да ви плюне в яденето - ей така за спорта  Sick

И не само Whistling

# 17
  • Мнения: 1 187
Между другото искам да ви запитам влизали ли сте в кухнята на някой ресторант ? Аз мисля, че навсякъде изглежда така, а някъде и в пъти по-зле. Да не говорим, че всеки готвач би могъл да ви плюне в яденето - ей така за спорта  Sick

 Peace Не виждам нищо кой зне какво шокиращо в тези снимки."Supersize me" представя нещата тип"платен репортаж",същия филм може да се направи за всяко заведение,стига компанията да може да си го позволи.. Money

# 18
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Това е най-евтинджоската закусвалня,
пасваща на аутобани, пролетарски
квартали, пубертетни кесии и мазохисти.
Последните са и клиентите, и персоналът.



не на всякъде Peace
във България в някои градове си обличат официални дрехи като ходят там. Laughing
Работила съм в ресторант с високи стандарти, но и там са се случвали издънки. и там са слагали изпусната на земята пържола обратно в чинията.......случва се.
гледам да не мисля за това като ходим да ядем навън, защото иначе няма да стъпя. за това най-обичам места, където готвят пред клиентите

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
за това най-обичам места, където готвят пред клиентите
И аз. И съм напълно наясно, че навсякъде е така, че и по-зле.

# 20
  • Мнения: 1 212
Между другото искам да ви запитам влизали ли сте в кухнята на някой ресторант ? Аз мисля, че навсякъде изглежда така, а някъде и в пъти по-зле. Да не говорим, че всеки готвач би могъл да ви плюне в яденето - ей така за спорта  Sick

 newsm10
Да, брат ми който работи в бранша, преди да се кротне на сегашното си работно място, беше дал такива сведения за 99 % от местата, където беше пребивавал......
Неприятно но факт Hug

# 21
  • Мнения: 4 473
Спомням си преди време, как някой беше пуснал подобна тема за Кенар. Естествено, анонимно. Дълго време хората тук се възмущаваха, но нямам инфо за потресаващо намалял оборот на въпросната верига.
И дали ще ви успокои факта, че НЕ само в споменатите от мен и монда фирми, санитарните условия са на такова ниво? Като бивш труженик в ресторантьорския сектор мога да разкажа доста, но кому е нужно това? Хайде стига превземки.

# 22
  • Мнения: 2 575
Спомням си преди време, как някой беше пуснал подобна тема за Кенар. Естествено, анонимно. Дълго време хората тук се възмущаваха, но нямам инфо за потресаващо намалял оборот на въпросната верига.
И дали ще ви успокои факта, че НЕ само в споменатите от мен и монда фирми, санитарните условия са на такова ниво? Като бивш труженик в ресторантьорския сектор мога да разкажа доста, но кому е нужно това? Хайде стига превземки.

Именно - стига превземки!
Ако не е МакДоналдс ще е Кентъки, а ако не - ще е Пица Хът или Хепи или ...дори доста "по-реномирани" заведения за хранене. Да не споменавам китайски ресторанти.......
Който прекалено се впечатлява трябва да си хапва само вкъщи Rolling Eyes Mr. Green

# 23
  • Мнения: 4 371
Мисля, че в Макдоналдс в БГ положението е по-добро  Thinking

# 24
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Мисля, че в Макдоналдс в БГ положението е по-добро  Thinking
Така е, нашите са новички и не толкова смрадливи и захабени, колкото са чужбинските.

# 25
  • Мнения: 3 423
Много пъти дават по ТВ - веднъж за един китайски и какво? - "Повече няма да ходя там!"

Ако сте общували с китайци и китайки,
сигурно ви е направило впечатление,
че те дефинират хигиената другояче.
На мен ми трябваше време да убедя
чистачката Фрау Хуй, че за пода на
кухнята е желателно да използва друг
продукт, а те спрея за отстраняване на
петна по печката. На госпожата си й
харесваше да цвръцка избирателно
и да оставя петна по пода като човек
на изкуството. В Макдоналдс ме дразнят
повече масовият му характер, пубертетната
глъч и малките порции. Иначе и прекаленият
чистник все някога се разболява от хепатит,
гледам да не се замислям, дали касиерите
ги засърбява тила от стоене на крак. Или другаде.

# 26
  • Мнения: 6 663
Мисля ,че тези снимки не се отнасят за BG. В USA наистина са много мръсни-видях го с очите си. В сравнение с тях нашите са си много чистички. Wink

# 27
  • Мнения: 2 897
Мисля ,че тези снимки не се отнасят за BG. В USA наистина са много мръсни-видях го с очите си. В сравнение с тях нашите са си много чистички. Wink

И аз мисля,че не са от България тези снимки Naughty

# 28
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
ами, така е, какво да се прави... ресторантите мръсни, храната нитрирана и химизирана, възуха мръсен, водата и тя...  да легнем да мрем ли  newsm78

# 29
  • Мнения: 2 040
Никакви снимки на Макдоналдс, КФС или какъвто и да е там може да ме накара да се откажа от любимите ми неща за хапване ... като в къщи немога да си ги направя същите ..  Simple Smile

# 30
  • Countryside
  • Мнения: 11 634
И без това не съм им фен  Sick  Sick  Sick
Само шейковете стават Thinking

# 31
  • Мнения: 467
И без да съм го виждала това имам непоносимост към гореспоменатото заведение  Sick Единственото хубав нещо в него е Ваниловия шейк  Rolling Eyes

Абсолютно! И аз заради шейковете само ги признавам!

# 32
# 33
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Нищо чак толкова шокиращо не виждам. Познавам много хора, работещи в кухни, навсякъде е така.

# 34
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Нищо чак толкова шокиращо не виждам.

Да не говорим за китайските ресторанти. Mr. Green
Обичам да ям в Макдоналдс, единственото нещо, заради което понякога го заобикалям отдалече, е мисълта как сандвича директно ми залепва на дупето и на талията. Peace

# 35
  • Мнения: 4 451
Снимките не са приятни, но не си правя илюзията, че по другите места е по-различно. Влизам в Макдоналдс само заради дъщеря ми, тя много го харесва Wink

# 36
  • Мнения: 5 468
Не съм отвратена от тези снимки, защото знам, че всяка вечер, се мие здраво, както в МакДоналдс, така и в KFC. Търка се до забрава и докато мениджъра не мине да каже, че е чисто, никой не може да си тръгне.
Нали за това напуснах едно време KFC Rolling Eyes.

# 37
  • Sf
  • Мнения: 808
Бившата руска книжарница на ъгъла на Витошка и Алабин - днешен Мак Доналдс... Тъжно, но факт... Но не мога да отрека как всяка сутрин млади момичета и момчета търкат до побеляване и посиняване външните плочки на заведението... И чистят фугите на тротоара пред самото заведение и определено вътре можеш да видиш, че е чисто и че поддържат стандарти за чистота.

Друг е въпросът колко полезна е тази храна и ако на запад тази храна е за бедни студенти, безработни, на помощи или други видове гастарбайтъри, то тук си бие цените на ниво над средното за Фаст Фууд Simple Smile

И макар че внасят продуктите от чужбина и тук ги приготвят, не мога да не открия разлика в шоколадовия и ваниловия шейк тук и в Германия, примерно...

# 38
  • Мнения: 2 897
Бившата руска книжарница на ъгъла на Витошка и Алабин - днешен Мак Доналдс... Тъжно, но факт... Но не мога да отрека как всяка сутрин млади момичета и момчета търкат до побеляване и посиняване външните плочки на заведението... И чистят фугите на тротоара пред самото заведение и определено вътре можеш да видиш, че е чисто и че поддържат стандарти за чистота.

Друг е въпросът колко полезна е тази храна и ако на запад тази храна е за бедни студенти, безработни, на помощи или други видове гастарбайтъри, то тук си бие цените на ниво над средното за Фаст Фууд Simple Smile

И макар че внасят продуктите от чужбина и тук ги приготвят, не мога да не открия разлика в шоколадовия и ваниловия шейк тук и в Германия, примерно...
  202uu   bouquet

# 39
  • Мнения: 2 556
В Макдоналдс е чисто, не им е в чистотата проблема. Преди 10 г. кандидатствах за мениджър там, мисля че съм си разказвала тук патилата. Накараха ме 2 дена да им работя безплатно, за да съм разберяла за какво става дума в работния процес  newsm78 Това е най-кошмарния ми опит за намиране на работа. Познавах един англичанин, който в предишна работа винаги казваше "If you don't like it here, go for a sh..ty McDonalds job". Като го слушах, все си мислех, че преувеличава, ама хич не беше така. По-гадна работа от това да си в Макдоналдс трудно мога да си представя  Sick

# 40
  • Мнения: 25
Абе хора, вие луди ли сте. Как може вообще да дискутирате темата за макдоналдс. Там е гнус, скъпотия, снобария и тъпотия.

# 41
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Абе хора, вие луди ли сте. Как може вообще да дискутирате темата за макдоналдс. Там е гнус, скъпотия, снобария и тъпотия.
Не всички мислят като теб- Макдоналдс изобщо не страда от липсата на клиенти.

# 42
  • Мнения: 13 512
Абе хора, вие луди ли сте. Как може вообще да дискутирате темата за макдоналдс. Там е гнус, скъпотия, снобария и тъпотия.
А,снобария, така ли???Е хайде сега,ако обичаш ми кажи кое е снобското в случая...сервиса?приборите? питиетата?

# 43
  • Мнения: 3 423
Абе хора, вие луди ли сте. Как може вообще да дискутирате темата за макдоналдс. Там е гнус, скъпотия, снобария и тъпотия.

Съгласна съм само за тъпотията.
Скъпотия не е. Там е най-евтината
храна, затова и е пълна с хлапета
и улични хаймани. Снобария не знам
какво наричаш, та това е дупка за
бързо хранене, експлоатиране на олио
и нископлатен персонал. Права е монда.
Няма нищо снобарско, нищо скъпо, само
гнус и тъпотия. А музика има и в други WC.

# 44
  • Мнения: 1 360
Работила съм 3 месеца в МакДоналдс през 1998г и на базата на това твърдя, че в тукашните ресторанти хигиената е на съвсем различно от показаното ниво. Който не е работил там не знае какво значи чистене. Бърсали сме със санитарен разтвор ежедневно даже и саксиите. За всеки ресторант, за абсолютно всичко си има стандарти, в които е описано много подробно кое как се прави и какво не бива да се допуска. Има даже график на ремонтите в бъдещите години. Казано ни беше, че МакДоналдс трябва да поддържа един и същ стандарт в целия свят и ние сме длъжни да спазваме изискванията като закони. Ресторантите на веригата са на франчайзинг и управителите трябва да следят за изпълняване на стандартите, иначе губят правото си да имат ресторант МакДоналдс. Спокойна съм по отношение на хигиената, но състава на храната ме тревожи (главно това, че има захар в почти всичко), за това не ходим често там. А и ме е яд, че е леко позапуснато, на фона на спомените ми как навремето търкахме като новобранци още преди да се е изцапало.

# 45
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 836
В пловдивския Мак има почти пряка видимост към кухнята. Ми доволна съм от стандарта на хигиената Crossing Arms Иначе и аз като другите го избягвам обикновено заради състава на храната.

Сега, простотия, селяния и снобария - айде няма нужда. Това е просто ресторант за бързо хранене и изобщо не виждам смисъл да се категоризира както в едната, така и в другата посока.

Впрочем тези дни ако не забравя, ще ви снимам извътре на една дюнерджийница скарата и аспиратора. Тогава ако няма припаднали - няма кога да е.
И пак се храня от там Rolling Eyes

# 46
  • София
  • Мнения: 6 365
Скъпотия не е. Там е най-евтината
храна, затова и е пълна с хлапета
и улични хаймани.

ти споделяш наблюденията си от друга държава, не от България.
средна цена на едно меню в български Макдо е 5-6 лева. това далеч не е най-евтината храна.
нито е пълно с хаймани.

# 47
  • Мнения: 1 100
За малките деца е истинско удоволствие да обядват в Макдоналд'с. Мисля, че това с хигиената може би е спекулация, пък и не навсякъде е така. Във Варна мисля, че хигиената определено е на ниво. Постоянно щъка персонал напред назад  Crazy  И аз не харесвам храната вътре, може би защото ми омръзна. Единственото, което обичам сега, е сосът барбекю и и Мактост-а, и салатата със сос 1001 острова. Обстановката не ми харесва, защото има мноого хора и е голяма блъсканица.

Предпочитам Кентъки Фрай Чикън. Там всичко ми харесва. Струва ми се малко по-здравословно и прилично.

# 48
  • София
  • Мнения: 5 606
Отврат..И не само там е така..
Някой да е гледал един филм - "Inside me" се казваше май..
Гледайте и ходете в МакДоналдс после..

Peace

# 49
  • Мнения: 11 607
И все пак - не мога да си отговоря на един въпрос: Какво толкова му харесват на МакДоналдс децата????? Рекламата тук си е казала май думата, или не е само рекламата?????

От кадрите - лошо да ти стане!

# 50
  • Мнения: 1 432
Впрочем тези дни ако не забравя, ще ви снимам извътре на една дюнерджийница скарата и аспиратора. Тогава ако няма припаднали - няма кога да е.
И пак се храня от там

Направо макдоналдса е цвете в сравнение с дунерджийниците  например.Sick Sick Sick
Изненадана съм от тези снимки,за6ото в Мак-А  където ходя  заради детето /само там мога      да седна на слън4ице  с коли4ката близо до вкъ6ти/има пряка видимост до кухнята......няма такава мизерия бе ooooh! newsm78..........

# 51
  • Мнения: 2 070
И за мен хигиената не е най-стряскащото там, а що се отнася до работата има си един конкретен термин, влязъл в употреба - Mc Jobs....
Имам приятел, толкова анти настроен към подобен тип места, антиглобалист го раздава... Май беше правил неуспешен опит да слага мая в тоалетните... знаете, че в подобни тоалетни това не върви, резултатно е само, ако са от онези с дупките... Мдааа....
Не ходя там...

# 52
  • Мнения: 221
И все пак - не мога да си отговоря на един въпрос: Какво толкова му харесват на МакДоналдс децата????? Рекламата тук си е казала май думата, или не е само рекламата?????

От кадрите - лошо да ти стане!

и аз това се чудя?!?  Peace
Нито храната е нещо кой знае какво нито му има нещо по специално
А най-тъпото е че в България Макдоналдс се води "елитен" ресторант. Аз не знам какво му е елитното?!?  newsm78 Аз там за да се нахраня ми трябват около 30-40 лева сигурно..
В САЩ и т.н. се води за едва ли не долнопробен ресторант

# 53
  • Linz
  • Мнения: 11 619
А най-тъпото е че в България Макдоналдс се води "елитен" ресторант.
Малки порции на високи цени, добра реклама, любезен персонал... и ето ти елитно заведение ooooh!

# 54
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
аз също ще се включа като човек, който е работил там- в макдо- наистина е много чисто, а снимките определено не от българия.
А иначе за качеството на храната  newsm78
като работех там се носеха слухове, че мазнината в която се пържат картофките е конска ама.... това не можах да го прочета в съставките..... но хлапака ми също харесва сандвичите там
но ако поне в половината ресторанти в Б-ия е толкова чисто ще е супер

# 55
  • София
  • Мнения: 6 365
А най-тъпото е че в България Макдоналдс се води "елитен" ресторант. Аз не знам какво му е елитното?!?

еее, айде да не преувеличаваме. изобщо не се води елитен, още по-малко ресторант. води се заведение за бързо хранене и нищо повече. не си измисляй.

# 56
  • София
  • Мнения: 830
В Макдоналдс ходя по много причини. Децата обичат, мога спокойно да ги оставя да щъкат без да съм под напрежение ииии ВЪТРЕ НЕ СЕ ПУШИ.

# 57
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Не знам кого учудва това. Ако мислите, че някъде другаде е по-различно- жестоко се лъжете. 

Последна редакция: пн, 20 ное 2006, 21:03 от Джемма

# 58
  • Linz
  • Мнения: 11 619
А най-тъпото е че в България Макдоналдс се води "елитен" ресторант. Аз не знам какво му е елитното?!?

еее, айде да не преувеличаваме. изобщо не се води елитен, още по-малко ресторант. води се заведение за бързо хранене и нищо повече. не си измисляй.
Ресторант се води, нищо, че не е Wink И цените са като за ресторант...

Не знам кого учудва това. Ако мислите, че някъде другаде е по-различно- жестоко се лъжете. 
Другаде е и по-мизерно, то е ясно.

# 59
  • Мнения: 221
А най-тъпото е че в България Макдоналдс се води "елитен" ресторант. Аз не знам какво му е елитното?!?

еее, айде да не преувеличаваме. изобщо не се води елитен, още по-малко ресторант. води се заведение за бързо хранене и нищо повече. не си измисляй.
Ресторант се води, нищо, че не е Wink И цените са като за ресторант...

много ясно Wink

jam айде моля ти се.. не знам какви хора познаваш но това което аз виждам е, че хората си го мислят точно за елитно заведение.. предполагам, че едва ли толкова много хора могат да си позволят да ядат там ако не всеки ден то поне 3-4 пъти в седмицита..
пък и да не говорим, че за да се "наям" там ми трябват поне 30 лева..  не знам за другите хора, но..

# 60
  • Мнения: 2 070
Айдеее, от къде я изкопахте пак тая тема като не работи търсачката.. Май някой здравата е поровил... пак възможност да освиркаме закусвалничката...  Whistling

# 61
  • Мнения: 4 629
И по-гадни места съм виждала

# 62
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Не съм фен на Макдоналдс, но ми харесват шейковете. Изглежда ми чисто в сравнение с други ресторанти и пицарии в София, дето се водят скъпи.
И малко офф: днес в КФС на Стамболийски видях с двете си очи хлебарки, на плота, където са месцата.
То къде ли няма, де. Взех си сандвичи и си ги хапнах.

А оня ден като ходих в Кривото - чесно съм разочарована и скоро няма да ходя пак. Защото виното беше разредено, ама гола вода беше, нито мирис, нито вкус. А пилешката ми пържола беше от три части с много странна форма, според мен сглобена от останали парчета на други хора.

# 63
  • Мнения: 495
нищо шокиращо не видях или не съм добре със зрението
ако си мислите, че по скъпарските ресторанти е нещо по-по-най.............., горчиво се заблуждавате   chef

# 64
  • Мнения: 1 267
едва ли някой е изненадан. фирмата в коята работя, доставя препарати за кухненска и хотелска хигиена. работим с н-звездни хотели по Черноморието. един на 10 хотела използва дезинфектанти.
обожавам ваниловия МкД сладолед
въпреки всичко

# 65
  • Мнения: 1 387
Не съм отвратена от тези снимки, защото знам, че всяка вечер, се мие здраво, както в МакДоналдс, така и в KFC. Търка се до забрава и докато мениджъра не мине да каже, че е чисто, никой не може да си тръгне.
Нали за това напуснах едно време KFC Rolling Eyes.

Като прочетох това се почуствах направо виновна.Аз съм една от тези менаджерки ,които ги карат да чистят по 3 часа всяка вечер. Е не в България .ПОне ми плащат за това и то добре.А мен лично снимките не ме шокираха с нищо.След като на час се обслужват средно по 90 коли и вътре работят 6 каси, няма начин хладилника да е подреден и да няма разхвърляни кашони навсякъде.

# 66
  • Мнения: 2 631
И без да съм го виждала това имам непоносимост към гореспоменатото заведение  Sick Единственото хубав нещо в него е Ваниловия шейк  Rolling Eyes

 newsm10 smile3521 smile3521 newsm10

# 67
  • Мнения: 1 446
През 1998г. съм работила в МакДоналдс и искам да ви кажа, че се поддържаха страшно високи стандарти на хигиена. На земята можеха да се пуснат само празни кашони, ръцете се мият на половин час. Всеки си знае мястото (дали е на каса или в кухня) и всяка нощ всичко се почиства основно. Сандвичите с изтекъл срок на годност се изхвърляха веднага.

Само дето много се лепи на талийката...

# 68
  • Мнения: 197
Познавам хора , работили там и мога да кажа, че ги държаха много изкъсо. А тези снимки-на най-гнусните никъде не се вижда, че именно в Макдоналдс са правени. Всеки може да си снима скарата и фритюрника и да каже, че е от някой ресторант

# 69
  • Мнения: 2 897
Дори и да са от Макдоналдс,не са от българските.

# 70
  • Мнения: 239
И аз мисля,че в България МакДоналдс са на високо ниво.А на "вънка"това са им най ефтините закусвални,може и по мръсничко #2gunfire

# 71
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Цитат
И аз мисля,че в България МакДоналдс са на високо ниво.А на "вънка"това са им най ефтините закусвални,може и по мръсничко

Ами аз съм в Испания и изключително рядко посещавам  МакДоналдс, но иначе почти всеки ден минавам покрай него и мога да кажа, че  там е винаги голяма навалица и в никакъв случай не е евтино, а и чистичко ми се видя. Едва ли това е евтина закусвалня Naughty

# 72
  • Мнения: 27 524
Хапвам си с кеф и не ми пука  Party
Не съм гнуслива, всяка една кухня на заведение е такава, да не са само Макдоналдс, айде стига  Stop

# 73
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
бе ако се замисля много май никъде навън няма да отида за хапване.
то не е гаранция, че в някой елитен ресторант някой грипозен няма да си оближе пръстите докато нарежда зеленчуците в чинията например или някой гнусар дето си е държал маркуча в тоалетната малко преди това.
близка ми разказа скоро как била лятото в един китайски ресторант  в софето. понеже била в близост до вратата към кухнята зърнала един китайчо как бели картофи в един леген с вода където пък си бил потопил краката, че много горещо било Whistling
и други легенди съм чувала за тях...виждала ли си стар китаец? ами не си, защото се самоизяждат Mr. Green

# 74
  • Мнения: 1 216
Храната е голям боклук, с малки изключения.
Но специално в Бг, хигиената в Макдоналдс е на много високо ниво. Не знам да има друго завдение, където персоналът да не носи пръстени, маникюр и да ползва санитаризирани кърпи и дезинфекционен разтвор за ръце на половин -един час. Уредите се разглабят и чистят абсолютно всяка вечер, плочките в тоалетната се лъскат всяка вечер, а капакът на чиниите се маха от болтчетата и дезинфекцира и измива с вряла вода. На сутринта мениджър проверява със снежно-бяла влажна салфетка пода и ако има петна- се измива наново. Стандартите за чистота са цял ферман, както за всичко останало.

Много заведения са се учили от тях за стандарти на обслужване, хигиена и съхранение на продуктите. Хепи например.

Тук също се спазват стандартите, но такова лъскане, както в България, няма.

# 75
  • Мнения: 239
Храната е голям боклук, с малки изключения.
Но специално в Бг, хигиената в Макдоналдс е на много високо ниво. Не знам да има друго завдение, където персоналът да не носи пръстени, маникюр и да ползва санитаризирани кърпи и дезинфекционен разтвор за ръце на половин -един час. Уредите се разглабят и чистят абсолютно всяка вечер, плочките в тоалетната се лъскат всяка вечер, а капакът на чиниите се маха от болтчетата и дезинфекцира и измива с вряла вода. На сутринта мениджър проверява със снежно-бяла влажна салфетка пода и ако има петна- се измива наново. Стандартите за чистота са цял ферман, както за всичко останало.

Много заведения са се учили от тях за стандарти на обслужване, хигиена и съхранение на продуктите. Хепи например.

Тук също се спазват стандартите, но такова лъскане, както в България, няма.
Peace Peace Peace

# 76
  • Мнения: 250
Алооооооо, мамиии бях гладна преди да погледна снимките.Вече не съм.Simple Smile))

Последна редакция: вт, 20 фев 2007, 16:18 от падналият Ангел

# 77
  • Варна
  • Мнения: 10 796
понеже била в близост до вратата към кухнята зърнала един китайчо как бели картофи в един леген с вода където пък си бил потопил краката, че много горещо било Whistling


Ами явно е било с цел да придаде на картофите специфичният китайски вкус.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт